FORTUNA:LIGA, 17. kolo
1.FC Slovácko
2 : 1
  • 84’ Tomáš Zajíc Zajíc
  • 90’ Marek Havlík Havlík (P)
  • 61’ Matěj Pulkrab Pulkrab
  • yellow 51
90’

Ristić překopl branku.

90’
Penalta pro Spartu

Další penalta, po faulu na Costu můžeme srovnat!

90’

Střídání

Mihailo Ristić
#7
streamline-icon-upload-circle@40x40 (1)
Srdjan Plavšić
#22
90’

Karta - Eldar Ćivić
89’
|

Žlutá karta

# 17 Martin Frýdek

Karta - Martin Frýdek
87’
Vyrovnání

Domácí bohužel srovnali. Po centru Havlíka se prosadil Zajíc.

85’

Karta - Stanislav Hofmann
80’

Střídání

Jakub Petr
Jakub Petr
#22
Jan Navrátil
#10
79’

Střídání

Tomáš Wiesner
#27
Matěj Pulkrab
#3
79’
|

# 9 Guélor Kanga

Karta - Guélor Kanga
78’
Další šance Slovácka

Domácí hráči teď nadvakrát zakončili z bezprostřední blízkosti, ale dvakrát míč vyrazil Milan Heča. Zatím nejlepší sparťan zápasu.

74’

Střídání

Jan Kuchta
Jan Kuchta
#7
Vlastimil Daníček
#28
72’
|

Žlutá karta

# 2 Dominik Janošek

Karta - Dominik Janošek
67’
|

Žlutá karta

# 19 Jan Kalabiška

Karta - Jan Kalabiška
63’
# 3 | Útočník
Asistence: Eldar Ćivić

0 : 1
Karta - Matěj Pulkrab
background 61’
GOOOOOOOL!!!

Ćivić přihrál zleva skrz malé vápno Slovácko, na druhé tyči stál úplně volný Pulkrab a do prázdné brány zakončil. Sparta jde do vedení!

61’
|

Žlutá karta

# 24 Jan Juroška

Karta - Jan Juroška
51’
Heča znovu fantastický

I po rohu měli domácí velkou šanci, ale Heča znovu zlikvidoval vyloženou šanci. Teď je to on, kdo drží Spartu nad vodou.

49’
Skvělý zákrok Heči

Obrovskou šanci měl Janošek, který pálil sem před Hečou, ten reflexivně vyrazil.

48’

Velká šance Havlíka

Havlík po průniku z levé strany trefil břevno a míč se pak odrazil na brankovou čáru. Uff.

41’
Neuznaný gol

Slovácko se radovalo z branky Zajíce, gol ale padl z jasného ofsajdu, který rozhodčí po konzultaci s videem odhalil a gol neuznal.

39’
HLava Costy

Po rohu z vyložené pozice hlavičkoval Costa a trefil přesně místo, kde stal Trmal.

36’
Šance Tetteha

Dlouhý centr Kangy našel Stancia, ten okamžitě zprava centroval do vápna, kde Tetteh hlavičkoval k tyči. Výbormý brankář Trnal balon vytěsnil na roh.

36’
Střela Tetteha

Benjamin Tetteh se uvolnil v rohu vápna a vystřelil k tyči, málo důraznou střelu vykryl brankář domácích.

29’
Kanga nedal

Trmal chytil Kangovu penaltu a pokračujeme za stavu 0:0!

23’
Penalta!

Po centru Stancia zahrál jeden z obránců Slovácka ve vápně rukou a máme výhodu pokutového kopu!

22’
Střela Janoška

Janošek dostal na hranici vápna nalito do kroku od Navrátila, míč mu ale vůbec nesedl.

19’
Střela Stancia

Po dlouhém centru a přiťuknutí od Pulkraba pálil Stanciu, branku znovu netrefil.

14’
Velká šance Pulkraba

Po centru Plavšiće míč těsně podskočil Pulkrab, který byl před odkrytou bránu. Ze strany pak ještě vypálil Stanciu, branku přestřelil.

12’
Hlavička Daníčka

Po rohu Slovácka míč přistál na hlavě Daníčka, ten ho poslal na Heču, který neměl problém.

11’
Velká šance Slovácka

Milan Heča hned na úvod prověřen - ze středu vápna pálil Havlík, míč šel přímo do místa, kde byl Heča.

5’
Začátek zápasu

Zápas právě začal. SPARTA DO TOHO!

0’

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Heča v základu

Po startu v základní sestavě v pohárovém duelu v Opavě dnes Milan Heča poprvé nastupuje za Spartu také v lize a zrovna na hřišti Slovácka, které ho vychovalo pro velký fotbal!

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu z utkání Sparty na hřišti Slovácka. Duel začne v 17:00!