Novinky

Kategorie U12, U11 a U10 se na Strahově utkaly s Lechia Gdańsk

Mladí sparťané v rámci přípravného utkání poměřili své síly s polským protivníkem

Kategorie U10 odehrála své utkání v systému 6+1 na tři třetiny po třiceti minutách. Do utkání vstoupila kategorie U10 velmi dobře, a po prvních třiceti minutách odcházela ze hřiště s vedením 3:0.  Bohužel ve druhé půli mladí sparťané nedokázali navázat na dobrý výkon, a povolili soupeři vstřelit tři branky. Sami přidali jen jednu, a tak druhá třetina skončila výsledkem 1:3. Poslední třetina skončila smírně 2:2 a tak sparťané v zápase s polským celkem zvítězili 6:5.
AC Sparta Praha U10 - Lechia Gdańsk U10 6:5 (3:0, 1:3, 2:2)
Sestava AC Sparta Praha U10: Jakisch, Spizzirri, Neufus, Reha, Čáp, Kryšpín, Hroník, Jung, Jandovský, Hevessy, Zikán
O rok starší kategorie U11 odehrála své utkání také na tři třetiny po třiceti minutách, ale v systému 7+1. Vstup do zápasu se bohužel sparťanům příliš nepovedl, když hned za začátku obdrželi branku, nicméně se následně naše naděje dostaly do zápasu, a celou první třetinu dohrály na polovině soupeře, jenže bez gólového zúročení. V druhé třetině se sparťané již dokázali prosadit, a to hned dvakrát. Polský soupeř se nicméně prosadil do konce třetiny také, a ta se tak dohrála za skóre 2:1. Ve třetí třetine se sparťané ze začátku prosadili a vypadalo to, že utkání výsledkově ovládnou, nicméně minutu před koncem se prosadili i hosté a utkání tak skončilo výsledkem 3:3
AC Sparta Praha U11 - Lechia Gdańsk U11 3:3 (0:1, 2:1, 1:1)
Sestava AC Sparta Praha U11: Kolář M. - Vodolán, Mikuš, Hrodek, Štýbr, Penxa, Kuthan, Uhrin, Nechvátal, Doloh, Chrastina
V systému 8+1 vyzvala svého soupeře naše U12, která stejně jako mladší kategorie, hrála tři třetiny po třiceti minutách herního času. Sparťané vstoupili do zápasu velmi aktivně a nenechali pochyb o tom, kdo bude na hřišti pánem. Hned během první třetiny se dokázali prosadit čtyřmi brankami. Své skóre ještě ve druhé třetině vylepšili, když se prosadili hned šestkrát. Ve třetí třetině zakončili gólové hody na třech vstřelených brankách a zvítězili tak vysoko 13:0.
AC Sparta Praha U12 - Lechia Gdańsk U12 13:0 (4:0, 6:0, 3:0)
Branky AC Sparta Praha U12: 6x Souček, 2x Sedláček, 2x Rus, Drahovzal, Rus, Job