Živý kanál Aktualizováno před 0 vteřinami

Konec zápasu

3 : 1
Zápas skončil
Šance Chervak

Po rohu se do zakončení tlačil Chervak, ani on ale gol nedává, protože netrefil branku.

90’
Dao v tutovce

Velikou šanci měl Dao, který pálil z rohu vápna z halfvoleje. Míč by asi šel do růžku branky, jenže skvělým zákrokem ho vyrazil gólman Koblenc.

79’
Střela Golgola

Do zakončení se teď protlačil Golgol, zakončoval ale z poměrně ostrého úhlu a navíc v pádu. Míč přelétl branku.

76’

#8
73’

Střídání

Dominik Šimáček
#
Daniel Mareček
#27
67’

Střídání

Kristián Flak
#
Bogdan Vatajelu
#88
67’
Další gól Vltavínu

Po tlaku Sparty propadl míč ke střídajícímu Pejšovi, který od půlky hřiště sprintoval sám na branku a následně překonal Heču. 1:3.

61’
Petr Pejša
# 10

3 : 1
Karta - Petr Pejša
background 61’
Nájezd Mohameda

Mohamed teď běžel úplně sám na brankáře Koblence, jenže místo zakončení utíkal až ke gólmanovi soupeře a ten si pak míč vzal pro sebe.

58’
Šance Daa

Obrovskou šanci měl Dao, který po rohu pálil ve vápně úplně osamocený. Jenže jeho pokus mířil jen do míst, kde stál brankář Koblenc.

54’
Golgol gól

Vstup do druhého poločasu Spartě vychází a Golgol svým prvním gólem za Spartu snižuje. Po centru Pavlíka z pravé strany poslal míč opět z voleje o zem do sítě.

51’
Golgol Mebrahtu
# 33 | Útočník

2 : 1
Karta - Golgol Mebrahtu
background 51’
Tutovka Golgola

Po centru zprava se do zakončení z voleje položil Golgol, pravačkou ale branku o metr nebo dva minul.

49’

Střídání

Martin Abena
#5
Petr Pejša
Petr Pejša
#10
46’

Střídání

Youssouf Dao
#15
Zuberu Sharani
#14
45’

#
45’

#
45’

Střídání

Vadym Chervak
#20
Marian Burda
#
45’
První poločas

Spartě se první poločas nepovedl a prohráváme po dvou šancích soupeře 0:2. Z našeho kádru jsou nejvíc vidět aktivní Fortelný, Zuberu a Vukadinović.

45’
Konec 1. poločasu

2 : 0
První poločas skončil
45:00
Fortelný nad

Gólem nekončí ani další šance, tentokrát z 19 metrů pálil Fortelný, kroucená střela šla ale nad branku.

41’
Velká šance Golgola

Fortlený hezkým obloučkem našel volného Golgola. Ten na hranici vápna zkusil vystřelit rovnou z otočky, ale branku přestřelil.

40’
Hlavička Burdy

Po centru Vatajela z přímého kopu hlavičkoval na zadní tyči Burda, branku ale minul.

36’
Střela Fortelného

Sparta se tlačí do zakončení, zatím z toho ale nic není. Teď po přihrávce Vukadinoviće pálil z první Fortelný, technický pokus minul branku.

29’
Přímý kop Vatajela

Bogdan Vatajelu rozehrával přímý kop z tzv. "Stanciovy pozice". Nedůraznou střelou ale branku neohrozil.

28’
Další velká šance Sparty

Vukadinovič upaloval s míčem na branku, pod nohy mu spadl brankář Koblenec a vyrazil míč. K dorážce se pak dostal Zuberu, který opět přestřelil.

22’
Velká šance Sparty

Zuberu dobíhal dlouhý nákop a u balónu byl dřív než brankář Koblenec. Při zakončení si ale počínal zbrkle a přestřelil.

21’
Další inkasovaná branka

Tak to je hrůza, domácí udeřili i ze své druhé pořádné šance. Po dlouhém autu hlavičkoval Dominik Tichý a je to 2:0 pro LOKO.

18’
Dominik Tichý
# 23

2 : 0
Karta - Dominik Tichý
background 18’
Hlavička Špačka

Po centru Veselého zleva hlavičkoval Špaček, slabý pokus ale Heča snadno lapil.

15’
Tomáš Rada
# 4

1 : 0
Karta - Tomáš Rada
background 10’
Gól Loko

Do vedení jdou domácí a to právě z onoho rohu. Milan Heča centr vyboxoval jen do exligisty Tomáše Rady, od kterého se balón odrazil do sítě. Prohráváme...

10’
Čejka obranný zákrok

Proti akci domácích teď skluzem dobře zasáhl Čejka a Loko má roh.

9’
Sparta kombinuje

Sparťané více kombinují, drží míč na kopačkách takřka neustále. Šance ale zatím chybí...

8’
Střela Golgol

Vukadinović pronikl do pokutového území, zpětnou přihrávkou našel Golgola. Jeho střela ale byla zblokovaná.

3’
Napadání Vukadinoviće

Vukadin napadal gólmana domácích Koblence, ten o něj odrazil míč do zámezí.

2’
Začátek utkání

Zápas začal, o úvodní výkop se postarali domácí!

1’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Za chvíli začínáme

Zápas začíná za pár vteřin...

Smíšená sestava

Sparta nastupuje v kombinované sestavě, ve které najdete hráče A týmu, juniorky, devatenáctky i pět fotbalistů, kteří aktuálně hostují ve Vlašimi.

Začátek přenosu

Dobrý den, vítejte u textového přenosu z přátelského utkání Sparty na hřišti Loko Vltavín.