Nico Stanciu poslal míč do pravé části branky, jenže neproměnil.

PENALTA

Rozhodčí Královec přezkoumal šanci Pulraba u videa, viděl faul a píská penaltu!

68’
Šance Pulkraba

Právě jsme viděli největší šanci zápasu. Pulkrab po centru zprava hlavičkoval do břevna, míč se pak odrazil do Hrubého, ale zůstal před brankovou čarou.

67’

Vojtěch Kubista
#27
Miloš Kratochvíl
#6
62’

Bogdan Vatajelu
#88
Srdjan Plavšić
#22
62’
Střela Stancia

Nebezpečný protiútok hostů zastavil skvěle Radaković, do zakončení jsme se pak dostali naopak my. Stanciovu střelu ale v pohodě lapil Hrubý.

52’

#6
Vladimír Jovović
#25
46’

0 : 0
45:00
|

# 21 Eduard Sobol

Karta - Eduard Sobol
45’
|

# 17 Martin Frýdek

Karta - Martin Frýdek
42’
Hlava Pulkraba

Po centru Plavšiće se do zakončení hlavou protlačil Pulkrab, míč ale mířil jen do středu branky, kde byly připraveny rukavice Hrubého.

38’
Střela Ćivić

Sparta udává tempo hry. Po další rychlé akci zakončil Ćivić, jeho pokus ztečován na roh!

29’
Pulkrab v zakončení

Po centru zleva se ve vápně dostal k míči Pulkrab, z první zakončil levačkou nepřesně.

27’
Šance Tetteha

Obrovská šance Tetteha, který hlavičkoval z malého vápna. Míč mířící do vápna neskutečně vyrazil brankář Hrubý.

22’
Stanciu kopal

Nico Stanciu míč z úhlu kroutil přímo do branky, míč skončil na horní síti.

19’
Přímý kop bude

Nevídaně agilní Plavšić vybojoval přímý kop!

19’
Choreo a šance

Fanoušci na protilehlé tribuně ve 12. minutě zvedli nad hlavy připravenou choreografii a vykouzlili z ní historické sparťanské S. Zároveň měl dobrou šanci Tetteh, pálil do boční sítě.

13’
Nico Stanciu úřaduje

Stanciu přebral míč na polovině hřiště, obešel tři soupeře a nakonec vystřelil po zemi k tyči. Hrubý byl včas na místě!

8’
První šance

Sparta rozjela první šanci. Před Plavšiće a Chipcia se k míči ve vápně dostal Tetteh. Jeho zpětná přihrávka ale našla jen nohy jabloneckých obránců.

4’
Zápas začal

Sparta odstartovala zápas ve výročních černých dresech. V první půli hrajeme zleva doprava!

0’

Hymna

Hymnu Sparty teď živě na ploše zpívá dětský pěvecký sbor!

Rozcvička

Oba týmy se právě rozcvičují na trávníku, zápas začne za 35 minut.

Výroční zápas

Dnešní utkání se odehraje coby výroční zápas u příležitosti 125. výročí sparťanských narozenin!