Srdjan Plavšić
#22
84’
Střela Stanciu

Sparta se tlačí za vyrovnáním, velká šance ale chybí. Teď z otočky pálil Stanciu, po domácí teči následoval roh, z něj ale nic nebylo.

84’
Počet diváků

11489 Doosan Arena | 28.09.2018 20:42:58
Plzeň jde do vedení

Po rohu a hlavičce Řezníka vypálil Procházka, jeho pokus tečoval Radaković do vlastní sítě.

77’
# 6
Asistence: Radim Řezník

1 : 0
Karta - Roman Procházka
background 77’
Šance Stanciu

Stanciu se protáhl mezi třemi hráči soupeře a zakončil s tečí soupeře do boční sítě.

73’
Střela Kangy

Sparta má ve druhém poločase víc zakončení. Teď to ze své oblíbené vzdálenosti zkusil Kanga, plavající míč lehce přeletěl branku.

69’
Tutovka Tetteha

Domácí hráli na polovině Sparty, pak ale ztratili míč a Stanciu rozběhl Tetteha. Ten byl u míče dřív než vybíhající Kozáčik a přehodil ho, míč šel ale těsně vědle.

61’
|

Žlutá karta

# 9 Guélor Kanga

Karta - Guélor Kanga
60’

Střídání

Lukáš Vácha
Lukáš Vácha
#6
Martin Frýdek
#17
59’
Střela Stacniu

Hřiště se zahalilo do kouře z dýmovnic domácích fans a právě v této chvíli Sparta znovu pohrozila. Domácí dali hodně prostoru Stanciovi, který pálil zpoza vápna vedle.

58’
|

Žlutá karta

# 11 Milan Petržela

Karta - Milan Petržela
56’

Střídání

Milan Petržela
#11
Jan Kopic
Jan Kopic
#10
55’
Šance Tetteha

Po krásném centru Costy se k hlavičce cpal Tetteh, míč ho ale těsně přelétl. Škoda!

54’
Oba týmy pohrozili

Na úvod pálil hned z první akce Chipciu, Kozáčik chytil. Z protiútoku pak pálil výrazně vedel Krmenčík.

47’

Nastavení

V prvním poločase se bude hrát ještě dvě minuty.

45’
|

Žlutá karta

# 23 Josef Šural

Karta - Josef Šural
40’
Střela Krmenčík

Po dlouhém nákopu Hubníka se míč odrazil ke Krmenčíkovi. Jeho střelu srazil jeden ze sparťanů na roh.

35’
|

Žlutá karta

# 17 Patrik Hrošovský

Karta - Patrik Hrošovský
30’
První velká šance Sparty

Plavšić od lajny výborně nacentroval přesně na Šurala, ten z první netrefil branku.

29’
Přímý kop Plzně

Standardku z pětadvaceti metrů rozehrál Kovařík, Nita byl u své levé tyče připravený.

26’
Krmenčíkovo solo

Krmenčík utekl Frýdkovi a šel sám na Nitu. Ten vyběhl z branky a vykryl střelu domácího šutéra.

22’
Limberský vystřelil

Limberský svou střelou z voleje málem překopl stadion.

17’
Strkanice

Po sparťanském rohu došlo ke strkanici ve vápně a chvíli se nehrálo. Nakonec to skončilo žlutými kartami pro Limberského a Tetteha.

16’
|

Žlutá karta

# 30 Benjamin Tetteh

Karta - Benjamin Tetteh
16’
|

Žlutá karta

# 8 David Limberský

Karta - David Limberský
16’
Plzeň začala aktivněji

Úvod zápasu patří domácím, kteří jsou víc na balonu. Velké šance ale nepřicházejí.

12’
První velká šance Plzně

Krmenčík měl první velkou šanci po té, co mu zprava přihrál volný Kopic. Z první ale branku výrazně překopl.

8’
Uroš zabránil centru

Plzeň se pěknou akcí cpala do naší šestnáctky, centr odhlavičkoval Radaković.

4’
Kaya uhlídal

Krmenčík se tlačil přes Kayu k míči, turecký stoper se ale nedal odtlačit a donutil soupeře k faulu.

2’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Za okamžik začínáme

Oba týmy jsou na hřišti, zápas za chvilku začne!

Rozcvička

Oba týmy se právě rozcvičují na hrací ploše, utkání začíná za dvacet minut.

Dosavadní bilance

Sparta je stále jediný neporažený tým aktuální ligové sezóny, Plzeň už prohrála v Edenu a v Jablonci. V tabulce máme před zápasem na soupeře dvoubodový náskok.

Sestava Plzně

Trenér domácích Pavel Vrba udělal v sestavě dvě změny. V základní sestavě nastupují Procházka a Hejda, chybí naopak Pernica a Kolář, který není ani mezi náhradníky.

Sestava Sparty

Ve sparťanské sestavě se nekoná žádná změna oproti poslednímu utkání s Libercem. Mezi náhradníky je jedna změna - nemocného Milana Heču nahrazuje David Bičík.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze šlágru kola - Sparta přijíždí na půdu posledního mistra z Plzně!