• yellow 33
  • yellow 23
  • yellow 18
90’

Opravdu jsme viděli tři góly v olomoucké síti i čisté konto Sparty. Děkujeme, že jste sledovali textový přenos a přejeme hezký zbytek večera.

90’

3 : 0
Konec 2. poločasu

3 : 0
Druhý poločas skončil
90:00
Nastavení

3 minuty navíc nastavuje sudí Orel.

90’

Filip Souček
#6
Michal Sáček
#16
90’

Michal Trávník
#25
Bořek Dočkal
#10
90’
Libor Kozák
# 18 | Útočník

3 : 0
Karta - Libor Kozák
background 89’
GOOOOOL!

Tak tři góly v síti Olomouce opravdu vidíme! Tentokrát se prosazuje Libor Kozák, který byl ve vápně na správném místě a dorazil balon do sítě.

89’

Adam Karabec tvrdě pálil z hranice vápna. VAR zkoumal následnou ruku ve vápně, penalta se ale nekope.

86’

Radek Látal
Radek Látal
#19
Tomáš Zahradníček
#23
84’

Adam Karabec
#36
Adam Hložek
Adam Hložek
#20
81’
|

# 17 Dominik Radič

Karta - Dominik Radič
80’

Kryštof Daněk
#5
David Houska
#8
79’

Dominik Radič
#17
Martin Nešpor
#16
79’

Libor Kozák
Libor Kozák
#18
Lukáš Juliš
Lukáš Juliš
#39
74’

Po Vindheimově centru zakončoval Hložek, následoval rohový kop a hlavička Čelůstky mimo tři tyče.

70’

Sparta stupňuje tlak. Po přímém kopu Dočkala zakončoval hlavou Lischka, bohužel mířil příliš vysoko.

66’

LK37 poslal ostrý projektil z dálky, bohužel si s ním Mandous poradil.

64’
|

# 11 Pablo Juarez Gonzalez

Karta - Pablo Juarez Gonzalez
62’

Hložek vypálil z hranice vápna. Jeho křížná střela bohužel minula levou tyč.

60’

Pavel Zifčák
#9
Lukáš Greššák
#34
59’

Hattrick se bohužel zatím nekoná. Vindheim posadil zprava míč na hlavu Juliše. Ten ale mířil mimo tři tyče.

58’
První šance Olomouce

Tak teď jsme si pořádně oddechli. Tečovaná rána mířila na branku Sparty, naštěstí skončila těsně vedle levé tyče.

53’

Pablo Juarez Gonzalez
#11
Šimon Falta
Šimon Falta
#20
45’

GOOOOOL!

Juldaaaaaaa! Po rohovém kopu Dočkala sparťanský kanonýr propálil vše, co mu stálo v cestě a dává už svůj třetí gól v sezoně!

45’
Lukáš Juliš
Asistence: Adam Hložek

1 : 0
background 37’
GOOOOOL!

Krásná akce Sparty končí prvním gólem! Dočkal fantastickým pasem vysunul dopředu Hložka, ten postupoval na brankáře v tandemu s Lukášem Julišem. Ve vhodnou chvíli poslal Hložan balon doprava na volného parťáka a ten poslal míč do odkryté branky.

37’

Posledních deset minut první půle. Sparta je aktivnějším týmem. V posledních minutách jsme žádné zakončení neviděli.

35’
|

# 34 Lukáš Greššák

Karta - Lukáš Greššák
33’
|

# 25 Martin Hála

Karta - Martin Hála
23’
|

# 19 Lukáš Štetina

Karta - Lukáš Štetina
18’
První velká šance

Dočkal posadil standardku z pravé strany na hlavu Štetinovi, ten bohužel mířil nad břevno.

12’

Po přímém kopu zakončoval ve vápně LK37, ani jeho pokus ale neprošel olomouckou tvrzí.

11’

Čelůstka se po rohu dostal k zakončení. Po jeho tečované střele následoval další roh.

7’

Dočkal skvělou uličkou vysunul do vápna Hložka. Ten si bohužel míč nezpracoval ideálně a obrana zblokovala na roh.

6’

Vindheim centroval z pravé strany do vápna, bohužel nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

2’

Utkání s Olomoucí začalo! SPARTA DO TOHO!

1’

Deset minut do začátku utkání.

Sestava Sparty

Vítězná sestava se nemění. Trenér Václav Kotal nasadil stejnou jedenáctku jako před týdnem v Brně

Při poslední návštěvě Sigmy jsme viděli divokou přestřelku 3:3. Tři góly v síti soupeře bychom určitě brali, tentokrát ale nejlépe s nulou vzadu.

Dobrý večer, sparťani! Vítejte u on-line přenosu z prvního domácího zápasu sezony. Ve druhém kole ligy přivítáme na Letné Sigmu Olomouc.