• yellow 51
  • goal 45
  • goal 27
90’

Sparta se dnešní výhrou udržela v boji o postup ze skupiny H! Další zápas ji čeká už v neděli, kdy v rámci restartované FORTUNA:LIGY nastoupí v Plzni. Dobrou, vítěznou noc, sparťani!

90’

Je to tam! Sparťané vítězí v Celtic Parku 4:1, když se hattrickem blýskl Lukáš Juliš!

90’

Rozhodčí nastaví tři minuty.

91’

Bořek Dočkal po minutě na hřišti našel nadýchaným centrem Laca Krejčího, který pro něho netradičně hlavou uklidil míč do sítě!

90’

Sparťané kontrolují hru a kráčejí si pro první body v Evropské lize.

89’

Srdjan Plavšić
#22
David Moberg Karlsson
#7
88’

Bořek Dočkal
#10
Michal Sáček
#16
88’

#9
Matěj Polidar
#24
79’
Julda kompletuje hattrick!

DMK utekl skotské obraně a krásně připravil gól pro Lukáše Juliše, který přidává třetí brnaku!

76’

#36
73’

David Lischka
#13
Dávid Hancko
#33
73’
|

# 16 Michal Sáček

Karta - Michal Sáček
71’

Celtic má teď více ze hry. Sparťané by potřebovali podržet míč více na svých kopačkách. Trenér Kotal se rozhodl k dvojitému střídání.

68’

Celtic snižuje na 1:2. Proti střele Rogice ještě Nita skvěle zasáhl, na dorážku Griffiths e byl však krátký.

65’
Leigh Griffiths
# 9
Asistence: Tom Rogić

1 : 2
Karta - Leigh Griffiths
background 65’

Michal Sáček vybojoval balon, vyvezl ho až před pokutové území Celticu a střelou orazítkoval levou tyč.

64’
|

Hráč trefil tyčku

sd
64’

Frimpong upláchl po pravé straně, dostal se k e střele, ale na štěstí minul Nitovu pravou tyč.

59’

DKM se řítil do pokutového území, ale Duffy skluzem skvěle zasáhl a odehrál míč na za brankovou čáru. Sparta bude mít výhodu rohového kopu.

54’
|

# 8 David Pavelka

Karta - David Pavelka
51’

Velkou chybu brankáře Ceticu nedokázal využít Lukáš Juliš. Místo přihrávky na volného Larabce se rozhodl ke střelce, ale poslal míč vysoko nad branku. Velká škoda.

47’

Druhý poločas právě začal. Sparta, do toho!

46’

Výborný výkon v prvním poločase přinesl vedení 2:0. Těšíme se na druhou půli!

45’

0 : 2
45:00
2:0!

Karlsson našel centrem Karabce, ten přiťukl Julišovi, který si zasekl míč a poslal ho nekompromisně k levé tyči! Skvělý gól do šatny!

45’
Lukáš Juliš
Asistence: Adam Karabec

0 : 2
background 45’

Nita skvěle zasáhl proti střele na přední tyč.

44’

Rohový kop Sparty šanci nepřinesl. Letenští ale zůstávají na míči a budou vhazovat nedaleko branky Celticu.

41’
|

# 27 Mohamed Elyounoussi

Karta - Mohamed Elyounoussi
38’

Velká šance Celticu. Elyounoussi zaběhl za obranu Sparty, ale nadýchaný centr zakončuje pouze do tyče.

38’

Sparťané předvedli skvělou pětiminutovku a zaslouženě jdou vedení!

27’
Lukáš Juliš posílá Spartu do vedení!

Sparťanský střelec dorazil hlavičku Hancka, která po rohovém kopu skončila na tyči.

27’
Lukáš Juliš

0 : 1
background 27’
Lukáš Juliš ve velké šanci.

Juliš z malého vápna netrefil branku Celticu.

24’

Karlsson se nejprve dobře uvolnil, dostal se ke střele, ale trefil brankáře Celticu. Poté se k němu dostal míč zpět a DMK ho napálil do břevna. Velká škoda, chybělo pár centimetrů.

23’
|

# 7 David Moberg Karlsson

sd
23’

Sparta rozehrála svůj první roh nakrátko. K ohrožení branky se ovšem nedostala.

17’

Závar před brankou Sparty končí naštěstí odkopem Nity.

16’

Domácí dokázali míč bez problémů odvrátit.

15’

Sparťané budou mít možnost zajímavé standardky. K míči se staví DMK.

15’

Florin Nita skvěle vyboxoval míč směřující z rohového kopu.

12’

Hlavičkovaná na půlce hřiště dopadla nakonec lépe pro Celtic, který má výhodu vhazování.

6’

Domácí jsou v úvodu aktivnějším týmem, sparťané je ale dobrým přístupem do větší šance nepouští.

5’

Utkání v Celtic Parku právě začalo!

1’

Situace Sparty ve skupině H nevypadá příliš příznivě. Po dvou porážkách jsme na posledním místě a pokud chceme pomýšlet na postup, musíme dnes ve Skotsku bodovat. V podobné situaci je ovšem i náš soupeř. Ten má na kontě jeden bod za remízu 2.2 proti Lille.

Hezký večer, sparťani. Vítejte u online reportáže ze Celtic Parku, kde za pár okamžiků nastoupíme proti legendárnímu Celticu.