Klub

Historie

Tým v průběhu let

Dlouhodobě nejúspěšnější a nejvýznamnější klub v české fotbalové historii i současnosti, jehož strukturu tvoří 20 týmů nejrůznějších věkových a výkonnostních kategorií.

Historie
GENERALI Arena

GENERALI Arena

Letenský stadion, který byl dějištěm mnoha významných bitev sparťanské historie, Vám nyní otevírá své dveře! Fotbalový klub AC Sparta Praha si pro své fanoušky a příznivce připravil pravidelné prohlídky stadionu. Prohlídka stadionu Vám umožní podívat se na místa, kam se jako běžný divák nedostanete.

GENERALI Arena
Akademie

Akademie

Od 1.9.2017 získal fotbalový klub AC Sparta Praha statut Klubové fotbalové akademie (KFA) podporovanou FAČR. Tento systém sportovní přípravy mládeže úzce navazuje na předchozí činnost přípravek (5-11 let), SpSM (12-15 let) a SCM (16-19 let). Sportovní příprava hráčů v KFA AC Sparta je nedílnou součástí celého výchovně-vzdělávacího procesu ve spolupráci s partnerskými školami ZŠ Marjánka a ANOA. Z toho vyplývá, že prioritní zaměření práce s talentovanou mládeží vychází nejen z rozvoje sportovní výkonnosti hráčů, ale i plnění školních povinností.

Akademie
Business

Business

Děkujeme všem našim partnerům za spolupráci a podporu klubu.

Business
Pro média

Pro média

Akreditační formulář a dokumenty ke stažení pro zástupce médií.

Pro média
Kontakty

Kontakty

Navštivte Zákaznické centrum nebo pošlete zprávu s vaším požadavkem.

Kontakty
posuň dolů