• goal 8
95’

2 : 0
Hlavička Šurala

Na Frýdkův centr zleva naskočil Šural, ale s jeho hlavičkovým pokusem si brankář Perić poradil.

92’
Nastavení

Hlavní rozhodčí nastavil 5 minut.

90’
Glavćić v šanci

Glavćić se ocitl v další šanci, ale Nita jeho střelu chytil.

88’

Milan Marčić
#31
Bojan Čečarić
#28
86’

Mihailo Ristić
#7
Benjamin Tetteh
#30
83’
Šance Tetteha

Skóre se nemění ani po šanci Tetteha. Po Frýdkově přízemní přihrávce nohou šťouchl do míče, branku netrefil.

82’
Stanciu pálí

Stanciova přízemní střela z hranice velkého vápna mířila těsně vedle pravé tyče.

78’
Brejk Spartaku

Hned čtyři hráči Spartaku se valili na sparťanské stopery, ale Martin Frýdek se stihl vrátit a domácí zastavil.

77’

Stefan Milošević
#10
Ognjen Đuričin
#28
74’

Samuel Afum
Samuel Afum
#77
Andrija Vukčević
#21
74’
Nůžky Šurala

Josef Šural se opět pokoušel o akrobatické zakončení, ale jeho střelu domácí obránce odrazil. Následoval tlak Sparty, po kterém ale branka nepadla.

71’
Frýdkův centr

Do vápna nabíhalo velké množství sparťanů, ale prudký centr Martina Frýdka jen proletěl vápnem.

66’
Střela domácích

Domácí si znovu vypracovali vhodnou střeleckou příležitost, míč ale končí za brankovou čarou.

65’
Sparta znovu v akci!

Šural se pokoušel o nůžky ale míč netrefil. Nakonec se ke střele dostal Kanga, který dělovkou trefil jen boční síť.

63’

Vukadin Vukadinović
#8
Tal Ben Chaim
#11
61’
Obrovská šance ACS

Kanga zakombinoval s Šuralem, ten hledal před brankou Tetteha, který se nakonec dostal do zakončení, ale z ideální pozice přestřelil.

60’
Spartak vede 2:0.

Duričin ve vápně Sparty přihrál Shimurovi, ten mu patičkou míč vrátil a první jmenovaný střelou na zadní tyč navýšil skóre na 2:0.

57’
# 28

2 : 0
Karta - Ognjen Đuričin
background 57’
Rohový kop Sparty

Stanciu poslal do vápna slibný centr na který si naběhl Kaya, ale jeho hlavičku domácí vyrazili za brankovou čáru. Druhý rohový kop brankář Spartaku vyboxoval.

56’
Přímý kop

Stanciův přímý kop mířil na Uroše Radakoviće, ten si v souboji pomohl nedovoleně a rozehrávat tak budou domácí.

54’
|

# 23 Josef Šural

Karta - Josef Šural
51’
Kombinace Sparty

Kanga uvolnil dobrou přihrávkou Stancia, ten kombinoval s Ben Chaimem, ale nakonec z akce nic nevytěžili.

49’
|

# 3 Noboru Shimura

Karta - Noboru Shimura
48’

Josef Šural
Josef Šural
#23
Srdjan Plavšić
#22
46’

1 : 0
46:18
|

# 4 Branimir Jočić

Karta - Branimir Jočić
45’
Kaya zabránil další šanci

Dobře mířenou zpětnou přihrávku soupeře odkopl před nabíhajícím Savkovićem Semih Kaya.

43’
Frýdkova střela

Po několika zablokovaných střelách se dostal odražený míč k Frýdkovi, ten z úhlu pálil do branky, ale brankář míč vyrazil mimo hřiště.

41’

41’
Rohový kop i na druhé straně

Přetažený centr od rohového praporku skončil díky sparťanským obráncům v zázemí. Kopalo se tak z druhé strany, ale Spartak si příležitost nevytvořil.

39’
Roh pro Spartu

Stanciův střelecký pokus byl zablokován na roh. Po rohovém kopu hráči ACS obléhali branku soupeře, ale do výrazné šance se nedostali.

37’
Kombinace

Sparťané kombinují na polovině soupeře a čekají na další příležitost vyrovnat.

35’
Další možnost Sparty

Stanciův dlouhý nákop za obranu zpracoval Frýdek, přihrál na nabíhajícího Plavšiće a ten celou akci zakončil střelou. Gólman domácích byl v pozoru.

31’
Zpětná přihrávka - střela

Tetteh zpětnou přihrávkou našel za hranicí vápna volného Kangu, ale jeho střela mířila nad.

29’
Sparta má více ze hry

Sparťané mají více ze hry, ale soupeř hrozí z rychlých brejků.

28’
Další šance domácích

Centr z levé strany se dostal před branku k Čečarićovi, jeho střelu ale Florin zvládl chytit.

27’
Střela z dálky

Savković se dostal znovu k míči, tentokrát pálil z 25 metrů. Branku ale přestřelil.

24’
Obrovská šance Spartaku

Duričin se prohnal kolem Radakoviće a domácí záložník se ocitl v ideální střelecké pozici. Naštěstí pohotový Kaya míč odkopl do bezpečí.

16’
Kolmice

Na Stanciovu kolmici do vápna nabíhal Tetteh, ale brankář Perić byl u míče rychleji.

16’
Šance Spartaku

Na druhé straně se dostal ke střele Savković, jeho technická střela ale mířila nad břevno sparťanské branky.

15’
Benjamin v akci

Tetteh se dokázal na pravé straně zbavit obránce, jeho centr do vápna ale žádného spoluhráče nenašel.

14’
Domácí jdou do vedení

Centr ze standardní situace proletěl vápnem až na vzdálenější tyč, kde číhal Nemanja Ćelasan, který Nitu nekompromisně propálil.

8’
Nemanja Ćalasan
# 40

1 : 0
Karta - Nemanja Ćalasan
background 8’
Sparta znovu v akci

Na Frýdkův centr se ve vápně marně natahoval Benjamin Tetteh.

6’
Šance i na druhé straně

Z protiútoku Chipciu kombinoval se Stanciem, uvolnil se na pravé straně a poslal přízemní centr do vápna, kam právě Stanciu naběhl. Jeho střelu ale zablokoval obránce.

5’
První náznak

První náznak šance si vytvořil Spartak, ale dlouhou přihrávku do vápna Kaya stihl odhlavičkovat před nabíhajícím protihráčem.

3’

Premiéra!

Uroš Radaković proti Spartaku nastoupí ke svému prvnímu soutěžnímu zápasu v rudém dresu! Držíme palce.