Adam Jánoš
#5
81’
GOOOOOL

JE TO TAM! Domácí obrana se rozestoupila, Tetteh si naběhl na Frýdkovu přihrávku a jemnou střelou překonal Laštůvku!

78’

Jakub Šašinka
#19
Milan Baroš
Milan Baroš
#27
77’

#16
73’
Střela Hrubého

Utkání teď nabralo velké grády a hraje se nahoru dolu. Po platonickém sparťanském tlaku na druhé straně z první pálil Hrubý vysoko nad.

69’
Dvě šance Baníku

Přežili jsme dvě velké šance Baníku. Nejdřív Baroš místo střely v dbré pozici přihrál Hrubéu, který už nezakončil. Pak Radaković ztečoval ostrý centr Fleišmana těsně vedle naší tyče. Velké štěstí!

64’
Plavšić sám na branku

Po obrovské minele domácích stoperů šel sám na Laštůvku Srdjan Plavšić. Ve stoprocentní šanci ale selhal a nechal vyniknout Laštůvku. Velká škoda!

61’
|

# 9 Lukáš Pazdera

Karta - Lukáš Pazdera
58’
Velká šance Hrubého

Po přihrávce Baroše se dostal ke střele ze střední vzdálenosti úplně volný Hrubý. Florin Nita se ale natáhl a míč vyrazil na roh.

56’

0 : 0
45:00
|

# 17 Martin Frýdek

Karta - Martin Frýdek
45’
Faul Diopa

Fotbalista Baníku dojel v přerušené hře Stancia, ten chvíli s bolestivou grimasou zůstal na trávníku. Už ale pokračuje ve hře.

45’
|

# 7 Martin Fillo

Karta - Martin Fillo
41’
|

# 30 Benjamin Tetteh

41’
Velká šance Šurala

Chipciu přihrál Šuralovi, ten si ve vápně dvakrát zasekl míč a pálil levačkou. Jeho pokus ale zblokovali hned dva domáci hráči a byl z toho jen roh.

36’
|

# 23 Josef Šural

Karta - Josef Šural
31’
|

# 8 Dame Diop

Karta - Dame Diop
30’
Stnanciu vybojoval roh

Šural vybojoval na polovině míč, následný útok Sparty vyvrcholil zasekávačkou Stancia ve vápně a zakončením. Míč ale po zákroku domácí obrany jen na roh.

28’
Další šance Šurala

Tetteh utíkal podél levé lajny, nacentroval a míč našel znovu Šurala. Ten tentokrát pálil z první, míč poslal o zem nad branku.

23’
Hlavička Šurala

Sparta teď chvíli zamkla Baník na jeho polovině. Všechno to završil centr Plavšiće na Šurala, který hlavičkoval nad branku.

22’
Baroš poprvé pohrozil

Šrumec ve sparťanském vápně. Chvíli prostoru dostal Baroš, který se hned snažil zakončit. Jenže než vystřelil, byl u něj jeden z obránců a ze zakončení nic nebylo.

19’
Uroš bezchybný

Domácí dvakrát za sebou potenciálně nebezpečně centrovali do vápna. Dvakrát si ale míč hlavou našel Uroš Radaković a odklidil ho do bezpečí.

11’
Střela Holzera

Před vápnem se k míči dostal Holzer a zkusil také prověřit Nitu. Míč ale rumunskému brankáři v pohodě zaplul do rukavic.

6’
Fillo zahrozil

První nebezpečí obstarali domácí. Fillo z velké dálky zkusil překvapit Nitu lobem, branku ale přestřelil. Nita měl navíc situaci pod kontrolou.

2’

Je to tu, s drobným zpožděním zápas právě začíná!

0’

Konfety

Domácí fanoušci zasypali hřiště konfetami a úvod se tak o chvíli zpozdí!

Nástup

Oba týmy nastupují na trávník a utkání začne za pár minut!

Situace Ostravy

Baník má před zápasem jen o bod méně než my a užívá si dobrý vstup do nové sezóny. Zatím inkasoval jen tři branky a má nejlepší obranu v celé soutěži.

Kanga chybí

Kvůli karetnímu trestu nám v sestavě chybí Guélor Kanga, který si odpykává trest za čtyři žluté karty.

Situace před zápasem

Před startem osmého kola měla Sparta ze třetího místa v tabulce jen jeden bod ztráty na Plzeň a Slavii. Oba naši hlavní soupeři ale o víkendu zvítězili!

Začátek přenosu

Dobrý den, vítejte u textového online přenosu z utkání Sparty na hřišti Baníku Ostrava! Utkání začíná v 18:00!