• goal 28
Živý kanál Aktualizováno před 0 vteřinami

Evropská liga UEFA, 2. kolo

Důležité momenty

• 4. minuta - Po Plavšićově povedeném centru hlavičkoval do břevna Stanciu.
  • 28. minuta - GÓL 1:0 - Plavšić nacentroval a Josef Šural parádní střelou z první otevírá skóre!
  • 66. minuta - GÓL 2:0 - Frýdkovu přihrávku si našel Plavšić a odrazem o zem poslal míč do branky.
  • 75. minuta - Z penalty snižuje Čečarić.

Alexandru Chipciu
90’

Střídání

Lukáš Štetina #19
Alexandru Chipciu #18
Karta - Nikola Perić
90’

Žlutá karta

Nikola Perić #1
Vladimir Torbica
Bojan Čečarić
90’

Střídání

Vladimir Torbica #8
Bojan Čečarić #29
Karta - Dejan Đenić
90’

Žlutá karta

Dejan Đenić #9
Karta - Benjamin Tetteh
88’

Žlutá karta

Benjamin Tetteh #30 | Útočník
Karta - Alexandru Chipciu
88’

Žlutá karta

Alexandru Chipciu #18 | Obránce
Bogdan Vatajelu
Costa Nhamoinesu
85’

Střídání

Bogdan Vatajelu #88
Costa Nhamoinesu #26
Karta - Milan Marčić
82’

Druhá žlutá karta

Milan Marčić #31
78’

Přerušené utkání

Na hřiště právě vtrhli lidé z kotle Sparty a zápas je přerušen.

Gól - Bojan Čečarić
75’

GÓL Z PENALTY

Karta - Josef Šural
74’

Žlutá karta

Josef Šural #23 | Útočník
74’

Penalta pro Spartak

Uroš Radaković teď nepochopitelným zkratem daruje penaltu Spartaku.

Karta - Srdjan Plavšić
67’

Žlutá karta

Srdjan Plavšić #22 | Záložník
66’

2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sparta právě dotáhla ztrátu z prvního zápasu. Parádní akci završil dobře vymyšlenou přihrávkou Frýdek, který oslovil Plavšiće. Ten střelu opřel o zem a míč zapadl za zadní tyč!

Gól - Srdjan Plavšić
66’

GÓL

63’

Tetteh střílí mimo

Veliká šance Benjamina Tetteha, dnes už několikátá. Dlouhý míč přeletěl obranu Spartaku a sprintující Tetteh ho stihl špičkou trknout dřív, než k němu dosprintoval brankář Perić. Lob ale mířil mimo branku.

Karta - Guélor Kanga
61’

Žlutá karta

Guélor Kanga #9 | Záložník
59’

První šance Subotici

Teď poprvé v zápase pohrozil soupeř. Ke střele z hranice vápna se dostal Marcić, míč šel ale přímo do náruče připravenému Nitovi.

Dejan Đenić
Ognjen Đuričin
55’

Střídání

Ognjen Đuričin #28
55’

Žlutá karta

48’

Šance Sparta

Hned na startu druhého poločasu další velká příležitost. Sám před brankářem hlavičkoval Šural, gólman vyrážel a doklepnout míč do sítě mohl Tetteh. Jenže levačkou branku minul.

Začátek 2. poločasu

Právě začal druhý poločas. 45:00 | 2. poločas
Konec 1. poločasu

První poločas skončil. 45:00 | 1. poločas
44’

Tutová šance Tetteha

V závěru prvního poločasu ještě jedna velká šance. Sparta se kombinací v poměrně pochodovém tempu dostala až do blízkosti srbské branky. Costa centroval, Tetteh pálil z otočky ale míč šel přímo do rukou brankáře!

39’

Střela Stanciu

Hezká kombinační akce Sparty. Nakonec se míč od Chipcia dostal na Stancia a ten šajtlí mířil dobře. Míči si ale stoupl do cesty jeden ze srbských obránců.

Milan Marčić
Nemanja Ćalasan
36’

Střídání

Nemanja Ćalasan #40
29’

GÓÓÓÓÓÓL

Josef Šural se ukázal jako správný kapitán a po centru Plavšiće fantastickým volejem otevírá skóre!!

Gól - Josef Šural
28’

GÓL

21’

Tutovka Šural

Sparta teď soupeře zamkla a vytváří si šanci za šancí. Teď hlavičkoval Šural na zadní tyči úplně sám, vychytal ho brankář Perić!

21’

Střela Plavšić

Srdjan Plavšić se dostal úplně volný ke střele z 19 metrů, ale ani tahle rána golem neskončila.

18’

Další tyč

Fanoušci už podruhé málem křičeli gól, ale zase to byla jenom tyč. Po skvělém centru Costy z první ji tentokrát trefil Tetteh.

Tyč - Benjamin Tetteh
18’

Hráč střelil tyčku

16’

Tlak polevil

Silný sparťanský nástup teď poněkud polevil, Letná už dlouho čeká na další šanci!

10’

Šance po rohu

Sparta rozehrála roh na krátko a Frýdek pak posílal míč do ohně před branku. Nejblíž k němu měl Costa, ale o fous na něj nedosáhl!

5’

Tyč!

Plavšić zleva parádně nacentroval na hlavu Stancia a ten trefil břevno. Sparta začala povedeně!

Tyč - Nicolae Stanciu
4’

Nicolae Stanciu #10 | Záložník
1’

První střela

Sparta podle očekávání začal aktivně, jako první pálil Frýdek, míč ale mířil příliš vysoko.

Začátek zápasu

Zápas právě začal. 00:00 | 1. poločas

Nástup

Oba týmy za zvuků sparťanské hymny nastoupily oba týmy na hřiště a za chvíli začínáme! SPARTA DO TOHO!!!

Po rozcvičce

Oba týmy mají po rozcvičce, za chvíli nastoupí na trávník!

Rumunští sudí

Zápas povede rumunská čtveřice rozhodčích. Utkání začíná v 19:00!

Rozdíl

Dnes půjde o souboj dvou týmů s rozdílnými zkušenostmi - Sparta má za sebou víc než 300 utkání v evropských pohárech, Spartak v nich startuje teprve podruhé!

Ztráta

Sparta jde do zápasu se ztrátou 0:2 z venkovního utkání a doma je před ní tedy náročný úkol.