# 16 Rajmund Mikuš

Karta - Rajmund Mikuš
87’
Gól

Sparta po obrovském závěru v pokutovém území skóruje. Už před brankou dvakrát pálil Trávník, jeho pokusy neprošly. Následně se míč dostal na pravou stranu, odkud odcentroval Vindheim a Martin Hašek se natlačil před soupeře a vstřelil gól.

86’
Martin Hašek
# 21 | Záložník

1 : 2
Karta - Martin Hašek
background 85’
Kozák v šanci

Centr za obranu dostal Libor Kozák, z první zakončil. Jenže Veselý ho vychytal.

83’

Střídání

Matěj Koubek
#7
Lamin Jawo
Lamin Jawo
#25
81’

Střídání

#7
Lamin Jawo
Lamin Jawo
#25
81’
Roh

Sparta rozehrála rohový kop, hlavičkoval Kaya z dobré pozice. Jenže jeho pokus nebyl dostatečně prudký.

77’

Střídání

Martin Graiciar
#6
David Moberg Karlsson
#7
76’

Střídání

#6
#7
76’

Střídání

Filip Novotný
#8
Tomáš Svoboda
#14
70’
Přímák Karlssona

Moberg Karlsson rozehrál přímý kop z dorbé pozice, branku ale překopl.

70’

Střídání

#21
Guélor Kanga
#9
64’

Střídání

#21
#9
64’
Další šance!

Vzápětí po centru tentokrát zleva pálil ze středu vápna Trávník, balon ale tentokrát letěl nad břevno.

59’
Obrovská tutovka Kangy

Sparta po velmi špatném úvodu do druhého poločasu přešla do útoku. Napravo si krásně obhodil soupeře Karlsson, nacentroval, Plavšić sklepl pro Kangu a ten pálil k pravé tyči. Brankář Veselý ale míč vyrazil.

59’
|

Žlutá karta

# 20 Jakub Rezek

Karta - Jakub Rezek
56’
Jihlavě patří úvod poločasu

Jihlava na startu druhého poločasu jasně dominuje. Nejdřív Nitu prověřil povedenou střelou do horního rohu Javůrek, následně kvůli ofsajdu neplatil gól Jawa.

54’

Střídání

Matěj Hanousek
#15
Martin Frýdek
#17
49’

Střídání

#15
#17
49’

Karta - Mohamed Tijany
45’
Šance Karlssona

Švédský záložník už byl v pokutovém území, chtěl míč ještě přistrčit na lépe postaveného Kozáka. Domácí obrana odvrátila na roh. Po něm zakončoval u pravé tyče Kozák, míč poskakoval po brankové čáře, před Frýdkem, který chtěl dorazit, míč na poslední chvíli ukopl stoper Jihlavy.

38’
Střela Mikuše

Hra se teď dlouhé minuty odehrávala především ve středu hřiště, bez zakončení na kterékoliv straně. Až Mikuš po Mandjeckově ztrátě vypálil z dvaadvaceti metrů, Nita ale neměl s míčem problém.

37’
Vyrovnáno

Bohužel, vyrovnání přišlo bleskově. Javůrek zleva odcentroval a na penaltovém puntíku se do míče opřel z první osamocený Smejkal.

15’
Tomáš Smejkal
# 10

1 : 1
background 15’
Libor se trefuje!

Kozák se trefuje, po centru Martina Frýdka si krásně zpracoval míč a z otočky vypálil do rohu branky.

14’

Zakončení Vindheima

Po dlouhém autu se do zakončení dostal Vindheim, jeho přízemní střelu ale zlikvidoval brankář Veselý vcelku bez problémů.

7’
Z rohu nic

Z rohu nic nebylo, Sparta ale pokračuje s balonem na kopačkách a v tlaku na polovině soupeře.

6’
První roh

Kozák dostal dlouhý centr, míč sklepl a nakonec ho do vápna posílal Vindheim. Domácí obrana odvrátila na roh.

4’
Začátek zápasu

Zápas právě začal 00:00 | 1. poločas
Vindheim v základu

V základní sestavě Sparty se poprvé objevuje letní posila, pravý bek Andreas Vindheim.

Rozcvička

Oba týmy se nyní rozcvičují, zápas začíná v 17:00.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu z Jihlavy! Sparta na Vysočině vstupuje do nové sezony MOL Cupu!