Bořek Dočkal
#10
90’
Florin chytá penaltu

Sudí Franěk po konzultaci s videem nařídil pokutový kop pro LIberec. Florina Nita se postavil Kozákovi, vrhl se ke své pravé tyči a míč vyrazil!

81’
|

# 28 Ondřej Zahustel

Karta - Ondřej Zahustel
80’
Počet diváků

9546 Stadion U Nisy | 02.03.2019 18:35:49

Benjamin Tetteh
#30
Václav Drchal
#24
71’

#30
#24
71’

Petar Musa
Petar Musa
#20
Radim Breite
#2
70’

Eldar Ćivić
Eldar Ćivić
#4
David Moberg Karlsson
#7
65’
Drchal v šanci

Po brejku se ze strany do otevřené obrany Liberce hnal Drchal, jeho zakončení ale bylo ztečované jen do boční sítě.

61’

Aleš Nešický
#27
Jan Sýkora
Jan Sýkora
#22
60’
GOOOOOOOL!!!

Je to tak, zmiňovaná standardka vedla ke golu! Karlsson poslal povedený centr do vápna, tam si naskočil Costa a otevřel skore!

56’
Costa Nhamoinesu
# 26 | Obránce

0 : 1
Karta - Costa Nhamoinesu
background 56’
Šance nepřicházejí

Sparta se snaží kombinovat víc než v prvním poločase, ale šance se z toho zatím nerodí. Možná teď - budeme kopat zajímavou standardku!

56’

0 : 0
45:00
|

# 13 Roman Potočný

Karta - Roman Potočný
45’

Martin Koscelník
#18
Taras Kačaraba
#30
40’
Žluté nadělení

Costa na polovině žlutě fauloval Kozáka, ten se po něm následně ohnal a sám také viděl žlutou kartu.

33’
|

# 9 Libor Kozák

Karta - Libor Kozák
33’
|

# 26 Costa Nhamoinesu

33’
|

# 16 Michal Sáček

Karta - Michal Sáček
30’
Přímák Karafiáta

DOmácí kopali nebezpečný přímý kop z nějakých dvaadvaceti metrů. Do míče se opřel Karafiát a poslal ho krásně do růžku, tam byl ale připravený Nita a balon vyrazil.

29’
Dvacet minut za námi

Ani po dvaceti minutách není moc o čem psát. Zatím se hraje zápas plný soubojů a velkého nasazení, naopak v něm ale chybějí šance.

20’
Tvrdý Plechatý

Dominik Plechatý si v tvrdém souboji se Sýkorou pomohl faulem. Od začátku je jasné, že tohle utkání se nebude hrát jemně...

5’
Kozák v ofsajdu

Slovan se pokusil naší obranu překvapit centrem za obranu, Kozák byl ale v jasném ofsajdu.

2’
Prvních deset minut...

Úvod zápasu máme za sebou, víc s balonem hraje Slovan, do žádné šance jsme ale domácí nepustili.

0’
Zápas začal

Utkání právě začalo! Sparta do toho!!

0’

Zápas začne brzy

Hráči obou týmů jsou na hřišti, utkání začne za chviličku!

Začínáme v 17:00

Zápas začíná za 35 minut!

Na podzim jasná záležitost

Na podzim jsme doma Liberec překvapili rozestavením se třemi stopery a díky Stanciovi a Tettehovi, kteří vstřelili po dvou brankách, jsme vyhráli 4:1.

Silný Liberec

Liberec má ve své základní sestavě několik jmen, která budí respekt. Třeba ve formě hrajícího útočníka Libora Kozáka, kmenového záložníka Slavie (a bývalého hráče Sparty) Jana Sýkoru nebo Romana Potočného, které proti nám skoroval v podzimním utkání.

Dvě změny v sestavě

Trenér Ščasný udělal v naší sestavě dvě změny. Na stoperu místo vykartovaného Štetiny nastupuje Plechatý, na hrotu útoku nahradil Tetteha Drchal.

Vítejte u přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu z utkání Sparty na hřišti Slovanu Liberec!