Střela Stanciu

Ze střední vzdálenosti teď pálil Stanciu, jeho pokus ale nebyl pro Dostála ničím složitým.

56’
Tutovka Sparty

Po přihrávce Chipcia šel Šural ze strany sám do vápna, místo přihrávky na volného Pulkraba střílel sám, jeho pokus neprošel. Následná rána z druhé vlny od Chipcia mířila vedle.

50’

0 : 0
45:00
|

# 18 Alexandru Chipciu

Karta - Alexandru Chipciu
45’
Šance Golgol

Sparta ustála rychlý brejk soupeře a následně šla sama do protiútoku. Nepovedenou přihrávku Šurala dokázal před brankou ještě ve skluzu poslat na Dostála Golgol, zlínský brankář vyrazil.

39’
Ostrý centr Ćiviće

Ćivić zkusil poslat prudký míč do vápna, Golgol ho možná lehce lízl hlavou, ale brankář Dostál si i tak na balón počíhal.

38’
Hlavička Beaguela

Po přímém kopu hlavičkoval ve vápně Beaguel, jeho pokus mířil vedle branky.

33’
Závar ve vápně Zlína

Sparta důsledně napadala a vytěžila z toho hlavičky Pulkraba a Golgola. Místo golu ale následuje jen roh.

31’
Šance domácích

Zlín poprvé zahrozil a hned to byla obrovská příležitost. Holík dostal ve sparťanském vápně míč proti noze, jenže svou střelu poslal přesně do míst, kde byl Nita.

26’
Fantastická obrana Frýdka

Beaguel utíkal s míčem z půlky hřiště směrem ke sparťanské bráně, Frýdek ale zabral dozadu, sebral mu míč a ještě konstruktivně rozehrál!

23’

Poprvé o sobě dal vědět Nico Stanciu a hned bylo blízko ke gólu. Z rohu vápna pálil do boční sítě Dostálovy brány!

18’
Frýdkova krásná přihrávka

Frýdek v hloubi vlastní poloviny hřiště převzal míč a okamžitě poslal dlouhý míč dopředu na Pulkraba. Myšlenka to byla krásná, Pulkrabovi chyběl krok, aby byl u míče dřív než vybíhající Dostál.

13’
Golgol se blýskl

Hezké zpracování balonu předvedl na hranici vápna soupeře Golgol, následná přihrávka ale nebyla přesná a skončila opět v náručí Dostála.

12’
První náznak šance

Golgol přihrál podél pravé lajny Šuralovi, ten míč dával do ohně před Dostála. Domácí brankář ale míč ukryl v rukavicích a nepustil k němu Pulkraba.

4’
Utkání začalo

Zápas právě začal, Sparta hraje v rudých dresech, v prvním poločase má v zádech hostující kotel.

0’

Nástup

Hráči obou týmů jsou na trávníku, ke stému výročí založení Československa zazněla hymna a za pár chvil utkání začne!

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu utkání 13. kola FORTUNA:LIGY. Sparta se představí na hřišti Zlína.