Druhá žlutá karta

Martin Nešpor #26
79’

Nečekaná střela

Karlsson nečekaně vypáli z přímého kopu na bližší tyč a gólman Olomouce měl co dělat, aby si se střelou poradil.

Karta - Jakub Plšek
79’

Žlutá karta

Gól - Guélor Kanga
77’

GÓL Z PENALTY

Karta - Lukáš Štetina
76’

Žlutá karta

Lukáš Štetina #19 | Obránce
76’

Žlutá karta

76’

Další penalta

Benjamin Tetteh byl ve vápně faulován a rozhodčí okamžitě ukazuje na penaltový puntík. Žlutou kartu dostal Nešpor, ale i Lukáš Štetina.

Počet diváků

11307 GENERALI Arena | 16.03.2019 19:01:51
72’

Karta - Vít Beneš
72’

Žlutá karta

Vít Beneš #32
71’

Penalta

Rozhodčí po přezkoumání situace odpískal pokutový kop. Na penaltu se postaví Guélor Kanga. Vít Beneš vidí žlutou kartu.

68’

Ruka ve vápně?

Střelu Chipcia pravděpodobně zablokoval obránce rukou. Rozhodčí přezkoumává situaci u videa.

68’

Karlssonova střela

Hanousek našel nabíhajícího Karlssona a ten vypálil z pětadvaceti metrů. Buchta byl na jeho střelu připravený.

59’

Mohlo být vyrovnáno

Kanga prostrčil míč na volného Karlssona, ten si ale v dobré střelecké pozici ještě míč zasekl na svoji silnější nohu a následně vystřelil. Bohužel nemířil přesně.

58’

Střídání

58’

Gól z ofsajdu

Karlssonova střela se zastavila o Tetteha, ten si míč zvládl zpracovat a pálil přesně k levé tyči. Sparťanskou radost ale zastavil pomezní rozhodčí signalizující Benjiho ofsajd.

56’

Šance Sigmy

Po Faulu na Kalvacha Sigma rozehrávala přímý kop ze zajímavé pozice. Sám faulovaný branku o pár centimetrů přestřelil.

50’

Karlssonova prudká střela

David Moberg K prudce střílel z ostrého úhlu, ale Buchta byl připraven.

46’

Obě mužstva beze změn

Trenéři obou týmu o poločasové přestávce nevystřídali.

Začátek 2. poločasu

Právě začal druhý poločas. 45:00 | 2. poločas
Konec 1. poločasu

První poločas skončil. 45:00 | 1. poločas
45’

Sigma jde do vedení.

Šimon Falta napřáhl za hranicí velkého vápna a na jeho ránu byl Florin Nita krátky. Sigma vede 1:0.

Gól - Šimon Falta
44’

GÓL

33’

Houskův pokus

Technická střela Davida Housky by pravděpodobně letěla na branku Sparty, Costa ale míč skvěle nadzvedl.

32’

Sparta tlačí Sigmu

Kanga přesně přihrál Karlssonovi na pravou stranu hřiště, švédský záložník směřoval prudký centr na přední tyč, kde viděl nabíhajícího Frýdka. Buchta byl ale u míče rychleji.

30’

Benjiho střela!

Tetteh si na hranici vápna postrčil míč do volného prostoru a rychle vystřelil. Jeho prudkou ránu k pravé tyči ale gólman Buchta vyrazil.

27’

Standardka Sigmy

Po Faulu Costy rozehrávala Sigma standardní situaci. S centrem z pravé strany si ale sparťanská obrana poradila.

Karta - Costa Nhamoinesu
27’

Žlutá karta

Costa Nhamoinesu #26 | Obránce
Karta - Martin Frýdek
26’

Žlutá karta

Martin Frýdek #17 | Záložník
Karta - Martin Sladký
20’

Žlutá karta

19’

FRÝDKOVA DĚLOVKA

Martin Frýdek dostal dost prostoru před vápnem soupeře, jeho rána z dvaceti metrů letěla těsně nad břevno olomoucké branky.

18’

První velká šance!

Lukáš Štetina našel přesným centrem z pravé strany Benjamina Tetteha, jeho hlavičku ale brankář Buchta zvládl zneškodnit.

Karta - David Houska
15’

Žlutá karta

David Houska #8
9’

Brejk pro Spartu

Dobře ubráněný rohový kop soupeře mohl znamenat slibný brejk pro rudé. Nakonec jsme si ale vážnější příležitost nevypracovali.

9’

Zahradníčkův centr

Tomáš Zahradníček centroval z pravé strany do vápna Sparty, u míče byl ale nejdřív Chipciu. Míč odhlavičkoval mimo hřiště. Bude se kopat rohový kop.

2’

První akce Sparty

Kanga našel dlouhou přihrávkou na pravé straně Karlssona, ten si míč navedl do středu hřiště a hledal spoluhráče ve vápně. Jeho centr ale skončil za brankovou čarou.

Začátek zápasu

Zápas právě začal. 00:00 | 1. poločas

Změna v základní sestavě!

Bořek Dočkal nemůže zasáhnout do zápasu kvůli problémům s lýtkem. Spartu do utkání povede s kapitánskou páskou Martin Frýdek.

VÍTEJTE U ONLINE PŘENOSU!

Dobrý den, vítejte u textového přenosu ze zápasu 25. kola FORTUNA:LIGY mezi Spartou a Olomoucí.