|

# 24 Václav Drchal

86’
Frýdek tyč!

Po rohovém kopu se k hlavičce dostal kapitán Martin Frýdek a trefil brankovou konstrukci!

84’

Eldar Ćivić
Eldar Ćivić
#4
David Moberg Karlsson
#7
82’

Eldar Ćivić
Eldar Ćivić
#4
#7
82’

Václav Juřena
#21
Dominik Hrabina
#9
81’
|

# 16 Michal Sáček

Karta - Michal Sáček
70’

Endy Opoku Bernadina
#12
Pavel Zavadil
#7
62’

#12
#7
62’
GÓÓÓÓÓL

Karlsson dostla míč ve vápně, byl úplně volný a s přehledem ho uklidil do sítě!

61’
# 7 | Záložník

0 : 2
Karta - David Moberg Karlsson
background 61’
Tutovka Drchala

Karlsson hezky obešel soupeře a nabídl míč do sóla Drchalovi. Ten doběhl až ke Šromovi a pak míč vystřelil přímo do něj.

60’
Další střela Haška

Maritn tentokrát pálil z běhu, míč mířil na branku, ale Šrom se natáhl a lapil ho!

50’
Střela Haška

Obrovská šance Sparty! Hložek rozjel rychlý protiútok, balon předložil Karlssonovi a ten dal zpětnou přihrávku na Haška. Jeho střela bohužel minula branku.

47’

0 : 1
45:00
Střela Zavadila

Opava v závěru poločasu měla náznak šance na vyrovnání, ke střele z hranice vápna se dostal Zavadil. Jenže když si míč pochystal a vypálil, strčil mu nohu do střely Štetina.

45’
|

# 13 Tomáš Smola

Karta - Tomáš Smola
42’
|

# 17 Martin Frýdek

Karta - Martin Frýdek
42’
Ztečovaná střela Karlssona

Karlsson si míč zprava navedl na střed hřiště a vypálil levačkou. Jeho pokus zblokoval Zapalač na rohový kop.

40’
Brejk Karlssona

Protiútok Sparty táhl Karlsson, který postupoval z poloviny hřiště prakticky sám na Šroma. Zakončení ale bylo slabé a opavský brankář ho ukryl v rukavicích.

34’
Znovu Drchal!

Tentokrát Václav měl míč ve vápně a vystřelil z oteočky slabou skákavou střelu. Brankář Šrom nebyl jistý, ale míč nakonec zastavil.

34’
Drchal z první

Tentokrát byl Matěj Hanousek v roli nahrávajícího hráče, do vápna pěkěn připravil míč na střelu z halfvoleje Drchalovi, ten ale branku netrefil.

31’
Matěj Hanousek GÓÓÓÓL

Hanousek se ve středu hřiště dostal k míči, navedl si ho na pravou stranu a zkusil ránu na vzdálenější tyč. Ta prošla to sítě! Pro Matěje jde o první gól v profesionální kariéře!

25’
Matěj Hanousek
# 15 | Obránce

0 : 1
Karta - Matěj Hanousek
background 25’
Drchal vybojoval roh

Hašek vyslal kolmici, za kterou sprintoval Drchal. Přestože měl v úvodu k míči dál než domácí bránící hráč, nakonec ho předběhl. Byl z toho roh.

23’
|

# 19 Lukáš Štetina

Karta - Lukáš Štetina
18’
Střela Jursy

Domácí se teď snaží hrát aktivně, střelou se prezentoval Jursa. Byla ale slabá a mířila mimo.

16’
|

# 17 Petr Zapalač

Karta - Petr Zapalač
11’
Další pokus Sparty

Karlsson poslal do vápna kroucený míč svou levačkou a na hlavičku málem dosáhli Drchal s Haškem. Míč ale nakonec prolétl netečován.

5’

Jan Schaffartzik
#14
Bronislav Stáňa
#25
3’
Šance Sparty!

První šanci měla Sparta, Sáček prostrčil na Hložka a ten vybojoval roh. Z něj nic nebylo.

3’

Nástup

Oba týmy právě nastupují na trávník, Spartu přivádí kapitán Martin Frýdek.

Po rozcvičce

Oba týmy mají za sebou rozcvičku, utkání začne zhruba za deset minut!

Opava ještě má o co hrát

Opava po vlažném startu do ligového ročníku a konci trenéra Skuhravého nabrala nový dech a podařilo se jí získat 33 bodů. Momentálně je 11. a v případě výhry by měl šanci proniknout do prostřední skupiny nadstavby.

Poprvé Horňák

Tým dnes poprvé po odvolání trenéra Ščasného povede v pozici hlavního kouče Michal Horňák!

Začátek přenosu

Hezký den, vítejte na startu textového přenosu z utkání 30. kola FORTUNA:LIGY, Sparta se představí na hřišti Opavy.