Benjamin Tetteh
#30
75’
Šance Šurala

Tetteh z první sklepl míč na Sáčka, ten ve vápně nacentroval na Šurala, který ale ve skluzu neusměrnil míč do branky!

74’
|

Žlutá karta

# 18 Martin Koscelnik

Karta - Martin Koscelnik
71’

Střídání

Guélor Kanga
#9
Michal Sáček
#16
68’
Hlavička Ćivić

Po dlouhé době jsme se dostali do šance, po dlouhém nakopu hlavičkoval Ćivić. Nebylo to ale nic nebezpečného.

64’

Střídání

Martin Koscelnik
#18
Rolando Aarons
#26
61’

Střídání

Eldar Ćivić
Eldar Ćivić
#4
Srdjan Plavšić
#22
58’
Červená pro Slovan

Vuklišević kopl záměrně Tetteha do citlivých míst a rozhodčí Ardeleanu mu po přezkoumání s videem udělil přímo červenou kartu.

54’
|

Žlutá karta

# 2 Radim Breite

Karta - Radim Breite
54’
|

Červená karta

# 29 Damjan Vuklišević

Karta - Damjan Vuklišević
54’

#30
46’
Konec 1. poločasu

3 : 0
První poločas skončil
45:00
GOOOOL BENJI

Neuvěřitelná jízda pokračuje. Stanciu další parádní přihrávkou rozběhl Tetteha, který parádní ranou zvýšil na tři nula! Může být tahle sobota ještě lepší???

35’
# 30 | Útočník
Asistence: Nicolae Stanciu

3 : 0
Karta - Benjamin Tetteh
background 35’
Teteh GOOOOOL

Tak to je paráda, jestli dnes nejste na Letné, asi budete litovat. Stanciu míč mezi nohama Hybše předal Frýdkovi, ten z první centroval do vápna a Benjamin Tetteh míč o tyč uklidil do sítě! 2:0!

27’
Asistence: Martin Frýdek

2 : 0
background 27’
Šance Chipciu

Sparta dnes servíruje pěkný fotbal. Chipciu soupeři ve vápně nasadil jesle a následně vypálil, bohužel jeho pokus mířil do místa, kde stál Hladký, který míč vyrazil.

24’
|

Žlutá karta

# 13 Roman Potočný

19’
Stanciu GOOOOOOOL

Neuvěřitelná práce Nica Stancia. Po nakrátko rozehraném rohu si vzal míč u praporku, prokličkoval s ním mezi čtyřmi obránci až do vápna a střelou k tyči překonal Hladkého. Vedeme 1:0!!!

17’

1 : 0
background 16’
Obrovská šance

Stanciu vymyslel geniální kolmou přihrávku do běhu Tettehovi, ten si míč zpracoval a zakončil, brankář Hladký ale balón ztečoval mimo branku.

14’
Bez šancí

Teď se zápas odehrává hlavně ve středu hřiště, kde Liberec bojuje se zahuštěným prostředkem sparťanské zálohy.

11’
Střela Stancia

Stanciu si dlouho vedl míč středem hřiště a nakonec pálil levačkou. Jeho rána skončila těsně vedle pravé tyče.

6’
První šance

První příležitost Sparty, po nakrátko rozehraném rohu centroval Stanciu a Tetteh hlavičkoval přímo do náruče Hladkého.

1’
Zápas začal

Zápas začal, Sparta překvapivě nastupuje v rozestavení 3-5-2!

1’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu z utkání Sparty proti devátému týmu FORTUNA:LIGY Slovanu Liberec. Zápas začíná za 10 minut.