Bohužel, vedení nám nevydrželo. Tlak domácích proměnil v gól Řezníček.

1 : 1
Karta - Jakub Řezníček
background 90’
Šance Frýdka

Sotva jsem dopsal předchozí příspěvek, přišla velká šance. Tetteh uvnitř vápna přihrál Frýdkovi do druhé vlny a jeho dobrá a prudká rána byla ztečovaná na roh.

82’
Bouřlivá atmosféra

Od gólu, který podle domácích neměl platit, je v Teplicích bouřlivo. Velké šance se ale nerodí.

82’

Střídání

Pavel Vyhnal
#14
Petr Kodeš
Petr Kodeš
#6
80’

Střídání

#14
Petr Kodeš
Petr Kodeš
#6
80’

Střídání

Matěj Hanousek
#15
Srdjan Plavšić
#22
78’

Střídání

Patrik Žitný
#7
Igor Paradin
#45
74’

Střídání

Benjamin Tetteh
#30
Libor Kozák
Libor Kozák
#18
74’
|

Žlutá karta

# 11 Jakub Mareš
Rectangle Copy 8

Karta - Jakub Mareš
73’
GÓÓÓÓÓÓL

Jdeme do vedení! Michal Trávník rozehrál rohový kop, míč prolétla až na zadní tyč, kde číhal Semih Kaya a dal svůj první ligový gól za Spartu!

68’

#18
62’
Střela Kodeše

Obrovská šance domácích. Sparťanská obrana se trochu rozestoupila a z pořádné dálky se do míče z halfvoleje opřel Kodeš. Jeho skvělou ránu vyškrábl neméně skvěle Heča na tyč!

59’
|

Žlutá karta

# 6 Petr Kodeš

Karta - Petr Kodeš
55’
Počet diváků

12362 AGC Aréna Na Stínadlech | 20.10.2019 19:15:39
|

Žlutá karta

# 25 Michal Trávník

Karta - Michal Trávník
52’
Střela Trávníka

Kanga rozehrával přímý kop. Místo centru do vápna zvolil rozehrávku na krátko, přisunul míč Trávníkovi a ten vypálil. Míč ale letěl nad branku.

51’
|

Žlutá karta

# 17 Tomáš Vondrášek

Karta - Tomáš Vondrášek
49’

Tutovka Kangy

Adam Hložek poslal do vápna dlouhý centr, který skvěle sklepl Kozák přímo na nohu Kangovi. Ten z hranice malého vápna zakončil první, branku ale netrefil. Velká škoda!

45’
Plavšićův faul

Plavšić se před chvíli hnal sám na Grigara, kterého přehodil, ale netrefil branku. Rozhodčí ale následně ukázal žlutou kartu sparťanskému hráči, za předchozí faul. V souboji s Grigarem se nicméně Plavšić zranil a zůstává ležet na trávníku.

33’
|

Žlutá karta

# 22 Srdjan Plavšić

Karta - Srdjan Plavšić
33’
Velká šance!

To měl být gól! Centr Trávníka sklepl hlavou Lischka do prostoru zadní tyče, kde byl Kozák. Tomu ve skluzu chybělo pár decimetrů, aby míč trefil a uklidil k tyči.

31’
Moulisův další pokus

Ve středu hřiště míč promáchl Kaya a ke střele zpoza vápna se tak dostal Moulis. Míč ale letěl nad branku.

30’
Dobrá šance

Plavšić byl při kličce u levé lajny faulovaný, rozhodčí ale ponechal výhodu, protože k brance soupeře pádil Frýdek. Ten dal do vápna přízemní přihrávku, na kterou se natáhl Hložek, Grigar vyrazil na roh. Z něj ještě hodně zahrozil Kaya, z blízka ale branku minul.

26’
Nebezpečný centr

Na levé straně dostal prostor k odcentrování Moulis. Do vápna poslal ostrý míč, který ale dobře vyboxoval Heča.

22’
Teplice zahrozily

Po centru zleva se k hlavičce cpal Vondrášek, naše obrana na poslední chvíli odvrátila míč. Po následném rohu přišla střela zdálky, kterou vykryl Heča.

21’
Sáček zakončil po rohu

Dobrý roh doletěl do vápna, kde se do něj v pádu nohou opřel Sáček. Branku ale minul.

13’
První šance Sparty

Hložek se udržel s míčem ve hře, i když byl na hraně autové čáry. Několika kličkami pak prošel až k vápnu a s pomocí Plavšiće přistrčil míč na Kozáka. Ten pálil obklíčený soupeři z otočky, trefil jen Grigara.

8’
Střela Moulise

Domácí rozehráli po faulu Lischky a nakonec se k ráně z první levačkou dostal Moulis. Byl to ale pokus bez pořádné přípravy a mířil vysoko nad.

4’
Dva muži zůstali na trávníku

Hned v úvodu přerušena hra, na hřišti zůstali ležet Kanga a také jeden z domácích. Oba jsou ale v pořádku a pokračují ve hře.

1’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Nástup

Oba týmy právě nastupují na trávník, utkání za pár minut začne!

Rozcvička

Oba týmy se právě rozcvičují na hřišti, zápas začíná v 18:00! Živý audiokomentář můžete poslouchat na live.sparta.cz!

Za Teplice exsparťani

Hosty táhne bývalý sparťan Teplice neprohráli už šest ligových zápasů v řadě a jejich hlavním tahounem je útočník Jakub Mareš. V sestavě Teplic ale najdete i další bývalé sparťany, jako brankáře Grigara nebo útočníka Řezníčka.

Sestava

Do sparťanské sestavy se vrací uzdravený Semih Kaya a také Srdjan Plavšić.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu z utkání 13. kola FORTUNA:LIGY! Sparta zajíždí na hřiště Teplic!