MFK Karviná vs AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA, 15. kolo
MFK Karviná
1 : 3
  • 34’ Lukáš Budínský Budínský (P)
  • 51’ Uroš Radaković Radaković
  • 72’ Nicolae Stanciu Stanciu
  • goal 34
90’

#3
89’
Plavšić proměnil

Míč si vzal trochu překvapivě Srdjan Plavšić a pokutový kop suverénně proměnil. Tohle už by mělo klapnout!

86’

Po faulu na Sáčka budeme kopat penaltu!

85’

Tomáš Wágner
#15
Benjamin Čolić
#2
84’
|

# 13 Ján Krivák

Karta - Ján Krivák
81’

Petr Galuška
#19
Ondřej Lingr
#10
80’

Costa Nhamoinesu
#26
Eldar Ćivić
Eldar Ćivić
#4
79’
|

# 22 Srdjan Plavšić

76’

Eric Ramirez
#24
Dávid Guba
Dávid Guba
#17
74’
GÓOOL

Sparta měla dlouhodobý tlak a ten teď vyvrcholil brankou! Odražený centr Ćiviće uklidil do sítě Nico Stanciu!

72’

Karta - Vojtěch Smrž
57’

Vukadin Vukadinović
#8
Bogdan Vatajelu
#88
56’
|

# 4 Eldar Ćivić

Karta - Eldar Ćivić
55’
Je vyrovnáno!

Sparta využívá početní výhodu a na startu druhého poločasu vyrovnává. Svým prvním ligovým gólem z Spartu se o to po rohu hlavou postaral Uroš Radaković.

51’

Obrovská šance Sparty

V závěru prvního poločasu jsme měli ve vápně velký závar a nechybělo moc k vyrovnání. Tetteh ale nakonec branku netrefil.

45’
|

# 3 Matěj Pulkrab

Karta - Matěj Pulkrab
45’
Červená pro Budínského

Rozhodčí nakonec faul Budínského na Vatajela prozkoumal na videu a karvinskému fotbalistovi udělil rovnou červenou kartu.

45’
|

Červená karta

# 23 Lukáš Budínský

Karta - Lukáš Budínský
42’
|

42’
Přímý kop Stancia

Stanciu mohl na úvodní gol Karviné odpověď krouceným přímým kopem ze své oblíbené pozice, branku ale těsně minul.

37’
Budínský nezaváhal

Nita sice vystihl směr Budínského střely z puntíku, na míč ale nedosáhl.

34’

Rozhodčí ukazuje na puntík.

33’
Penalta?

Stanciu dal nečekanou zpětnou přihrávku domu Nitovi, který musel proti soupeři do skluzu a možná fauloval. Rozhodčí teď situaci řeší u videa, vypadá to na penaltu.

30’
Centr Sáčka

Sáček poslal před branku zajímavý kroucený míč, místo na Pulkrabově hlavě ale skončil v Berkovcových rukavicích.

29’
Střela Budínského

Poslední pasáž hry patřím spíš domácím. Ke střele se teď dostal Budínský, míč ale po ráně z první skončil až mimo stadion.

27’
Obrovská šance domácích

Velkou šanci měli domácí, po té co míč nepochopitelně prošel celou obranou Sparty. Sám před Nitou pálil Lingr, branku ale naštěstí netrefil.

17’
Tetteh střílel

Sparta teď soupeře uzavřela před jeho vápnem, další pokus měl na svědomí Tetteh. Jeho rána ale neprošla domácí obranou.

12’
Šance Pulkraba

První velká šance zápasu. Skvělý centr poslal před branku Vatajelu, Pulkrab na něj naskakoval, ale chybělo mu půl hlavy... Velká škoda!

11’
Sparta aktivnější

Sparta je aktivnější, zatím jsou to ale jen náznaky šancí. Pulkrab teď kolmicí vybídl ke sprintu Tetteha, tomu ale pár metrů chybělo a balon skončil v zámezí.

7’
Zápas začal

Domácí Karviná v zelených dresech obstarala výkop, Sparta hraje v rudém! Jdeme na to!

0’

Nástup

Oba týmy právě nastoupily na trávník a za pár chvil utkání začne!

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu utkání Sparty na hřišti Karviné. Duel začíná ve 14 hodin.