• goal 17
  • goal 2
90’

Důležité momenty

• 2. minuta - Gól Josefa Šurala! První sparťanský přímý kop, Stanciu našel Šurala a ten hlavou otevřel skóre!
  • 17. minuta - Znovu centr Stancia, parádní šajtlí, a znovu hlava Šurala. 2:0!!!!
  • 30. minuta - Neskutečná rána Frýdka zpoza vápna se od břevna odráží do sítě - 3:0!
  • 39. 4:0 pro Spartu!!!! Nico Stanciu a jeho fantastický přímý kop!

0 : 4

Marek Červenka
#11
Patrik Žitný
#14
88’

Daniel Trubač
#20
Alois Hyčka
Alois Hyčka
#16
83’

Lukáš Vácha
Lukáš Vácha
#6
Martin Frýdek
#17
83’
|

# 18 Alexandru Chipciu

Karta - Alexandru Chipciu
79’

Michal Sáček
#16
Benjamin Tetteh
#30
78’
Bez šancí

Zápas se dohrává v poklidném tempu, ani jeden z týmů si nevytváří žádné zajímavé možnosti...

76’

Jan Shejbal
Jan Shejbal
#22
Admir Ljevaković
#5
76’

Bogdan Vatajelu
#88
Srdjan Plavšić
#22
69’
Šance Tetteha

Benjamin Tetteh si obhodil soupeře a hnal se sám na Diviše. Toho chtěl špičkou kopačky přehodit, ale míč přeletěl i břevno.

68’
Šance Kayi

Velká šance na pátou branku přišla po přímé kopu Stancia. Ten zakroutil centr do vápna, kde číhal Kaya. Branku ale o kousek přestřelil.

59’
Hlavička Vaněčka

Po rohu se do hlavy položil Vaněček, míč ale poslal několik metrů nad branku.

57’
Šance Hyčky

Chipciu chyboval v rozehrávce a následně se zprava na branku řítil Hyčka. Jeho střelu k tyči ale v pohodě lapil Nita.

48’

0 : 4
45:00
|

# 24 Jan Krob

Karta - Jan Krob
45’
A čtvrtý kousek je tam!

Teplice nám dopřáli přímý kop kousek před vápnem, v ideální pozici pro Nica Stanca. Ten nezaváhal a zvýšil na 4:0. Fantazie!

39’

Karta - Guélor Kanga
34’
Počet diváků

15131 AGC Aréna Na Stínadlech | 12.08.2018 18:36:36
Frýdek zabiják!

Neskutečný první poločas v podání Sparty. Martin Frýdek si ve středu hřiště chvíli hrál s míčem, pak se z nějaký dvaadvaceti metrů napřáhl a o břevno ho poslal do branky! 3:0''''

30’

Karta - Admir Ljevaković
26’
Šance Stanciu

Nejdřív v pokutovém území upadl Vaněček po souboji s Kayou, penalta se nepískala. Vzápětí z brejku pohrozil Stanciu, branku ale minul.

25’
Kučerova rána

Domácí se pokusili rychle odpověď, nepříjemnou ranou se prezentoval Kučera. Prudký míč šel těsně nad branku.

19’
Šural se trefuje podruhé!!!!

První rány kapitána jsou dnes pro Teplice smrtící. Stanciu poslal zpráva šajtlí před branku, kde byl opět připravený náš útočník a jeho hlava, která poslal míč podruhé do branky.

17’

Střela Stanciu

Rumunský záložník zkusil z 18 metrů prověřit Diviše, jeho střela ale šla brankáři přímo do rukavic.

15’
Střela Hory

Poprvé zahrozili také domácí, po pěkné individuální akci pálil Hora, Nita jeho střelu nadvakrát pokryl...

12’
Další standardka

Po další standardní situaci Sparty se ke střele dostal Kanga, míč ale poslal nad branku.

9’
GOOOOOOOOOOL!!

Tak to je fantastický vstup do zápasu. Domácí faulovali na vlastní polovině, k přímému kopu se postavil Stanciu a poslal míč přesně na hlavu Šurala, který otevřel skóre!

2’
Josef Šural

0 : 1
background 2’

Zápas právě začal, rozehrávkou ho odstartovali domácí!

1’

Nástup

Oba týmy právě teď nastupují na trávník'

Rozcvička

Oba týmy už se rozcvičují, zápas začíná z necelou půlhodinku!

Vaněček

Nejlepším střelcem Teplic je v této sezóně už čtyřgólový David Vaněček. Ten v základní sestavě nechybí ani dnes.

Bilance Teplic

Nš dnešní soupeř má po třech kolech pět bodů a je také bez porážky.

Teplice

V Teplicích se Spartě v posledních letech nedaří. Z posledních pěti pokusů tu čtyřikrát remizovala a jednou prohrála.

Stoprocentní bilance

Sparta má po třech ligových kolech stoprocentní bilanci, dnes ji bude chtít podobně jako Plzeň a Slavia protáhnout.

Začátek přenosu

Živý přenos z tohoto utkání můžete sledovat na O2 TV sport! Pokud ale video, i přesto, že je k dispozici, nechcete využít, můžeme dnešní utkání prožít společně u tohoto textového přenosu!

Vítejte

Hezký den, vítejte u online přenosu ze zápasu čtvrtého kola FORTUNA:LIGY! Sparta se představí na hřišti Teplic.