Penalta bude

Trvalo to, ale Nenadál nařizuje penaltu. Na ní jde klasicky Kanga!

69’

VAR ve hře

V pokutovém území Boleslavi zahrál možná jeden z domácích rukou. Rozhodčí Nenadál se jde podívat na video!

65’

Sparťanský tlak

Sparťani soupeře mačkají, ale šance zatím chybí. Teď v těžké pozici z první zakončil ve vápně Štetina, míč ale letěl vysoko nad.

Karta - Ladislav Takács
59’

Žlutá karta

Ladislav Takács #22
Adam Hložek
56’

Střídání

55’

Střela Frýdka

Martin Frýdek si teď těsně za vápnem pochystal míč na střelu, těsně minul tyč.

53’

Gol Boleslavi

Boleslav jde z ničeho do vedení. Po skvělé kolmici Matějvského se nakonec do zakončení dostal Komličenko, na kterého už se smála prázdná brána. 1:0 pro domácí.

Gól - Nikolaj Komličenko
53’

GÓL

Karta - Nikolaj Komličenko
50’

Žlutá karta

Karta - Pavel Bucha
47’

Žlutá karta

Začátek 2. poločasu

Právě začal druhý poločas. 45:00 | 2. poločas
Konec 1. poločasu

První poločas skončil. 45:00 | 1. poločas
Karta - Marek Matějovský
45’

Žlutá karta

45’

Přímák Karlssona

Po faulu Marca Túlia to Karlsson zkusil z úhlu přímo na branku, netrefil.

Karta - Marco Tulio de Paula Medeiros
45’

Žlutá karta

Marco Tulio de Paula Medeiros #26
35’

Přímý kop Boleslavi

Boleslav kopala přímý kop z ideální pozice nějakých 21 metrů od Nitovy branky. Matějovský míč přenechal Komličenkovi, který naštěstí vysoko přestřelil.

28’

První šance Boleslavi

Pozor na to, trochu prostoru ve vápně dostal kanonýr Komličenko a hned to zavánělo golem. Nakonec ale předvedl jednu kličku navíc a jeho pokus zblokoval Costa.

18’

Chyba Heči

Šeda sbíral snadný míč, ale chyboval a rozehrál přímo na Haška. Ten měl před sebou odkrytou branku, jenže ji netrefil.

17’

Střela Tetteha

Kanga kolmicí rozběhl Sáčka, který pak ještě další přihrávkou hledal ve vápně lépe postaveného Tetteha. Ten zakončil v pádu, branku minul.

13’

Matějovského přímý kop

Po Frýdkově faulu rozehrál Matějovský chytře přímý kop a rozběhl spoluhráče do vápna. Sparťanská obrana se ale zformovala a nedovolila soupeři šanci.

Karta - Martin Frýdek
12’

Žlutá karta

Martin Frýdek #17 | Záložník
6’

Tutovka Karlssona

Sáček šel s míčem podél brankové čáry, přihrávkou do vápna našel Karlssona, který z první vystřelil. Šeda jeho pokus zlikvidoval reflexivním zákrokem.

6’

4’

Šance Zahustela

Vysoký míč letěl na Zahustela, ten místo střely z voleje volil ještě přihrávku do vápna, Tetteh byl ale pohlídaný.

2’

První náznak

První náznak šance měl Hašek, který se prodíral k míči na hranici vápna, rozhodčí mu ale odmávali ofsajd.

0’

Zápas právě začal

SPARTA DO TOHO!!!

Začátek zápasu

Zápas právě začal. 00:00 | 1. poločas

Za chvíli začínáme

Hráči mají za sebou rozcvičku a za chvíli nastoupí na hřiště k zápasu!

Boleslav s nováčkem

Boleslav překvapivě vyslala do základní sestavy Marca Túlia, pro kterého půjde o první zhápas v sezóně. Kvůli kartám domácím chybí bývalý sparťan Tomáš Přikryl.

Sestava

V naší sestavě stáe chybí zraněný Bořek Dočkal, naopak poprvé v základní sestavě nastupuje Martin Hašek.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu utkání Sparty z Mladé Boleslavi. Reprezentační pauze je u konce, je čas zabojovat o další tři body.