• yellow 40
90’

2 : 0
Tyč Vukadinovic

Srbský záložník postupoval na branku hodně z úhlu, přesto zkusil vystřelit a míč s příspěním hostující teče skončil na brankové konstrukci.

90’
|

Hráč trefil tyčku

# 8 Vukadin Vukadinović

sd
90’
|

# 39 Jakub Podaný

Karta - Jakub Podaný
89’

Ivan Ostojič
#14
Frederik Bilovský
#10
84’
|

# 9 Guélor Kanga

Karta - Guélor Kanga
82’
GOOOOOOL

Nejdřív pálil nebezpečně zpoza vápna Stanciu. Chvíli na to se míč před branku Dukly vrátil a po přistrčení Váchy Kanga poslal míč nekompromisně do branky.

82’

#23
78’
Počet diváků

9824 GENERALI Arena | 31.08.2018 20:07:39

Jakub Podaný
#39
Patrik Brandner
#8
75’
|

# 4 Martin Chlumecký

Karta - Martin Chlumecký
74’
Frýdek to zkusil

Z rohu se do vápna protáhl Frýdek a i když mohl přihrávat, rozhodl se raději střílet sám. Branku minul.

72’

Lukáš Vácha
Lukáš Vácha
#6
Srdjan Plavšić
#22
70’
Chipciu střílí

K odraženému míči se dostal Chipciu, jeho rána z voleje ale skončila jen za autovou čarou.

69’

Lukáš Holík
Lukáš Holík
#19
David Douděra
#21
66’
|

# 8 Patrik Brandner

Karta - Patrik Brandner
61’

Vukadin Vukadinović
#8
Benjamin Tetteh
#30
57’
|

# 15 Daniel Tetour

Karta - Daniel Tetour
56’
Střela Kanga

Po akci Tetteha se k odraženému míči na hranici vápna dostal Kanga, jeho střela ale mířila nad branku.

46’

1 : 0
45:00
GOOOOOOOL!!!

Tak z ničeho nic jdeme do vedení, paráda. Jeden z hostů při snaze odkopnout míč trefil Chipcia do hlavy, balon se odrazil do vápna, kde ho ve skluzu poslal do sítě Benjamin Tetteh!

45’
# 30 | Útočník
Asistence: Alexandru Chipciu

1 : 0
Karta - Benjamin Tetteh
background 45’
Stanciu v šanci

Nico Stanciu je aktivní a snaží se bezgólovou nudu prolomit. Teď se dostal ve vápně do zakončení z otočky, mířil ale mimo.

45’
|

# 5 Marek Hanousek

Karta - Marek Hanousek
40’
Stanciu vystřelil

Na úrovni středu branky, nějakých 20 metrů před ní, si míč na levou nohu přichystal Stanciu. Jeho pokus ale v pohodě sebral do rukavic brankář Rada.

38’
Centr Vatajela

Vatajelu teď fantasticky nacentroval do vápna, k zakončení hlavou se do dostal Šural. Jenže v souboji s hostujícím obráncem si pomohl faulem.

33’
Přímý kop

Nico Stanciu rozehrál kroucený přímý kop do vápna a našel Šurala. Ani tentokrát ale z jeho hlavičky nebylo nic nebezpečného.

29’
Šance Šurala

Po přihrávce Kangy a parádním zpracování Chipcia se k přetaženému centru dostal Stanciu. Míč našel Plavšić, ten byl ve vápně ale těsně bránění a k zakončení se nedostal.

18’
Centr Chipcia

Po Stanciově přihrávce měl dost místa napravo Chipciu, jeho centr do vápna ale nenašel adresáta.

13’
Pomalejší úvod

Sparta nevstoupila do zápasu úplně ideálně, aktivnější je Dukla, velké šance si ale také nevytvořila.

11’
První roh

Dukla rozehrávala první roh, míč od Bilovského zblokovala sparťanská obrana.

2’

Začínáme za 45 minut

Utkání začíná v 18:30!

Dukla na Letné

Z osmi zápasů, které Dukla v historii samostatné české ligy hrála na Letné, získala jediný bod a nedala ani gól.

Bilance Dukly

Náš dnešní soupeř trůní na posledním místě ligové tabulky, dosud čeká na první bod.

Bilance Sparty

Sparta má za sebou šest kol, v nich čtyřikrát vyhrála a dvakrát si připsala remízový bod.