Yellow card

# 14 Woldemar Kasper Hamalainen

Card - Woldemar Kasper Hamalainen
90’

Další příležitost a zase v tom byl Kozák. Tetteh se nalevo uvolnil, dal míč pod sebe právě na Kozáka, ten se s míčem ve vápně ještě otáčel a neměl pak už čas na dobrou střelu. Balon se nicméně odrazil ke Kangovi, který zkusil přelobovat vyběhnutého Hanuše. Jablonecký gólman se ale vrhl zpátky a míč na poslední chvíli vypíchl z branky.

86’
|

Yellow card

# 8 Jan Sýkora

Card - Jan Sýkora
84’

Substitution

Jan Chramosta
#19
Martin Doležal
#15
80’

Martin Frýdek
#17
David Moberg Karlsson
#7
77’

Benjamin Tetteh
#30
Adam Karabec
#36
77’

Velká šance Kozáka na hattrick. Po pravé straně utekl Karlsson a servíroval to před branku, Kozák překop branku.

76’

Tomáš Pilík
Tomáš Pilík
#6
Tomáš Hübschman
#3
75’

David Lischka
#13
Dávid Hancko
#33
66’
Další branka Kozáka

Dneska jeden gól hezčí než druhý. Hancko na vlastní polovině vybojoval míč, sprintem se hnal dopředu, počkal si na ideální chvíli na přízemní přihrávku na zadní tyč, kde zakončil Kozák.

63’
Libor Kozák
# 18 | Forward

3 : 0
Card - Libor Kozák
background 63’

Obrovská šance! Karlsson se dostal za obranu po další krásné přihrávce Karabce a šel sám na Hanuše, ten ho vychytal. Míč se odrazil ke Kozákovi, který ho před prázdnou bránu nabídl Kangovi, ten ovšem minul. Velká škoda!

60’

Karlsson se dostal ve vápně ke střele, byla ale slabá a mířila přesně na Hanuše.

58’

Guélor Kanga
#9
Ladislav Krejčí
#37
55’
|

Yellow card

# 16 Michal Sáček

Card - Michal Sáček
54’

Tak to je velká paráda! Libor přišel do hry na startu druhého poločasu a hned se zapisuje mezi střelce! Sáček mu zprava dal míč, který nebyl ideální, Kozák si ho ale našel a umístil do stíě!

48’

#20
46’
End of 1st half

1 : 0
The first half is over
45:00
Velký závar před Nitou

Tak to bylo něco. Po centru zleva hlavičkoval před Nitou Doležal ,sparťanský brankář byl včas u svoji tyče a míč vyrazil. Následně ale musel zakročit i proti Hanckovi, od něhož se míč odrazil zpět. Do třetice pak balon na vlastní branku nechtěným odrazem poslal Krejčí, trefil tyč a pak už Nita míč definitivně lapil.

38’

Do zajímavé střelecké pozice se na hranici vápna Sparty dostal Acosta, Nita jeho pokus vykryl.

30’

Matoušek měl velkou šanci, postupoval ve vápně sám na Nitu. Střelu mezi nohy si sparťanský brankář pohlídal a míč pokryl.

17’

Od branky se hraje hlavně ve středu hřiště, další šance zatím nepřicházejí.

12’
Jdeme do vedení

Tak to byla čirá fotbalová nádhera. Karabec vyslal krásnou průnikovou přihrávkou dopředu Hanouska, ten odcentroval do vápna a Adam Hložek zády k brance patičkou zakončil přesně k tyči!

3’

Přeno

Zápas začíná v 17:00, v přímém přenosu ho můžete sledovat na O2 TV sport.

Jablonec o čtvrté místo

Jablonec bude bojovat o to, aby v tabulce skončil na čtvrtém místě, které by mu zajistilo předkolo Evropské ligy. Aktuálně ztrácí bod na LIberec.

Sestava

Ve sparťanské sestavě najdeme mnoho změn, nastupují třeba Nita, Trávník, Karabec a na hrotu se představí Hložek.

Sestava

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu proti Jablonci. Jde o poslední domácí zápas sezony!