Benjamin Tetteh
#30
90’
Gól Jablonec

Pozor na drama v závěru utkání. Lischka hlavou ještě dává koncovce utkání nečekaný náboj.

88’

#8
85’

Jiří Kulhánek
#25
Guélor Kanga
#9
85’
|

# 9 Guélor Kanga

Karta - Guélor Kanga
84’
|

# 18 Alexandru Chipciu

Karta - Alexandru Chipciu
84’
Šance Jablonce

Po dlouhém centru Jablonce se jeden z domácích hráčů dostal na zadní tyči k zakončení, Nita ale ukryl míč v rukavicích.

81’
|

# 8 Vukadin Vukadinović

Karta - Vukadin Vukadinović
80’

Davis Ikaunieks
#9
Vojtěch Kubista
#27
79’
GOOOOOOOOOOL 0:2

Teď už to vypadá hodně dobře. Po Plavšićově střele Hrubý míč vyrazil jen k Vukadinovićovi, který ho vrátil do sítě. Vedeme o dva góly.

69’

#11
66’

Jan Chramosta
#19
Jakub Považanec
#7
59’
|

# 17 Martin Frýdek

Karta - Martin Frýdek
59’
GÓÓÓÓL KANGA!!!

Jdeme do vedení. Pěknou akci rozjel po levé straně Plavšić, zakončil Stanciu. Jeho ránu vyrazil Hrubý k Frýdkovi, jehož pokus neprošel přes obránce. Míč se pak vykutálel z vápna k číhajícímu Kangovi a ten ho uklidil do sítě!

54’
# 9 | Záložník

0 : 1
background 53’
Kubista střílel

I druhý poločas začal aktivněji Jablonec. Střela Kubisty z dvaceti metrů šla naštěstí nad branku.

49’

0 : 0
46:02
Střela Chipciu

V závěru poločasu zkusil střelecké štěstí Chipciu. Při zakončení podklouzl a míč šel vedle.

46’
|

# 8 Lukáš Masopust

Karta - Lukáš Masopust
44’
Tutovka Masopusta

Po sparťanském rohu, ze kterého nic nebezpečného nebylo, postupoval sám na branku Masopust. Florin Nita ale jeho pokus zlikvidoval a zachránil Spartu od gólu.

39’
|

# 2 Semih Kaya

Karta - Semih Kaya
28’
Střela Kanga

Tetteh si protančil s míčem v pokutovém území a pak nabídl balon proti noze Kangovi. Jeho rána branku přelétla o kousek.

26’
Občerstvení

Oba týmy si teď chvíli odpočnou, ve velkém jabloneckém vedru dostávají šanci se občerstvit.

22’
Stanciu nadvakrát

Dvakrát na hraně vápna zakončoval Stanciu, ani jedna jeho střela neprošla. Nakonec celou akci uzavřel střelou nad v těžké pozici Kanga.

20’
Bez šancí

Oproti úvodu zápasu teď Sparta zabrala, viděli jsme několik rychlých kombinací na jeden dotyk. Šance se z nich ale neurodila.

16’
|

# 26 Costa Nhamoinesu

Karta - Costa Nhamoinesu
12’
Přímý kop

Plavšić rozehrál přímý kop z levé strany, k hlavičce se ale ve vápně nikdo nedostal.

11’
Masopust hrozí znovu

Další velká šance Masopusta, ke kterému propadl míč. Pálil těsně vedle pravé tyče!

6’
Šance Masopust

První velká šance zápasu, po spolupráci s Trávníkem ji měl Masopust, ale Nita střelu z ostrého úhlu ztečoval mimo.

5’
Roh Jablonce

Domácí začali aktivně a teď kopali rohový kop. Hlava Doležala ale poslala míč vysoko nad branku.

4’

Zápas právě začal, rozehráli ho domácí!

0’

Nástup

Oba týmy nastupují na trávník, za chvilku začínáme!

Rozcvička

Oba dva týmy se právě rozcvičují na trávníku.

Minulá sezóna

V minulé sezóně si Sparta s Jabloncem dvakrát poradila. Na podzim na severu Čech zvítězila díky Šuralově hattricku 3:0, doma pak na jaře vyhrála 2:0.

David Hovovorka

Do kádru Jablonce patří i kmenový sparťan David Hovorka, který ale proti nám nemůže nastoupit.

Jablonec po porážce

I Jablonec má co napravovat. Na jaře sice neprohrál, ale hned v prvním utkání nového ročníku padl v Ostravě 0:1.

Úvod sezóny

Sparta zvládla první ligové kolo, když na svém hřišti porazila Opavu 2:0. Pak ale prohrála v Srbsku a právě tato porážka nakonec stála místo trenéra Pavla Hapala.

Změna v sestavě

Oproti poslednímu utkání proti Spartaku Subotica najdete v sestavě jedno nové jméno a to Costu. Naopak jen mezi náhradníky zůstal Jiří Kulhánek.

Bez Hapala

Sparta nastupuje poprvé od odvolání trenéra Pavla Hapala. Mužstvo dočasně vede Zdeněk Ščasný.

Vítejte

Hezkou neděli, vítejte u online přenosu z utkání Sparty v Jablonci. Utkání začíná v 18:00!