0 : 4
Druhý poločas skončil
90:00
Šance Vindheima

Vindheim už už postupoval do šance, když si před vápnem poradil s jedním ze soupeřů. Pak ale ztratil míč a na střelu tak nedošlo.

88’

#5
80’

Lukáš Juliš
Lukáš Juliš
#3
Libor Kozák
Libor Kozák
#18
80’
Střela Kozáka

Martin Frýdek se hned po svém příchodu mohl zapsat do dějin zápasu, když připravil střeleckou pozici pro Kozáka. Ten ale branku zpoza vápna netrefil.

75’

Martin Frýdek
#17
Adam Hložek
Adam Hložek
#20
73’

#17
Adam Hložek
Adam Hložek
#20
73’
Břevno!

Mohlo to být o pět branek! Adam Hložek si zleva navedl míč na střed hřiště a prudce vypálil! Jeho povedený pokus skončil na břevnu branky za Staňkem!

69’

Ladislav Krejčí
#37
Guélor Kanga
#9
66’

Ivo Táborský
#10
Patrik Brandner
#19
62’
GÓÓÓÓÓL

Matěj Hanousek jede jako drak! Tentokrát se prosadil ranou po rohu a vedeme už o čtyři branky!

61’

#26
56’

Ebong Ekpai
Ebong Ekpai
#90
#26
56’
GÓÓÓÓÓÓL

Vedeme o tři góly! Tomuto gólu předcházela neuvěřitelná individuální práce Matěje Hanouska. Ten se s míčem vydal skrz tři soupeře a povedlo se mu projít! Následně už z brankové čáry odcentroval tak dobře, že Kozákovi stačilo míč hlavou odklidit do prázdné brány! Bravo!

51’

Góóool

Po rohu vedeme o dva góly! Hanousek se z rohu vápna prudce opřel do balonu a jeho pokus ještě před brankou tečoval Kozák. Staněk neměl šanci!

38’
Libor Kozák

0 : 2
background 38’
|

# 17 Jiří Kladrubský

Karta - Jiří Kladrubský
36’
|

36’
|

# 19 Patrik Brandner

Karta - Patrik Brandner
36’
Střela Brandnera

Teď měli domácí poměrně nadějnou šanci na vyrovnání. Patrik Brandner se dostal k odraženému míči před vápnem a z halfvoleje ho poslal na branku. Tam byl ale připravený Nita, po balónu se natáhl a vytlačil ho na roh.

34’
Góóóóól

Pěkná sparťanská akce se dočkala gólového zakončení! Adam Hložek dostal od domácí obrany dost času na to, aby s míčem počkal na nabíhající Matěje Hanouska, který si balon navedl do vápna a prostřelil Staňka!

27’

0 : 1
background 26’
Hlava Čavoše

Po rohu se k hlavičce dostal Čavoš, zakončoval ale proti prudkému míči a nedokázal ho dobře přesměrovat mezi tři tyče.

25’
Střela Kangy

Kanga zkusil ránu ze střední vzdálenosti, ale branku minul.

13’
První šance Sparty

Po deseti minutách přišla první velká příležitost našeho týmu! Po ose Vindheim - Hašek se míč dostal na hranici vápna k Hložkovi, který se rozhodl zpoza obránce pálit. Staňka ale neprověřil, jeho pokus šel o kousek vedle.

10’
Obrovský závar před sparťanskou brankou

Naše obrana teď výrazně propadla a pustila Dynamo do několikanásobné šance. Zasahovat musel Nita i jeden ze stoperů, následně pak přišla prudká rána Ledeckého, jehož pokus vyrazil nad branku Nita.

5’
I podruhé nebezpečné

I druhý roh domácích byl nebezpečný. Po centru a závaru ve vápně zakončil nad branku Sivok.

2’
První roh zápasu

Domácí rozehráli první roh, míč do bezpečí odvrátil na zadní tyči Hanousek a bude následovat další roh!

1’

Nástup

Oba týmy právě nastupují na trávník! Utkání začne za pár okamžiků!

Začínáme za hodinku

Utkání tady v Českých Budějovicích začíná v 17:00. Na live.sparta.cz můžete poslouchat audiopřenos, přímý přenos tentokrát můžete sledovat na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

Změny v sestavě

Do branky se po delší době postaví Florin Nita, nastupují také Vindheim a Hanousek. Menší zranění do zápasu nepustí Tetteha s Plavšićem, naopak připravený na lavici už je Costa.

Poslední vzájemný zápas

Poslední utkání jsme tady na Střeleckém ostrově odehráli v červenci. Překvapivě jsme rychle prohrávali 0:2 po brankách bývalých sparťanů Schmarze a Kladrubského, ve druhé půli na konečných 2:2 srovnali Kanga a Tetteh.