69’
|

67’
Střela Kadlece

Václav Kadlec se chvíli po příchodu na hřiště dostal ke střele. Jeho pokus ale proletěl nad branku.

67’

Václav Kadlec
#14
Guélor Kanga
#9
65’
Střela Bohemky

Obléhání naší branky zakončil Ljovin střelou nad.

62’

Jan Záviška
Jan Záviška
#8
Rudolf Reiter
#7
59’
Střela Sparty

Guelor Kanga vystřelil z hranice vápna. Se střelou ale Fryšťák neměl problém.

57’

Frýdek se dostal ke střele na hraně vápna po akci Michala Sáčka. Slabá střela ale proletěla vedle hostující branky.

49’

0 : 0
45:00

Hložek skvěle přihrál Kangovi, který z hranice vápna přestřelil branku.

43’
|

# 25 Kamil Vacek

Karta - Kamil Vacek
40’
37

Vaníček se protlačil ve vápně až ke střele, dobře ale zasáhl Nita.

37’
Další šance Sparty

Kangovu ránu z dálky zastavil až gólman Bohemky Tomáš Fryšťák.

36’
Obrovská šance!

Nejmladší sparťan historie ligy Adam Hložek byl teď blízko gólu. Skvěle si naběhl na Kangův centr. Hložkovu střelu ale zastavilo břevno!

33’
Skvělý zákrok

Výborně teď zasáhl Dominik Plechatý proti rodící se šanci Bohemky.

31’
Sporná situace

Sáček skvěle vybojoval míč a běžel až do vápna, kde vypálil. Po jeho střele se sparťané dožadovali penalty za zásah rukou. Rozhodčí ale pokutový kop nepískl.

23’
Šance Sparty

Po Šáčkově centru se dral k zakončení ve vápně Hložek. Ke střele se ale bohužel nedostal.

19’

Tetteh vypálil z hranice vápna, jeho střela ale skončila jen rohovým kopem.

16’
Střela

Po sražené střele Hanouska kopala Sparta první rohový kop, vážnější šanci ale nepřinesl.

13’
Šance Bohemky

Trochu nám teď zatrnulo. Filip Hašek vystřelil těsně vedle naší branky.

10’
Akce Bohemky

Po rohovém kopu Bohemky měli hosté první příležitost. Naštěstí se ale ke střele nikdo z klokanů nedostal.

8’
Úvod zápasu

Zatím jsme žádnou vážnější situaci neviděli ani na jedné straně.

4’

Rozhodčí dnešního zápasu

Zbyněk Proske – Radek Kotík, Petr Caletka.

Přestupy

Bohemku v zimě posílil někdejší Sparťan Kamil Vacek, Lukáš Pokorný nebo Lukáš Hůlka. Z klubu naopak na Letnou zamířil Martin Hašek, syn trenéra Bohemians Martina Haška staršího. Další ztrátou pak je odchod Dominika Maška.

Absence

David Moberg Karlsson nemohl nastoupit kvůli lehčím zdravotním problémům. Costu do hry nepustily žluté karty.

Ligová bilance Bohemky

Bohemka nevyhrála už osm ligových utkání za sebou a pohybuje se na 13. místě tabulky.

Ligová bilance Sparty

V lize Sparta nevyhrála poslední čtyři utkání a do zápasu vstupuje z pátého místa v tabulce.

Příprava

Bohemka v přípravě dvakrát vyhrála, jednou remizovala a dvakrát prohrála.

Příprava

Sparta do utkání vstupuje se sérií sedmi vítězství v přípravných zápasech.

Sestava Bohemians

Fryšták – Dostál, Krch, Hůlka, Bartek – Záviška, Ljovin, Vacek, F. Hašek, Vaníček – Koubek. Náhradníci: Valeš – Vondra, Bederka, Schumacher, Jindřišek, Reiter, Nečas.

Sestava Sparty

Nita – Zahustel, Štetina, Plechatý, Hanousek – Hložek, Frýdek, Kanga, Sáček, Chipciu – Tetteh. Náhradníci: Heča – Radaković, Ćivić, M. Hašek, Kadlec, Drchal, Pulkrab.

Začátek přenosu.

Dobrý den. Vítáme vás u online přenosu z utkání 20. kola FORTUNA:LIGY. Sparta nastoupí v Generali Areně proti Bohemians Praha 1905.