Barcola se uvolnil, nacentroval na malé vápno na Ekambiho, který usměrnil míč na Nitu, tomu moc nechybělo, aby balon zneškodnil, míč ale nakonec skončil za jeho zády.

background 90’
Nastavení

Minimálně tři minuty ještě uvidíme.

90’

A další velká škoda! Po Dočkalově centru hlavičkoval úplně volný Karabec, bohužel ale netrefil branku.

90’

Guimaraesovu střelu ve vápně chytil opět Nita.

90’

A opět vynikající Florin! Po přihrávce z pravé strany byl úplně sám na penaltě Shaqiri, nedokázal ale procedit míč za Nitu, který balon zasedl!

87’

Dočkal skvělým centrem našel na malém vápně LK37, jeho hlavičku vytáhl Lopes na roh!

86’

Karabec se prosmýkl kolem brankové čáry až ke gólmanovi, ten ale jeho střelu na přední tyč zneškodnil.

84’

Střídání

Adam Karabec
#36
streamline-icon-upload-circle@40x40 (1)
Lukáš Haraslín
#22
81’

Střídání

Rayan Cherki
#18
Bradley Barcola
#45
81’

Haraslín to zkusil z dálky, jeho střela míří vedle pravé tyče.

78’

Střídání

#7
Houssem Aouar
#8
69’

Střídání

Lucas Paquetá
#10
Islam Slimani
#20
69’

Střídání

Bruno Guimarães
#39
Maxence Caquaret
#25
68’

Střídání

Bořek Dočkal
#10
Michal Sáček
#16
68’

Střídání

Matěj Pulkrab
#18
Jakub Pešek
Jakub Pešek
#21
68’

Tak to je obrovská škoda! Vindheim hledal na malém vápně LK37, ke kterému se trochu překvapivě přes obránce dostal míč a Krejda v tísni dalšího obránce už nestačil míč usměrnit do brány. Balon tak skončil jen na tribuně.

67’
# 20
Asistence: Maxence Caquaret

Po centru z pravé strany v podání Caquereta hlavičkoval na malém vápně Slímání a znovu se prosadil.

Karta - Ladislav Krejčí
63’
# 20
Asistence: Rayan Cherki

Domácí jdou do vedení. Cherki narýsoval skvělou přihrávkou středem obrany na Slímání ho, který udělal kličku Nitovi a poslal míč do prázdné brány.

1 : 0
background 60’

Skvělý Florin! Po centru z pravé strany hlavičkoval na malém vápně Aouar. Sparťanský brankář ale jeho zakončení zneškodnil a poradil si i s následnou dorážkou Shaquiriho.

56’

Lk37 to zkusil z dálky, přestřelil ale bránu.

48’

Přímý kop v podání Shaqiriho končí v rukavicích Florina.

47’

Sudí nastavuje minimálně dvě minuty.

45’

Slimani z pravé strany vápna vystřelil na Nitu, ten ale celkem v klidu chytil balon.

42’
|

Žlutá karta

# 32 Andreas Vindheim

Karta - Andreas Vindheim
39’

Ale už se zařadilo a můžeme pokračovat.

38’

Akci Sparty teď nerušili dva diváci. Pořadatelé je marně nahánějí.

37’

UF! Po přihrávce do středu obrany šel úplně sám na Nitu Slimani. Sparťanský brankář ho ale dobře vystál, Slimani trochu zpanikařil a poslal balon vedle pravé tyče.

30’

Pešek ve vápně nebezpečně vypálil, Lopes jeho pokus vyrazil, k balonu měl blízko Minčev, ale nedosáhl na něj. Škoda!

26’

A znovu Sparta! Haraslín si navedl ve vápně balon ke střele a vypálil. Bohužel v tísni obránce mířil nad zařízení.

20’

První příležitost Sparty! Po centru Peška z přímého kopu hlavičkoval LK37, gólman ale jeho hlavičku chytil

19’

Po centru Cherkiho zakončoval v akrobatické pozici před hlavu Slimani, mířil vedle levé tyče.

13’

Úvod hry máme za sebou. Domácí jsou častěji u míče, Sparta se ale také snaží o rychlé kontry.

11’

První nebezpečná situace! Shaqiri se ocitl s balonem ve vápně a nebezpečně pálil, naštěstí přestřelil.

7’

Střídání

Andreas Vindheim
#32
Ondřej Čelůstka
#3
6’

Na trávníku zůstává Čelůstka a bude muset střídat.

6’

Stadion sice není tak zaplněný, atmosféra je ale parádní!

0’

SPARTA DO TOHO!

0’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas

Rozcvičky jsou za námi a za 15 minut začínáme!

Do výkopu zbývá 45 minut. Utkání můžete sledovat na ČT 2.

Dobrý večer, sparťani!

Čeká nás velký zápas! Dnes vyzveme ve francouzském Lyonu slavný Olympique. Sparťanskou základní jedenáctku najdete už nyní v záložce sestavy.