#18
#9
77’
Další tutovka Plzně

Heča teď zachránil Spartu od pátého gólu. Kopic dostal přihrávku skrz sparťanskou obranu a z malého vápna zakončil. Heča jeho pokus vyrazil, následně před dorážejícícm Kopicem odklidil balon Chipciu.

73’

Střídání

Benjamin Tetteh
#30
David Moberg Karlsson
#7
64’

Střídání

#30
#7
64’

Střídání

Guélor Kanga
#9
Martin Hašek
#21
64’
Další dva góly

Fotbalová katastrofa pro Spartu. Nejdřív Kovařík unikl naší obraně a překonal vyběhnutého Heču, vzápětí si Kopic narazil míč Beauguelem a mezi nohama Heči míč poslal do sítě.

61’
Jan Kopic
# 10

4 : 0
Karta - Jan Kopic
background 61’
Obrovská šance Plzně

Hořava po rohu hlavičkoval o zem z malého vápna. Heča se znovu vytáhl a pokus plzeňského záložníka vyrazil na roh.

58’
Jan Kovařík
# 19

3 : 0
Karta - Jan Kovařík
background 58’
Hlavička Hložka

Hanousek dostal dlouhý centr a z první ho okamžitě přeposlal před branku. Tam v dobré pozici nehlídaný hlavičkoval Hložek nad.

52’
Šance Karlssona

Sparta měla první šanci druhého poločasu. Karlsson potáhl míč a vypálil na zadní tyč, Hruška předvedl povedený zákrok a vytáhl míč na tyč.

49’

Střídání

#9
#21
45’

Střídání

#9
#21
45’

Střídání

Eldar Ćivić
Eldar Ćivić
#4
Ondřej Zahustel
#28
45’
Konec 1. poločasu

2 : 0
První poločas skončil
45:00
Další gól Plzně

Bohužel, domácí přidávají další branku. Kopic ze středu přistrčil míč doprava Hrošovskému, ten odcentroval a úplně volný Kovařík na zadní tyči uklidil míč do prázdné brány.

44’
Jan Kovařík
# 19
Asistence: Patrik Hrošovský

2 : 0
background 44’
Kayambův pokus

Hře chybí spád a zdá se, že i náboj. Ojedinělou šanci teď měla Plzeň, akci táhl Kayamba a sám ji také zakončil. Míč se ale dokutálel mimo branku.

41’
Plzeň jde do vedení

Po rohovém kopu míč na zadní tyč prodloužil Beauguel, nadvakrát pak míč do sítě dotlačil Hořava. Při zakončení kopl do obličeje Milana Heču, který zůstává ležet na trávníku a je ošetřovaný.

24’
Tomáš Hořava
# 7

1 : 0
Karta - Tomáš Hořava
background 24’
Další zákrok Heči

Sparťanský brankář vytáhl ostrý centr Kayamby zprava, následná dorážka Hrošovského byla pak zblokována obránci Plzně.

19’
Skvělý Heča

Viktoria měla první obrovskou šanci zápasu, Kayamba po nádherném centru zleva postupoval sám na branku. Milan Heča proti němu ale vyběhl a jeho pokus zlikvidoval.

10’
Dva rohy na úvod

Do utkání jsme vstoupili aktivně a na úvod jsme pohrozili dvěma rohovými kopy. Ani z jednoho ale velké nebezpečí pro Hrušku neplynulo.

0’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Rozcvička

Na hřišti právě probíhá rozcvička, zápas začíná v 17:30!

Plzeň ještě s nadějí na titul

Plzeň o víkendu prohrála se Slavií a její naděje na titul je se ztrátou pěti bodů už spíš teoretická.

Brabec v základu Plzně

V základní sestavě našeho soupeře nechybí stoper Jakub Brabec, bývalý sparťan a odchovanec našeho klubu.

Změny v sestavě

Trenér Horňák udělal několik změn v sestavě. V základu nastupuje Chipciu a Plechatý, Adam Hložek se pak představí na hrotu útoku. Zranění nově nedovolí zasáhnout do zápasu Václavu Drchalovi.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu 3. kola nadstavbové skupiny o titul. Tentokrát nás vítr zavál na západ Čech, čeká nás souboj s Viktorií Plzeň.