Prohlídky stadionu

Prohlídky stadionu

Stadion Letná, dějiště mnoha významných bitev, otevírá své brány fanouškům! Máte možnost poznat sparťanský stadion i jinak než pouze pohledem z tribuny. Budete moci nahlédnout do hráčského zázemí, VIP prostorů, na střídačky a na mnoho dalších specifických míst.

Zveme Vás na oblíbené prohlídky stadionu! Vybírat můžete rovnou z několika variant:

Pokud znáte sparťana, kterému se blíží narozeniny a vy byste mu chtěli darovat něco opravdu výjimečného, jsou právě tyto balíčky ideální volbou. Už od počátku navíc dosahují velkých úspěchů u svých držitelů. Oslavenec může díky nim prožít svůj speciální den přímo na stadionu při domácím zápase Sparty.

    Kromě prohlídky Stadionu Letná se může také těšit na řadu zajímavých benefitů:
  • originální hráčský dres s vlastním potiskem a číslem
  • zápasové vstupenky na hlavní tribunu pro oslavence i jeho doprovod
  • sparťanská šála
  • přípitek mezi střídačkami
  • vouchery na občerstvení během zápasu pro oslavence i jeho doprovod
  • zajištění klubového průvodce a fotografa po celou dobu prohlídky
  • narozeninové přání pro oslavence

Celého zážitku se může zúčastnit až 6 osob (oslavenec + 5 lidí jako doprovod). Balíček se vztahuje vždy k vybranému domácímu ligovému utkání Sparty na Stadionu Letná. Prohlídka stadionu začíná vždy 4 hodiny před výkopem a trvá přibližně jednu hodinu. Prokazování bezinfekčnosti a přístupnost hráčských prostor se vždy odvíjí od aktuální epidemiologické situace a veškerých souvisejících opatření.

Cena narozeninového balíčku je 11 990 Kč. Část ze sumy přitom jde na podporu Nadačního fondu ACS. Pro rezervování konkrétního termínu nás kontaktujte na mailové adrese tour@sparta.cz.

Další skvělou variantou, jak poznat letenský stadion, je jedinečná prohlídka za doprovodu bývalého hráče Sparty. Společně navštívíte místa, kam se jako běžný divák nedostanete. Otevřou se vám prostory, kde se konají tiskové konference, podíváte se na stadion očima televizních komentátorů, navštívíte VIP prostory stadionu pro VIP hosty nebo zázemí pro hráče. Budete mít možnost jít tunelem na hřiště a udělat si fotku hrací plochy přímo ze střídaček. To vše za doprovodu bývalého hráče, který se s Vámi podělí o zákulisní příběhy a zážitky, které prožil nejen ve Spartě, ale i během celé své kariéry.

Tyto prohlídky se vypisují na nepravidelné bázi dle časových možností našich bývalých hráčů. Je-li termín vypsán, najdete ho v systému ENIGOO (https://spartab.enigoo.cz/app/tickets/events). Pokud tam žádnou prohlídku neuvidíte, není aktuálně termín vypsán. Délka prohlídky je přibližně jedna hodina.

Ceník

veřejnost: 500 Kč/osoba
členové Sparta Club Digital a Classic: 300 Kč/osoba
členové Sparta Club Premium, Junior a Junior+: zdarma (1x za sezonu)

Vstupenky na tento druh prohlídky lze zakoupit prostřednictvím systému ENIGOO (https://spartab.enigoo.cz/app/tickets/events).Pravidelná prohlídka Stadionu Letná, které se můžete zúčastnit každý týden ve stejný den i čas. S oficiálním klubovým průvodcem budete mít možnost navštívit obě zápasová tisková centra, novinářskou lávku, VIP sky boxy, zrekonstruované hráčské prostory, sparťanský fanshop a samozřejmě také letenskou hrací plochu se střídačkami.

Ceník

veřejnost: 300 Kč/osoba
členové Sparta Club Digital a Classic: 150 Kč/osoba
členové Sparta Club Premium, Junior a Junior+: zdarma (1x za sezonu)

Tento druh prohlídek stadionu je realizován pravidelně každý týden. Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím systému ENIGOO (https://spartab.enigoo.cz/app/tickets/events).Školy, sportovní kluby a další organizované skupiny s dětmi do 15 let mohou navštívit Stadion Letná za zvýhodněnou cenu 60 Kč/dítě. Tři dospělé doprovody mají vstup zdarma. Maximální kapacita jedné skupiny je 40 dětí. Při tomto počtu doporučujeme alespoň tři dospělé doprovody. Termín prohlídky je stanoven po individuální domluvě prostřednictvím mailové adresy tour@sparta.cz v závislosti na dění na stadionu.

V případě různých dotazů a připomínek nás neváhejte kontaktovat na adrese tour@sparta.cz. Totožnou mailovou adresu lze také použít v případě zájmu o domluvu speciálních skupinových prohlídek.