AC Sparta Praha vs FK Příbram
FORTUNA:LIGA, 5. kolo
2 : 2
FK Příbram
  • 38’ Guélor Kanga Kanga (P)
  • 69’ Alexandru Chipciu Chipciu
  • 6’ Miroslav Slepička Slepička
  • 86’ Emmanuel Antwi Antwi
  • goal 6
90’

Karta - Milan Švenger
90’
|

# 19 Rudolf Skácel

Karta - Rudolf Skácel
89’
Emmanuel Antwi
# 7

2 : 2
Karta - Emmanuel Antwi
background 86’
Gól Příbrami

Švenger zlikvidoval hlavičku Šurala z bezprostřední blízkosti. Neskutečný zákrok. Vzápětí chytil i tisíprocentní šanci Radakoviće. Vzápětí do protiútoku sprintoval úplně osamocený Antwi a srovnal.

85’

Lukáš Štetina
#19
Costa Nhamoinesu
#26
83’
Kanga tehcnicky

Z hranice vápna teď zkusil technicky vystřelit Kanga, míč jen spadl na horní síť branky.

78’
Počet diváků

11987 GENERALI Arena | 19.08.2018 19:35:13
GOOOOOOOL!!!

Rumunská spolupráce teď přinesla ovoce. Stanciu přihrál Chipciovi, který si před vápnem srovnal míč na levačku a poslal ho do sítě. Jedeme do vedení!

69’

#2
66’
Střela Šural

Po Costově centru pálil z první Šural, jeho pokus ale mířil vysoko nad!

64’

#7
Antonín Fantiš
#15
57’
Šural pálí z boku

Další slušná šance, Šural pronikl ze strany do vápna a z dobré pozice vystřelil. Švenger ale předvedl další dobrý zákrok.

54’
Závar před brankou Příbrami

Tetteh hezkou patičkou uvolnil ve vápně k zakončení Šurala, jeho pokus neprošel. Pak Šural ještě hlavou sebral míč z rukavic Švenger a zakončil, příbramský brankář míč vytáhl z čáry.

49’

Filip Hlúpik
#28
Miroslav Slepička
#10
46’

1 : 1
45:00
Velká šance Plavšiće

Další obrovská šance Sparty, kombinační akci zakončil ranou do růžku branky Plavšić. Jenže Švenger předvedl skvělý zákrok a míč vyrazil.

45’

Karel Soldát
#25
Jan Rezek
Jan Rezek
#21
44’

#25
Jan Rezek
Jan Rezek
#21
44’

#25
Jan Rezek
Jan Rezek
#21
44’
Přímý kop

Stanciu z následného přímého kopu na hraně vápna trefuje tyč!

43’
Červená karta

Hosté teď vůbec nezvládli odkop od branky. Všichni se vydali na polovinu soupeře, Švengerův nákop ale odhlavičkoval Kaya a Tetteh šel sám na branku. Zezadu ho srazil Tregler a po zásluze viděl červenou kartu.

42’
|

# 20 Jaroslav Tregler

Karta - Jaroslav Tregler
42’
Velká šance Tetteha

Stanciu měl napravo spoustu času naservírovat míč do vápna Tettehovi, který na přihrávku čekal. Když ale přišla, nedokázal ji trefit...

41’
Kanga proměnil

K penaltě se postavil Guélor Kanga. Na jeho pokus si sice Švenger sáhl, vyrazit ho ale nezvládl. Je srovnáno!

38’

Penalta bude

Video potvrdilo předchozí verdikt, kopeme penaltu!

38’
Penalta!

Nejdřív zdálky vystřelil Plavšić do tyče, míč se pak vrátil do vápna a po faulů hostů rozhodčí ukázal na penaltový puntík. Teď se běží poradit s videem.

36’
|

Hráč trefil tyčku

# 22 Srdjan Plavšić

sd
36’
|

# 3 Roman Květ

Karta - Roman Květ
30’
Stanciu přímý kop

Přímý kop teď z ideální pozice kousek před vápnem rozehrával Stanciu. Ve své parádní disciplíně ale tentokrát neuspěl, branku překopl.

25’
Velká šance

Sparta měla po nakrátko rozehraném rohu další možnost. Frýdek nacentroval na hlavu Stancia, ten míč přesměroval z ideální pozice jen do náruče Švengera.

18’
Stanciu pálí

Nico Stanciu se odhodlal ke střele z rohu pokutového území, míč ale do branky nezakroutil.

15’
Šance Costy

Po rohovém kopu se do míče na zadní tyči v pádu opřel Costa, míč obránci zblokovali na další roh.

14’
Střela Matouška

Mladý příbramský fotbalista je při chuti, teď zkusil technickou střelu zdálky. Branku ale netrefil.

10’
Gól Příbram

Zajímavá situace. Po samostatné akci v pokutovém území padá Šural a sparťané chtějí penaltu. Rozhodčí situaci pouští a z protiútoku vzápětí dává do otevřené obrany gól Miroslav Slepička.

7’
# 10
Asistence: Jan Matoušek

0 : 1
Karta - Miroslav Slepička
background 6’
Střela Kanga

Akci rozjel na pravé straně Plavšić, po jeho centru pálil Frýdek. Střelu příbramští zblokovali, míč se odrazil ke Kangovi a ten poslal míč mimo.

3’
První střela

První pokus na branku soupeře vyslala Sparta. Pálil Chipciu, nebylo to ale nic nebezpečného, Švenger míč sebral do rukavic.

2’
Výkop

Úvod zápasu obstarali výkopem hosté.

1’

Nástup

Oba týmy právě nastoupily na hřiště a za chvíli začínáme!

Rozcvička

Oba týmy se právě rozcvičují na trávníku. Utkání začíná za 13 minut!

Sestava

Sparta jde do zápasu ve stejné sestavě jako minulý týden při vítězství v Teplicích.

O soupeři

Příbram je nováčkem letošní sezóny, po čtyřech kolech má na svém kontě 5 bodů. Ze čtyř zápasů ale hrála třikrát doma a v jediném venkovním duelu prohrála 0:3 na Baníku.

Stoprocentní bilance

Sparta je i po čtyřech ligových zápasech stoprocentní a vzhledem k porážce Slavie se dnes v případě výhry může posunout do čela tabulky.

Začátek přenosu

Hezký podvečer, vítejte u online přenosu utkání pátého kola FORTUNA:LIGY mezi Spartou a Příbramí.