Sparta rozjela rychlý brejk. Dočkal převzal v náběhu do vápna přihrávku a předložil pak balon před bránou číhajícímu Julišovi, který si s příležitostí věděl rady.

#9
Matěj Hanousek
#15
56’

A další veliká šance! Juliš se tísněn obráncem řítil na Němečka, ten ale včas vyběhl a sparťanského kanonýra vychytal.

49’
|

Yellow card

# 19 Robert Jukl

Card - Robert Jukl
47’

Sudí nastavuje jednu minutu.

45’

Další velká šance Sparty! Tentokrát si Karlsson mezi obránci skvěle naběhl na přihrávku Dočkala. Jenže jeho střelu dokázal vyrazit gólman Němeček.

31’

Matěj Radosta
#35
Lukáš Mareček
#23
30’

Karlsson vystřelil z dálky, gólman ale jeho pokus v klidu chytá.

23’

Sparta je jednoznačně aktivnějším týmem a domácím toho moc nedovoluje. Ti jsou naopak převážně zalezlí před svou brankou.

20’

Obrovská škoda! Karlsson předložil skvělou přihrávku Vindheimovi na malém vápně, ten ale překopl bránu!

7’

To mohl být začátek! Julda první střelou utkání orazítkoval tyč. Po následném rohu hlavičkoval vedle LK37.

2’

Utkání v Teplicím začalo! SPARTA DO TOHO!

0’
The beginning of the match

The match has just begun 00:00 | 1. Half

Do sestavy se vrací Ondřej Čelůstka nebo Filip Souček. Naopak chybí Dávid Hanko nebo David Pavelka, který byl v minulém kole vyloučen.

Na trávníku právě probíhá rozcvička před utkáním.