Ligová fotbalová asociaceFORTUNA:LIGA

Hospitalita

Nabízíme vám možnost zažít speciální atmosféru na fotbalovém stadionu. Na hřišti můžete sledovat fotbalové utkání a v zázemí vás a vaše hosty čeká vynikající servis s rozsáhlým občerstvením. Zpříjemněte si fotbalový zážitek, ať už soukromě s přáteli nebo se svými obchodními partnery.

Úrovně VIP prostor

VIP Skybox
VIP Skybox

Fotbalové zápasy můžete sledovat z pohodlí luxusního Skyboxu s nádherným výhledem na hřiště. Každý Skybox má vlastní balkónek se sezením na tribuně. Kapacita boxů se pohybuje od 8 do 12 míst. O všechny Skyboxy se starají hostesky a personál cateringu včetně sommeliéra. Výjimečné jsou Skyboxy i nabídkou destilátů a servírováním jídla formou À la carte. Každý ze Skyboxů je přístupný výtahem, má vlastní sociální zařízení a je vybaven luxusním italským designovým nábytkem, televizní obrazovkou a vysokorychlostním WiFi připojením. Majitelé Skyboxu mohou při zápasech využít Limousine servis.

Zjistit více o VIP Skybox
VIP Lounge
VIP Lounge

VIP Lounge jsou prosklené boxy se skvělým výhledem na hrací plochu, s kapacitou 10 míst a možností sezení venku. Hosté mají přístup k vlastnímu cateringu a zároveň do vedlejší klubové VIP restaurace. I zde se o hosty starají hostesky a jídlo je servírováno formou À la carte.

Zjistit více o VIP lounge
VIP Polster
VIP Polster

VIP Polster nabízí svým majitelům polstrovaná sedadla k sezení přímo uprostřed hlavní tribuny s vůbec nejlepším výhledem na hrací plochu. Zároveň hosty opravňuje ke vstupu do VIP restaurace, kde lze využít kompletní cateringový servis. Catering v této kategorii obsahuje vícechodové bufetové menu s prvky živého vaření a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů.

Zjistit více o VIP Polster
VIP Club
VIP Club

VIP Club opravňuje držitele k sezení na hlavní tribuně a zahrnuje vstup do cateringového stanu, umístěného nad velkým tiskových střediskem, vedle hlavní tribuny. Občerstvení obsahuje teplé a studené buffé, nealko nápoje, víno a pivo.

Zjistit více o VIP Club
VIP Studio
VIP Studio

VIP Studio je nejlepší volba, pakliže chcete uspořádat skupinové setkání například s kolegy, klienty, obchodními partnery nebo jen tak s kamarády. Boxy jsou dva a jejich kapacita je 12 a 16 osob. K dispozici je sezení na hlavní tribuně a o péči hostů se stará personál cateringu. Samozřejmostí je teplé a studené buffé, pivo a nealko nápoje.

Zjistit více o VIP Studio
VIP Věž Letná
VIP Věž Letná

VIP Věž Letná nabízí fanouškům nezapomenutelný fotbalový zážitek. Budete mít jedinečnou možnost setkat se s legendou Sparty, vychutnat si kvalitní catering v podobě teplého a studeného bufetu a neomezeně si dopřát alkoholické i nealkoholické nápoje. Samozřejmostí je vyhrazené sezení na skvělých místech poblíž hlavní tribuny. VIP prostory se nachází v historických budovách Letenské vodárenské věže, které budete mít možnost si prohlédnout.

Zjistit více o VIP Věž Letná

Máte zájem o VIP vstupenky?