RozhovoryMuži ASPARTA iD

Byli jsme u všeho pozdě

Lukáš Sadílek po prohře v derby

Poprvé nastoupil Lukáš Sadílek za Spartu v derby. Utkání se ale od začátku vyvíjelo úplně jinak, než si představoval. Už po poločase Sparta prohrávala 0:4 a stejný výsledek platil i na konci. Rozhovor s Lukášem si můžete pustit na videu nebo si přečíst přepis.

SADÍLEK | Byli jsme u všeho pozdě

Sáďo, jak těžké to je teď pár minut po zápase?
Strašně těžké. Atmosféra v kabině celý týden před zápasem byla výborná. Věřili jsme tomu, že to můžeme zvládnout a tohle je špatně. Strašně mě to mrzí, třeba pro mě to bylo první derby. Strašně jsem se těšil. Vím, jak to je pro lidi těžké. Nezvládli jsme to a strašně mě to mrzí.
Ten první gól padl v páté minutě.  Máš pocit, že už to byla velká rána v tom zápase?
Nemyslím si to. Je to furt 0:1, můžete dát hned gól. Myslím si, že to ten rozhodující moment nebyl. Pak dostaneme ještě další tři góly. O tom prvním to nebylo.
Kde byl podle tebe ten rozhodující faktor v utkání?
Nevím. Nemyslím si, že by to byl jeden okamžik. Myslím, že to byl celkově první poločas. Slavia hrála jednoduše. My jsme byli u druhých balonů pozdě. Oni byli všude dřív a tím rozhodli ten zápas. Dostali se do čtyřech příležitostí a čtyři proměnili.