NovinkyWU-15

WU15: Vítězství 5:1 nad Teplicemi

Prostor dostaly i méně vytížené hráčky

V sobotu 13. 4. starší žákyně odehrály poslední kolo základní části proti Teplicím. Šanci dostaly fotbalistky, které moc nenastupují, protože čtyři hráčky ročníku 2009 (Hotovcová, Oudránová, Šumná, Matoušová) hrály utkání za dorostenky.
Komentář trenéra Lukáše Smrčky: “První poločas jsme se trápili s kombinací, prvním dotekem a výběrem místa. Soupeř nás také přetlačil ve většině soubojů. Podařilo se nám skórovat po rohovém kopu, jenže po individuální chybě Teplice srovnaly z penalty. Do konce prvního poločasu jsme vstřelili ještě jednu branku.
Druhý poločas jsme začali skvěle a hned po rozehrávce přidali další branku. Druhý poločas byl z naší strany lepší, především hra obrany, kombinace na posledních třiceti metrech nám moc nešla. Ke konci zápasu jsme přidali ještě dvě branky. Výsledek 5:1 vypadá jednoznačně, ale tentokrát jsme se na něj hodně nadřeli.”
1. liga starších žákyň Čechy, 18. kolo
AC Sparta Praha – FK Teplice 5:1 (2:1)
Sestava: Rajsnerová, Lopatová, Ambrušová, Smutná, S. Murgačová, K. Murgačová, Drbohlavová, Koblihová, Urbánková, Petráková, Fischerová, Rampasová, Třeštiková, Gablíková, Repšová
Branky ACS: Drbohlavová 3, Urbánková, Třeštiková
V úvodním kole nadstavbové skupiny se sparťanky utkají 21. dubna s pražskou Slavií.