Jan Hošek #12
Martin Jindráček #6
83’

Gol Teplic

Soupeř jde snad z jediné šance v zápase do vedení. Pavel Moulis z levé strany z úhlu propálil Heču.

Gól - Pavel Moulis
83’

GÓL

Pavel Moulis #10
Josef Šural
Michal Sáček
79’

Josef Šural #23
Michal Sáček #16
Patrik Žitný
Daniel Trubač
76’

Patrik Žitný #14
Daniel Trubač #20
Number of viewers

6410 GENERALI Arena | 09.12.2018 18:35:51
Adam Hložek
Matěj Pulkrab
73’

Adam Hložek #20
Matěj Pulkrab #3
Card - Nicolae Stanciu
70’

Žlutá karta

Nicolae Stanciu #10 | Midfielder
Pavel Moulis
Alois Hyčka
69’

Alois Hyčka #16
69’

Střela Pulkraba

Sparta se znovu dostala do šance, Chipciu připravil míč proti noze Pulkrabovi. Ten trefil místo, kde stál Grigar.

Card - Alois Hyčka
62’

Žlutá karta

Card - Tomáš Vondrášek
61’

Žlutá karta

Tomáš Vondrášek #17
60’

Rána Ljevakoviće

Tepličtí měli šanci, dobře nabito měl Ljevaković. Jeho pokus ovšem vyrazil Heča.

60’

Pokus Tetteha

Po padáčku do vápna od Stancia chtěl hlavou zakončit Tetteh, míč ale před ním odvrátila hostující obrana.

52’

Šance Pulkraba

Sparta si nevytváří jednu šanci za druhou, ale náznaky má. Teď po pěkném centru do vápna zakončil Pulkrab, míč šel ale nad.

Beginning of the second half

The second half has started. 45:00 | 2. Half
Lukáš Vácha
Tomáš Wiesner
46’

Lukáš Vácha #6
Tomáš Wiesner #27
End of the first half

The first half has ended. 45:00 | 1. Half
Card - Tomáš Kučera
45’

Žlutá karta

Tomáš Kučera #27
36’

Střela Kučera

Po odraženém míči se ke střele z vápna dostal Kučera, levačkou branku Heči těsně minul.

33’

Nebezpečný roh

Po půlhodině byl k vidění nebezpečný roh! Na přední tyči prodloužil míč hlavou Štetina, u druhé tyčky číhal Costa, jenže před odkrytou brankou nezareagoval úplně pohotově a netrefil branku.

31’

Rychlý protiútok Sparty

Po dlouhé době Sparta znovu zakombinovala a hned z toho byla šance. Plavšić pláchl hostující obraně, předložil míč na střelu Stanciovi. Jenže tomu balon vyšel na levačku a jeho rána tak nebyla příliš nebezpečná.

Card - Srdjan Plavšić
23’

Žlutá karta

Srdjan Plavšić #22 | Midfielder
22’

Další šance Stancia

Nico Stanciu zatím nemá štěstí v zakončení. Teď se k němu po přímém kopu odrazil míč, jeho prudká rána ale šla přesně do míst, kde byly připraveny rukavice Grigara.

17’

Stanciův přímák

Po faulu Jeřábka na Tetteha na hranici vápna kopal Nico Stanciu přímý kop. Snažil se obstřelit zeď, branku ale netrefil.

Card - Michal Jeřábek
16’

Žlutá karta

Michal Jeřábek #18
7’

Šance Teplic

Teď pohrozili také Teplice, po centru zprava se před brankou zjevil volný Hyčka. Míč po jeho hlavičce letěl nad branku.

4’

Obrovská šance Stancia

Tak tohle byla tutovka hned na úvod zápasu. Stanciu si narazil s Tetteh, pak vypálil nehlídaný přibližně z penalty, míč ale vysoce přelétl branku.

Beginning of the match

The match has started. 00:00 | 1. Half

Předání šeku Nadačnímu fondu ACS

Nico Stanciu právě předává Nadačnímu fondu ACS, který se stará o bývalé hráče, šek na 430 tisíc korun. Ty putují z platů hráčů našeho A týmu!

Nástup

Hráči obou týmů právě nastupují na trávník! Utkání začne za pár okamžiků.

Absence

Ve sparťanské sestavě chybí kvůli kartám Frýdek a Kanga. Do základu se naopak vracejí Sáček, Štetina a Wiesner. Poprvé v této ligové sestavě jsou na soupisce mezi náhradník Bičík a Zahustel.

Začátek přenosu

Hezký podvečer, Spartu dnes čeká poslední domácí zápas roku 2018. Od 17 hodin hostíme Teplice!