Robert Hrubý #10
Nemanja Kuzmanović #11
56’

Další obrovská šance

Už to mohlo být o tři branky! Drchal si narazil s míč s Hložkem a z úhlu přehazoval Laštůvku. Bohužel, míč se odrazil od břevna. Následně se ke střele dostal ještě Hašek, už ale nepropálil hradbu hostujících hráčů.

Gól - David Moberg Karlsson
50’

GÓL Z PENALTY

David Moberg Karlsson #7 | Záložník
49’

Penalta

Ve vápně upadl Hložek a vypadalo to na jasnou penaltu! Královec se poradil s videem a odpískal ji!

47’

Drchalův pokus

Václav Drchal na startu druhého poločasu zprava pronikl do vápna, koloběžkou obešel soupeře, pak ale místo přihrávky raději z úhlu pálil a míč skončil v autu!

Začátek 2. poločasu

Právě začal druhý poločas. 45:00 | 2. poločas
Konec 1. poločasu

První poločas skončil. 45:00 | 1. poločas
43’

Drchalova tutovka

Po krásné průnikové přihrávce od Haška byl sám ve vápně Drchal. Zezadu byl jasně faulovaný, souboj ale ustál a zakončil. Bohužel jen do Laštůvky.

Karta - Michal Sáček
42’

Žlutá karta

Michal Sáček #16 | Záložník
37’

Šance Hložka

Nejdřív se na dlouhý nákop tlačil Drchal, Stronati ho odzbrojil. Jenže pak si míč moc předkopl a z úhlu tak mohl pálit Hložek. Trefil jen boční síť.

Karta - Costa Nhamoinesu
35’

Žlutá karta

Costa Nhamoinesu #26 | Obránce
30’

Šance Baníku

Hned z výkopu po gólu mohl Baník srovnat. Po nákopu zleva se sám na Heču hnal Diop, jenže sparŤanský brankář se vytáhl skvělým zákrokem!

30’

Jdeme do vedení

Krásná sparťanská akce. Karlsson potáhl míč po pravé straně, poslal ji před branku a tam Drchal z blízka uklidil míč do sítě! Paráda, vedeme!

Gól - Václav Drchal
29’

GÓL

Václav Drchal #24 | Útočník
23’

Choreo

Domácí kotel předvedl krásné choreo a počet Josefa Šurala a momentálně se Letnou nese skandování Pepa Šural! Děkujeme, kluci!

23’

Kuzmanović vypálil

TeĎ hezkou kroucenou střelu vyslal Kuzmanović. Naštěstí opět vedle.

14’

Střela Jánoše

Z pětadvacet metrů napřáhl Jánoš, který měl dost místa. Jeho pokus zblokoval Sáček, takže Baník měl výhodu rohového kopu. Z něj se už do zakončení nedostal.

9’

Velká šance Baníku

Také na druhé straně nebylo daleko od gólu. Ve vápně míč převzal Kuzmanović a z otočky vypálil. Naštěstí těsně vedle tyče Heči, který se natahoval marně.

8’

Velká šance Haška

Tohle byla první vyložená příležitost zápasu. Drchal přistrčil před branku míč Haškovi, který z první pálil levačkou, trefil ale jen prostor, kde stál brankář Laštůvka.

3’

První náznak

Sáček přihrál Karlssonovi, ten zajímavě centroval do vápna. Před Drchalem na poslední chvíli zasáhl hostující stoper.

Začátek zápasu

Zápas právě začal. 00:00 | 1. poločas

Minuta ticha

Minuta ticha je za námi, celý stadion Pepovi poslal do nebe potlesk. Zápas začne za chvilku!

Ostrava bez Baroše

V sestavě hostů chybí zraněný Milan Baroš, který si obvykle nenechá duely proti Spartě ujít!

Vzpomínka na Šuryho

Dnešní duel se ponese v duchu vzpomínky na tragicky zemřelého Josefa Šurala. Hráči nastoupí na trávník v jeho dresech a před utkáním bude celý stadion držet minutu ticha.

Sestava

Sestava Sparty měla být původně stejná jako před týdnem v Opavě. Štetina se ale zranil při rozcvičce, nahrazuje ho tedy Costa.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u přenosu utkání Sparty proti Baníku Ostrava. Jde o první zápas nadstavbové skupiny o titul!