Adam Hložek #
Matěj Pulkrab #3
86’

Plavšić proměnil

Míč si vzal trochu překvapivě Srdjan Plavšić a pokutový kop suverénně proměnil. Tohle už by mělo klapnout!

Gól - Srdjan Plavšić
86’

GÓL Z PENALTY

Srdjan Plavšić #22 | Midfielder
85’

Penalta

Po faulu na Sáčka budeme kopat penaltu!

Tomáš Wágner
Benjamin Čolić
84’

Tomáš Wágner #15
Benjamin Čolić #2
Card - Ján Krivák
81’

Žlutá karta

Ján Krivák #13
Petr Galuška
Ondřej Lingr
80’

Petr Galuška #19
Ondřej Lingr #10
Costa Nhamoinesu
Eldar Ćivić
79’

Costa Nhamoinesu #26
Eldar Ćivić #4
Card - Srdjan Plavšić
76’

Žlutá karta

Eric Ramirez
Dávid Guba
74’

Eric Ramirez #24
Dávid Guba #17
72’

GÓOOL

Sparta měla dlouhodobý tlak a ten teď vyvrcholil brankou! Odražený centr Ćiviće uklidil do sítě Nico Stanciu!

Gól - Nicolae Stanciu
72’

GÓL

Nicolae Stanciu #10 | Midfielder
Card - Vojtěch Smrž
57’

Žlutá karta

Vojtěch Smrž #8
Vukadin Vukadinović
Bogdan Vatajelu
56’

Vukadin Vukadinović #8
Bogdan Vatajelu #88
Card - Eldar Ćivić
55’

Žlutá karta

Eldar Ćivić #4 | Defender
51’

Je vyrovnáno!

Sparta využívá početní výhodu a na startu druhého poločasu vyrovnává. Svým prvním ligovým gólem z Spartu se o to po rohu hlavou postaral Uroš Radaković.

Gól - Uroš Radaković
51’

GÓL

Uroš Radaković #5 | Defender
Beginning of the second half

The second half has started. 45:00 | 2. Half
End of the first half

The first half has ended. 45:00 | 1. Half
45’

Obrovská šance Sparty

V závěru prvního poločasu jsme měli ve vápně velký závar a nechybělo moc k vyrovnání. Tetteh ale nakonec branku netrefil.

Card - Matěj Pulkrab
45’

Žlutá karta

Matěj Pulkrab #3 | Forward
45’

Červená pro Budínského

Rozhodčí nakonec faul Budínského na Vatajela prozkoumal na videu a karvinskému fotbalistovi udělil rovnou červenou kartu.

Card - Lukáš Budínský
42’

Červená karta

Lukáš Budínský #23
42’

Žlutá karta

37’

Přímý kop Stancia

Stanciu mohl na úvodní gol Karviné odpověď krouceným přímým kopem ze své oblíbené pozice, branku ale těsně minul.

34’

Budínský nezaváhal

Nita sice vystihl směr Budínského střely z puntíku, na míč ale nedosáhl.

Gól - Lukáš Budínský
34’

33’

Je to tak, pokutový kop

Rozhodčí ukazuje na puntík.

30’

Penalta?

Stanciu dal nečekanou zpětnou přihrávku domu Nitovi, který musel proti soupeři do skluzu a možná fauloval. Rozhodčí teď situaci řeší u videa, vypadá to na penaltu.

29’

Centr Sáčka

Sáček poslal před branku zajímavý kroucený míč, místo na Pulkrabově hlavě ale skončil v Berkovcových rukavicích.

27’

Střela Budínského

Poslední pasáž hry patřím spíš domácím. Ke střele se teď dostal Budínský, míč ale po ráně z první skončil až mimo stadion.

17’

Obrovská šance domácích

Velkou šanci měli domácí, po té co míč nepochopitelně prošel celou obranou Sparty. Sám před Nitou pálil Lingr, branku ale naštěstí netrefil.

12’

Tetteh střílel

Sparta teď soupeře uzavřela před jeho vápnem, další pokus měl na svědomí Tetteh. Jeho rána ale neprošla domácí obranou.

11’

Šance Pulkraba

První velká šance zápasu. Skvělý centr poslal před branku Vatajelu, Pulkrab na něj naskakoval, ale chybělo mu půl hlavy... Velká škoda!

7’

Sparta aktivnější

Sparta je aktivnější, zatím jsou to ale jen náznaky šancí. Pulkrab teď kolmicí vybídl ke sprintu Tetteha, tomu ale pár metrů chybělo a balon skončil v zámezí.

0’

Zápas začal

Domácí Karviná v zelených dresech obstarala výkop, Sparta hraje v rudém! Jdeme na to!

Beginning of the match

The match has started. 00:00 | 1. Half

Nástup

Oba týmy právě nastoupily na trávník a za pár chvil utkání začne!

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu utkání Sparty na hřišti Karviné. Duel začíná ve 14 hodin.