FORTUNA:LIGA, 7. kolo
FC Slovan Liberec
3 : 1
  • 45’ Tomáš Malinský Malinský
  • 58’ Roman Potočný Potočný (P)
  • 78’ Tomáš Malinský Malinský
  • 63’ Adam Hložek Hložek
  • yellow 8
90’

Karta - Martin Hašek
90’
Tyčka

V nastavení ještě šance zkorigovat skore, Hašek ale po centru Hanouska trefil hlavou jen tyč za Nguyenem.

90’
|

# 37 Ladislav Krejčí

Karta - Ladislav Krejčí
90’

Bojan Dordić
#26
Tomáš Malinský
#6
85’
Gol Liberce

Liberec vede opět o dvě branky. Musa utekl sparťanské obraně, zprava přihrál přesně na nohu Malinskému, který stál už před prázdnou brankou a klidně proměnil.

78’

Martin Koscelník
#18
Jakub Pešek
Jakub Pešek
#10
78’

#25
77’

Petar Musa
Petar Musa
#20
Jan Kuchta
Jan Kuchta
#7
74’
Velká šance Tetteha

Hložek přistrčil do pokutového území míč Tettehovi, který stál tváří v tvář Nguyenovi, ten ale jeho pokus dokázal vyrazit. Následně si prostor na střelu našel Hložek, mířila ale nad branku.

68’
Počet diváků

8765 Stadion U Nisy | 25.08.2019 20:29:14
GÓÓÓÓÓÓÓÓL

Už je to zase jen o gól. Martin Hašek vyvezl míč ze středu hřiště doprava, kde ho předal Hložkovi. Ten zkusil vypálit zdálky a míč krásně zamířil do sítě!

63’

#22
58’

Libor Kozák
Libor Kozák
#18
#22
58’
Potočný proměnil

Bohužel, Florin Nita další penaltu v této sezoně nechytil a Potočný se raduje z branky.

58’

Opravdu penalta

Julínek se vrátil s verdiktem - nařídil penaltu pro Liberec.

57’
Penalta pro Liberec

Liberec se hned po tyči hnal do protiútoku a Hanousek situaci řešil ve vápně zákrokem na hranici pravidel. Sudí Julínek se znovu radí s videem.

54’
TYČ!

Přímý kop napálil Hancko do zdi, míč se k němu odrazil zpět a slovenský obránce ho poslal do tyče! Velká šance na vyrovnání.

54’
Jen přímák

Rozhodčí celou situaci posoudil s videem a nařídil jen přímý kop z rohu pokutového území.

52’
Penalta?

Rozhodčí po krátkém zaváhání odpískal faul Hybše na Sáčka v pokutovém území. O svém verdiktu se ale jde ještě poradit s videorozhodčím.

51’
|

# 15 Akhmed Alibekov

Karta - Akhmed Alibekov
50’
Hložkův pokus

Po přímém kopu se k odraženému míči dostal Hložek a na dlouhou nohu uvnitř vápna zakončil. Míč ale v pohodě sebral Nguyen.

48’
|

# 6 Tomáš Malinský

48’
Plavšićova akce

Srdjan Plavšić zahájil druhý poločas aktivně, jeho centr zleva byl ale jen pro Nguyena.

46’

1 : 0
45:00
|

# 33 Dávid Hancko

Karta - Dávid Hancko
45’
Gól LIberce

Bohužel, do kabin půjdeme s jednogólovou ztrátou. Po úniku z pravé strany otevřel přesnou střelou na zadní tyč skóre Tomáš Malinský.

45’
# 6

1 : 0
background 45’
Signál z přímého kopu

Další přímý kop naznačil zajímavý sparťanský signál. Plavšić rozehrál ze strany po zemi do vápna, kde se ke střele uvolil Hložek. Jenže míč netrefil a ten se odkutálel pryč.

45’
|

# 3 Jan Mikula

Karta - Jan Mikula
45’
Přímák kopl Hancko

Dávid Hancko neposlal balon na branku vůbec špatně, ale snad ho málo zakroutil a ímč skončil v rukavicích Nguyena.

45’
Faul Kačaraby

Teď naopak Kačaraba tvrdým skluzem sejmul Tetteha a následovat bude přímý kop z pětadvaceti metrů'

44’
Průnik Plavšiće

Plavšić si našel nepřesnou přihrávku Krejčího ve středu hřiště a hnal se na branku. Těsně před pokutovým územím mu ale míč čistým a dobře načasovaným skluzem odebral Kačaraba.

42’
Z rohu ale nic nebylo

Míč z rohu zamířil na hranici vápna, kde se do něj z voleje opřel Sáček. Balon se odrazil od země a Tetteh šel ještě do hlavičkového souboje. Sparta ale z celé situace nic nevytěžila.

35’
Centr Plavšiće

Přízemní cent Plavšiće odvrátila domácí obrana na roh.

33’
|

# 30 Taras Kacharaba

Karta - Taras Kacharaba
31’
Šance Fukaly

Slovan zahrozil z rohového kopu! Míč přistál přesně na hlavu Fukaly, který ale naštěstí mířil jen do středu branky, de byl připravený Nita.

24’
Střela Krejčího

Zápasu zatím chybí tempo i větší emoce. Pročísnout to teď zkusil Krejčí, střela z dálky ale nebyla pro Nguyena nebezpečná.

20’
Přečíslení Liberce

Domácí teď měli velkou šanci. Hanckovi se nadvakrát nepovedlo zažehnat chybu v rozehrávce a Liberec se hanl ve dvou proti jedinému sparťanovi. Potočný ale svou přihrávku nenasměroval přesně, Nita vyběhl a míč sebral.

11’
|

# 5 Uroš Radaković

Karta - Uroš Radaković
8’
Sáček vypálil

Teď pohrozila také Sparta. Tetteh hezky z první zpracoval vysoký míč pro Sáčka, který také z hranice pokutového území vystřelil, mířil ale jen na střechu tribuny.

5’
Střela Potočného

Jako první zkusili vystřelit domácí, Potočný ale trefil zpoza vápna jen střed branky.

4’
První minuty

Za námi jsou tři minuty utkání, na šanci zatím čekáme. Sparta to více zkouší po pravé straně přes Sáčka s Hložkem, zatím z toho ale nic zajímavého nebylo.

4’

Nástup

Oba týmy právě nastoupily na trávník. Za chvíli to vypukne!

Kapitán Sáček

Ještě jedna zajímavost! Poprvé od začátku utkání bude mít na ruce kapitánskou pásku Michal Sáček.

Rozcvička

Momentálně probíhá rozcvička obou týmů! Utkání začíná v 19:00.

Sestava

V sestavě máme dvě změny oproti poslednímu utkání. Kozáka nahradil Tetteh a místo zraněného Mandjecka nastupuje Krejčí. Chybí i zraněný Kanga.