# 18 Tomáš Chorý

Karta - Tomáš Chorý
86’
Obrovská šance Chorého

Plzeň měla velkou šanci na navýšení skóre. Po přihrávce Kovaříka zakončil patičkou Chorý, Heča ho skvěle vychytal.

85’
|

# 25 Michal Trávník

Karta - Michal Trávník
84’

Tomáš Chorý
Tomáš Chorý
#18
Michael Krmenčík
#15
83’

Tomáš Chorý
Tomáš Chorý
#18
#15
83’
Kangův přímák

Guélor Kagna zkusil z přímého kopu z pětadvaceti metrů ohrozit branku, opět ji ale netrefil.

83’
|

# 22 Jakub Brabec

Karta - Jakub Brabec
82’

Lukáš Juliš
Lukáš Juliš
#3
Martin Hašek
#21
79’
Kanga z dálky

Z nějakých pětatřiceti metrů zkusil napřáhnout Kanga, branku netrefil těsně, Hruška ale situaci kontroloval.

79’

Lukáš Juliš
Lukáš Juliš
#3
#21
71’

Martin Graiciar
#6
Adam Hložek
Adam Hložek
#20
70’

#6
Adam Hložek
Adam Hložek
#20
70’
Neuznaný gól Plzně

Domácí se teď dobré dvě minuty radovali z branky na dva nula, kterou vstřelil Krmenčík. Právě ten ale před vstřelením gólu jasně fauloval Lischku, což sudí po přezkoumání u videa odhalil a gól odvolal.

70’
Počet diváků

11536 Doosan Arena | 29.09.2019 19:25:44
Střela Plavšiće

Sparta se snaží odpovědět, teď se zleva protáhl až ke střele na hraně vápna Plavšić. Branku ale vysoko přestřelil.

54’
Centr Kangy

Kanga poslal z přímého kopu dobrý centr do vápna, kde se k míči dostal Kozák. Od něj se ale jen odrazil, domácí obrana si poradila.

51’
Plzeň jde do vedení

Hned na startu druhého poločasu přichází pohroma. David Lischka okamžitě po rozehrávce chtěl přihrát Hečovi, jenže to provedl obrovsky nepřesně, namazal Krmenčíkovi před branku a ten nezaváhal.

46’

Střela Haška

Odražený míč si za vápnem našel Hašek a z halfvoleje ho napálil na Hrušku. Trefil ale jen prostředek branky, kde stál domácí brankář.

34’
Další šance

Teď Sparta několikrát po sobě pohrozila! Tentokrát zleva centroval Hašek, míč přelétl Hrušku a v pádu hlavou na zadní tyči zakončil Hašek. Branku netrefil.

33’
Střela Kangy

O pár minut později už Sparta zakončila, těžký centr si zpracoval Kanga a blízko branky domácích pálil na přední tyč, Hruška byl připravený.

32’
Šance Sáčka

Michal Sáček se teď ze strany vydal na ofenzivní výlet a prošel středem obrany domácích. Když už se hanl na Hrušku, míč mu zezadu vypíchl jeden z domácích.

30’
Centr Kovaříka

Přetažený centr Kovaříka dolétl až za vápno, kde v náběhu střílel Kopic. Jeho pokus byl ztečovaný na roh.

22’
Opět nic

Kanga sice z přímého kopu posadil míč na hlavu nabíhajícího Frýdka, jeho pokus ale mířil úplně vedle.

20’
Další faul Plzně

Tentokrát byl ve středu hřiště při zpracování faulovaný Kanga. Na přímou střelu je to asi daleko, nejspíš přijde další centr.

19’
Z přímého kopu nic nebylo

Bohužel, centr vyzněl na prázdno, rozhodčí mával ofsajd.

16’
Faul na Hložka

Hložek si píchl míč kolem Limberského, ten ho zfauloval a do vápna Plzně poletí centr...

15’
Kozák v ofsajdu

Kozák se po centru Haška ocitl sám před brankou, byl ale v ofsajdu.

10’
Kayův zákrok

Semih Kaya dobře důrazně a také akrobaticky odvrátil míč, který mířil do vápna na Krmenčíka. Jinak se na hřišti nic moc neděje, opatrný start z obou stran.

7’
První pohrozila Plzeň

Zleva prolétla sparťanským vápnem ostrý centr Kovaříka, následně se ze druhé vlny dostal ke střele Procházka. Míč mířil mimo branku.

2’

Nástup

Oba týmy právě nastupují na trávník, utkání začne za pár okamžiků.

Rozcvička

Momentálně se oba týmy rozcvičují, zápas začíná v 18:00.

Sestava

Trenér Jílek vrátil Martina Frýdka na levý kraj obrany, ve středu hřiště se představí trojice Kanga, Trávník, Hašek. Na levou stranu zálohy se vrací Srdjan Plavšić.

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte u textového přenosu ze zápasu 11. kola FORTUNA:LIGY. Sparta se týden po derby představí na půdě Plzně.