Libor Kozák
#18
64’
GÓÓÓÓÓÓL

Adam Hložek protrhl střeleckou smůlu Sparty v nové sezoně a otevřel skore. Po centru Plavšiće se prosadil přesnou hlavičkou!

63’

#30
Libor Kozák
Libor Kozák
#18
63’

Další obrovská šance Sparty

Nezkušený stoper Váňa nezvládl přihrávku na Hrubého a namazal Kozákovi, který byl sám ve vápně. Jenže ani tentokrát jsme první gól nevstřelili, Kozák mířil mimo.

56’
Hložek nad

Štetina na polovině zabojoval o míč, Plavšić s ním pak upaloval kupředu a nacentroval před bránu. Nad branku hlavičkoval Hložek.

54’
Střela Jovoviće

Do druhého poločasu jsme nevstoupili tak aktivně jako do toho prvního. Zahrozil tak Jablonec, Jovović technickou střelou překopl branku.

51’

0 : 0
00:00
Poprvé zahrozili hosté

Jovović se dostal do střelecké pozice na hraně vápna, branku ale vysoko překopl.

42’
Další obrovská šance

Po Kangově rohovém kopu hlavičkoval volný Hložek do břevna, míč se odrazil na brankovou čáru a podruhé do něj pak hlavou trkl Kozák. Jenže bohužel, přestřelil.

26’
Další roh

Hanousek kličkou obešel soupeře a vybojoval roh. Balon po něm prošel po zemi vápnem Jablonce, žádný sparťan ho neusměrnil.

22’
Tutovka Kozáka

Libor Kozák měl teď první vyloženou příležitost zápasu! Sáček skvěle zprava vyvezl míč do středu hřiště, předal ho Plavšićovi, který zleva centroval. Kozák míč našel skvěle na zadní tyči, bohužel, náš útočník nezamířil přesně.

11’
Další velká šance

Krejčí vyvezl míč a předal ho Plavšićovi. Ten si ve vápně všiml nabíhajícího Haška, kterému nahrál, střední záložník ale technickým pokusem přestřelil branku.

7’
Další hlavička Hložka

Hanousek přebral balon od Plavšiće a obloučkem poslal míč do vápna. Tam si na něj naskočil Hložek, kterému ale chyběl rozběh. Slabý pokus tak ukryl v rukavicích Hrubý.

5’
Neuznaný gol

Hašek rozehrál rohový kop přesně na hlavu Hložka, který balon poslal do stíě. Rozhodčí ale viděl faul Krejčího na brankáře a branka tedy neplatí.

4’
Jablonec v prvním náznaku

Sýkora z plného běhu odcentroval nepřesně před branku, balon hlavou předal Štetina Nitovi...

2’

Za chvíli to vypukne

Na hřišti jsou právě vlajkonoši, za chvíli zazní hymna Sparty, oba kluby nastoupí a zápas začne!

Začínáme za necelou hodinu

Zápas začíná v 19:30, těšíme se na vás!

Poslední zápas s Jabloncem

Naposledy jsme s Jabloncem hráli v předposledním utkání minulé sezony. Před dvěma měsíci jsme tady v Generali Areně zvítězili 2:0 díky trefám Zahustela a Štetiny'

Změny v sestavě

Trenér Jílek udělal několik změn v sestavě oproti předchozímu duelu se Slováckem. Na pozici pravého beka nastupuje Michal Sáček, na stoperu Uroš Radaković, ve středu hřiště jsou Martin Hašek a Ladislav Krejčí, ve své premiéře v základní sestavě Sparty.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu z druhého utkání Sparty v nové sezoně. Tentokrát hostíme FK Jablonec!