#66
Jakub Přichystal
#14
76’

Hlložek skvělým, ale trochu dlouhým pasem vysouval Juliše, i když Julda zapl turbo, u balonu byl rychleji gólman.

74’
|

Žlutá karta

# 3 Jakub Černín

Karta - Jakub Černín
71’

#11
69’
|

Žlutá karta

# 16 Michal Sáček

Karta - Michal Sáček
69’

Sparta teď soupeře pustila do další příležitosti. Přichystal ale ve složité pozici nedokázal ohrozit Heču.

61’
Peter Štepanovský
# 24

1 : 4
Karta - Peter Štepanovský
background 58’
Zbrojovka snižuje

S čistým kontem to dnes nebude. Domácí kapitán Peter Štepanovský bombou k levé tyči upravuje skóre.

58’
Šance Brna

Největší šance domácích v dosavadním průběhu zápasu. Po akci Fouska zakončoval tváří v tvář Hečovi Přichystal. Gólman Sparty ale skvělým zákrokem uhájil čisté konto!

50’
Druhý poločas

Pokud by Sparta zopakoval podobný koncert i ve druhé půli a nastřílela čtyři góly, byl by to náš rekord v české lize.

45’

#29
45’

Střídání

Jakub Černín
#3
Lukáš Endl
Lukáš Endl
#13
45’
Konec 1. poločasu

0 : 4
První poločas skončil
45:00
Nastavení

Hrát se bude jedna minuta navíc.

45’
|

Žlutá karta

# 37 Ladislav Krejčí

Karta - Ladislav Krejčí
44’
|

Žlutá karta

# 21 Ondřej Pachlopník

Karta - Ondřej Pachlopník
41’
GOOOOOL!

To jsou věci! Bořek Dočkal si vzal balon na pravé straně, ve vápně si ho narazil s Michalem Sáčkem a z hranice vápna poslal přesně umístěnou křížnou střelu k levé tyči. Druhý dnešní gól pro kapitána Sparty

35’
# 10 | Záložník
Asistence: Michal Sáček

0 : 4
Karta - Bořek Dočkal
background 35’
Šance Hložka

Krátce po gólové asistenci mohl Hložek zapsat také gól. Gólman Floder ale proti jeho střele dokázal zasáhnout a nadvakrát balon ukrýt do náruče.

31’
Asistence: Adam Hložek

0 : 3
background 30’
GOOOOOL!

To je koncert! Krásnou akci Sparty zakončuje po přihrávce Adama Hložka kapitán Sparty Bořek Dočkal!

30’

Je to dobré, Lischak se vrací na trávník.

28’

David Lischka je po jednom ze soubojů v péči lékařů.

27’

Poprvé se do akce dostal Antonín Růsek. Jeho střela mířila jen do boční sítě.

18’

Na stadionu prší, že byste asi procházku se psem odložili, ale fotbal je fotbal.

17’
|

Žlutá karta

# 3 Ondřej Čelůstka

Karta - Ondřej Čelůstka
16’
První zákrok Heči

Po přímém kopu Pachlopníka hlavičkoval Přichystal. Milan Heča si ale s balonem na kluzkém terénu poradil.

15’

GOOOOOL!

Julda na nic nečekal a trefuje se už v prvním zápase nové sezony! Luxusní přihrávku vzduchem mu poslal Lukáš Štetina. Dva naši stopeři už dnes zapsali asistenci. Dobře, chlapci!

11’
# 32 | Obránce
Asistence: David Lischka

0 : 1
Karta - Andreas Vindheim
background 4’
GOOOOOL!

Tak se nám to líbí. Po parádním křížném pasu z kopačky Davida Lischky se Andreas Vindheim vůbec nerozpakoval a napálil balon pod břevno!

4’

Dočkal centroval z pravé strany, na míč si ve vápně naběhl Hanousek, balon ale směřoval jen do zámezí.

3’
Začátek zápasu

Utkání v Brně začalo. Sparťané hrají v bíločerné kombinaci. SPARTA DO TOHO!

1’

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Nástup obou týmů

Utkání za malou chvíli začne. Hráči Sparty i Brna už nastoupili na brněnský trávník.

Nad stadionem duní hromy a létají blesky, snad to bude zajímavá podívaná i na trávníku!

Na trávníku právě skončila předzápasová rozcvička a za patnáct minut jdeme na to!

Ligovou premiéru ve Spartě dnes zažije letní posila Ondřej Čelůstka.

V Brně se představíme po třech letech. Naposledy jsme zde prohráli 0:2.

Hezký den, sparťani! Vítejte u textového přenosu z prvního kola sezony 2020/2021! Naším soupeřem na úvod ligy bude nováček Zbrojovka Brno.