MOL Cup, Osmifinále
1 : 0
FC Baník Ostrava
Poločas: 0:0
  • 89’ Dávid Hancko Hancko (P)
  • yellow 41
90’

Sparta postupuje do čtvrtfinále MOL Cupu!

90’

1 : 0
|

# 29 Milan Heča

Karta - Milan Heča
90’

Stronati sice dostal míč do sítě, situaci ale předcházel ofsajd i faul.

90’
Nastavení

Ještě se budou hrát čtyři minuty.

90’
Tak sa nám to páčí!
Dávid Hancko
# 33 | Obránce

Hanci poslal míč do levého rohu branky. Laštůvka vystihl směr, ale střela byla tak prudká, že neměl šanci.

Ico

Kaloč povalil ve vápně LK37 a byl vyloučen. Následuje penalta pro nás.

Karta - Filip Kaloč
88’

Penalta pro Spartu po faulu na LK37!

87’

Michal Trávník
#25
David Pavelka
#8
87’

Jan Juroška
Jan Juroška
#24
Gigli Nsungani Ndefe
#77
84’
Deset minut do konce

Sparta je v posledních minutách jednoznačně aktivnějším týmem. Šance ale postrádáme.

Daniel Holzer
#21
Dyjan De Azevedo
#91
80’

Adam Karabec
#36
Bořek Dočkal
#10
75’
|

# 22 Srdjan Plavšić

Karta - Srdjan Plavšić
69’

Hložek se protáhl přes dva hráče a těsně před Laštůvkou dloubl míč. Gólman Ostravy ale dokázal zasáhnout. Škoda!

67’

Michal Sáček
#16
Libor Kozák
Libor Kozák
#18
66’

Ondřej Šašinka
#31
Tomáš Zajíc
Tomáš Zajíc
#18
66’
|

63’

Uf. Milan Heča teď špatně vyhodil a Jánoš pohotově vypálil. Milan střelu naštěstí chytil.

56’

Baník teď měl přečíslení 4 na 2, naštěstí akci zakončil pouze faulem na Plavšiće.

50’

V prvním poločase jsme branku neviděli a zatím opravdu sledujeme spíš taktickou bitvu.

45’
Citace Citace mobile
Citace Nemyslím si, že to bude výsledkově nějaká divočina. Pohárový zápas je trochu specifický, hraje se na jedno utkání. Úplně se to asi otvírat nebude.
Asistent trenéra Luboš Loučka před zápasem Citace

0 : 0
45:00
Nastavení

Minuta navíc.

45’
|

# 25 Jiří Fleišman

Karta - Jiří Fleišman
41’
Hložan se do toho pomalu dostává...

Hložek se fantasticky protáhl přes tři hráče do vápna Baníku! Tam ho ale bohužel obrana dokázala zastavit.

36’

Po tečované střele Wiesnera se sice síť zatřepala, bohužel jen boční... následuje roh.

33’

Heča vyběhl daleko ze své branky a odpálil před Jánošem míč na tribunu.

28’

Plavšić se pokoušel propálit obrannou hráz Baníku, ale neuspěl. O totéž se vzápětí snažil LK37 a dopadl stejně.

28’

Po přímém kopu Dočkala se ocitl za obranou linií LK37, který se snažil o teč před Laštůvkou, bohužel na balon nedosáhl.

26’

Po přihrávce z pravé strany Jánoš pohotově vypálil z hranice vápna, Heča jeho střelu chytil.

22’

Pavelka to zkusil z dálky. Jeho střelu ale zkrotil Laštůvka.

20’

Zajíc vyhrál hlavičkový souboj ve vápně, přiklepl Kaločovi, který pohotově vystřelil. Jeho pokus ještě nepříjemně tečkoval Tetour. Heča ale byl připraven a situaci vyřešil.

19’

První šanci měl Baník. Kaloč se prosadil přes sparťanské stopery a jeho střelu zneškodnil Heča.

13’
Úvodních 10 minut je za námi.

Na šanci zatím čekáme.

SPARTA DO TOHO!

0’

Utkání můžete sledovat na obrazovkách ČT sport.

Branku Sparty bude hájit Milan Heča

Před rokem Sparta ve čtvrtfinále MOL Cupu porazila Baník 5:0.

Hložan v základní sestavě Sparty!
Dobrý večer, sparťani!

Vítejte u online přenosu z osmifinále MOL Cupu! Naším soupeřem bude Baník Ostrava a zápas začíná v 16:30!