FORTUNA:LIGA, 3. kolo
SK Dynamo Č. Budějovice
2 : 2
  • 5’ Ivan Schranz Schranz
  • 45’ Jiří Kladrubský Kladrubský (P)
  • 49’ Guélor Kanga Kanga
  • 82’ Benjamin Tetteh Tetteh
  • goal 5
90’

2 : 2
|

# 7 Lukáš Provod

Karta - Lukáš Provod
90’

Ladislav Martan
#9
Matej Mršić
Matej Mršić
#27
90’
|

# 17 Jiří Kladrubský

Karta - Jiří Kladrubský
88’

Ivo Táborský
#10
David Ledecký
#15
86’

#10
#15
86’
|

# 19 Patrik Brandner

Karta - Patrik Brandner
84’
|

# 15 David Ledecký

Karta - David Ledecký
83’
Je srovnáno!

Kanga rozehrál přímý kop do vápna přímo na hlavu Tetteh, který ho přesnou střelou umístil k tyči! 2:2!

83’

#26
80’

#19
#26
80’

Michal Trávník
#25
Michal Sáček
#16
70’
Skvělý Nita

Dynamo zahrávalo sérii rohových kopů a po jednom z nich na zadní tyči hlavičkoval zdánlivě už do prázdné brány Schranz. Nita se ale bleskově přesunul a vyrazil míč.

68’
Další šance Dynama

Domácí teď jsou nebezpeční, po centru zleva hlavou zakončil Ledecký. Byl ale v záklonu a branku přestřelil.

63’
Přímák Hložka

Adam Hložek se opřel do přímého kopu z nějakých pětadvaceti metrů, branku netrefil.

58’
Počet diváků

6681 Fotbalový stadion Střelecký ostrov | 29.07.2019 19:28:18
Tutová šance Dynama

Sparta při utočení propadla, ztratila míč a dva domácí hráči postupovali proti jedinému Matěji Hanouskovi. Všechno to skončilo střelou Mršiće, který trefil břevno!

55’
Je to jen o gól

Hložek nabídl míč před vápnem Kangovi, který nebyl v úplně ideálním střeleckém postoji, ale přesto se opřel do míče a nádherně ho o břevno poslal do sítě!

49’

Střela Krejčího

Krejčí dostal polovysokou přihrávku do běhu, hrudí si jí zpracoval a už ve vápně vypálil. Jeho pokus ale přelétl branku.

48’

#30
Martin Hašek
#21
46’

Karta - Matěj Hanousek
45’
Penalta pro Dynamo

Hanousek ve vápně fauloval, dostává žlutou kartu a bude z toho penalta.

45’
Branka neplatí

Míč sice brankovou čáru překročil, kvůli ofajsdu ale branka neplatí.

45’
Stále se řeší předchozí situace

Rozhodčí stále, už několik minut, řeší potenciálně golovou situaci.

45’
Velký závar

Po rohu Sparta měla velký závar ve vápně soupeře a Hložek nakonec míč možná dostal za brankovou čáru. Odsud ho vytahoval Staněk, videorozhodčí teď řeší, zda branka byla nebo ne.

45’
|

# 22 Srdjan Plavšić

Karta - Srdjan Plavšić
43’
Šance Hložka

Hložek se ve středu hřiště krásně zbavil dvou soupeřů na prostoru jednoho metru a následně se odhodlal ke střele levačkou. Branku minul...

37’
|

# 11 Patrik Čavoš

Karta - Patrik Čavoš
27’
Střela Provoda

Provod převzal míč na polovině hřiště a vydal se na cestu sparťanskou defenzivou. Tu zakončil křižnou střelou mimo branku.

23’
Málem šance

V jednadvacáté minutě Kanga prostrčil míč za obranu a zdálo se, že Hašek by mohl jít spolu s Kozákem sám na branku. Jenže než dlouhý míč doběhl, byl u něj vyběhnutý Staněk a odklidil ho.

21’
Velká šance Kozáka

Tohle už by se dalo nazvat tutovou šancí! Plavšić povedeně odcentroval a před branku v pádu hlavou zakončil Libor Kozák. Bohužel, jeho pokus mířil mimo tři tyče!

15’
Střela Hložka

Po centru Hanouska vypálil z voleje Hložek, jeho pokus ale nebyl ani silný ani přesný...

15’
Další pokus Dynama

Costa odvrátil hrudí centr míč jenom před vápno, kde se z první do tvrdé střely opřel Čavoš. Jeho povedený pokus letěl těsně vedle tyče.

9’
Prohráváme...

V páté minutě už se ale Dynamo radovalo z úvodní trefy a byl to opět Schranz. Po centru do vápna hlavičkoval Provod a už jeho pokus vypadal gólově, protože míč obloučkem mířil někam do prostoru tří tyčí. Možná by ho ještě někdo ze sparťanských obránců vykopl, ale dobíhající Schranz hlavou rozvlnil síť.

5’
# 26

1 : 0
Karta - Ivan Schranz
background 5’
Tutovka Ledeckého

Sparťanská obrana teď propadla a Schranz šel sám na Nitu. Hned na úvod nás ale skvěle podržel golman, Nita totiž střelu vyrazil!

2’
První útok Sparty

Plavšić rozjel rychlý útok po levé straně, nakonec centroval Kanga, ale íč nebyl přesný a skončil v zámezí.

1’

Začínáme za půl hodiny

Utkání začíná v 18:00, těšíme se na vás!

Sparťani v Dynamu

V Dynamu najdete tři kmenové hráče Sparty, kteří dnes pochopitelně nemůžou nastoupit - Mustedanagić, Kulhánek a Havelka.

Sestava

V naší sestavě je jedna změna oproti duelu s Jabloncem. V základu nastoupí uzdraveý Costa, který navíc bude mít kapitánskou pásku!

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze třetího kola FORTUNA:LIGY! Sparta zajíždí na hřiště Českých Budějovic!