Často kladené otázky

Často kladené otázky

Obecné informace

Co se děje ze Zlatými permanentkami?

Od nové sezóny 2018/2019 dochází ke zrušení Zlatých permanentek a v prodeji tak budou pouze běžné permanentky. Výhody plynoucí z vlastnění Zlaté permanentky bude částečně nahrazovat nově vznikající sparťanské členství SPARTA CLUB.

Jaký je rozdíl mezi členstvím SPARTA CLUB a Zlatými permanentkami?

Hlavním rozdílem je nezávislost SPARTA CLUBu na vlastnění permanentky, tj. každý se může do programu registrovat bez ohledu na to, zda má či nemá permanentku. Stávající benefitní program Zlatých permanentek bude rozšířen, SPARTA CLUB tak poskytne větší množství výhod.

Jsou projekty členství závislé na vlastnění permanentky?

Členství není závislé na vlastnění permanentky.

Pro koho je sparťanské členství určeno?

Členství SPARTA CLUB je určeno pro fanoušky od 16 let. Dětská členství MINI KIDS CLUB, KIDS CLUB a JUNIOR CLUB je naopak pro fanoušky mladší 16 let.

Kolik členství si mohu pořídit?

Členství může mít pouze fyzická osoba a každá může mít pouze jedno.

Registrace

Kdy si mohu členství zakoupit?

V období od 27. 6. (12:00h) do 8. 7. (včetně) probíhá předprodej pouze pro majitele zlatých permanentek ze sezóny 2017/2018. V pondělí 9. 7. bude spuštěn volný prodej.

Kde si mohu členství zakoupit?

Registrace a nákup členství jsou možné pouze online na webu Sparty na základě již existujícího a platného SPARTA ID. Platbu lze provést pouze prostřednictvím platební brány přímo na webu.

Jak probíhá celý registrační proces?

Nejprve si musíte na webu www.sparta.cz zaregistrovat SPARTA ID a následně se přihlásit. Jako přihlášený uživatel kliknete v sekci Členství na tlačítko “registrovat“, poté se Vám zobrazí registrační formulář. Po vyplnění registračního formuláře dojde k přesměrování přímo na platební bránu. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzující e-mail o dokončené registraci. Do 3 týdnů Vám na adresu uvedenou při registraci zašleme uvítací balíček s členskou kartičkou.

Informace pro majitele zlatých permanentek 2017/2018

Jak mohu jako majitel Zlaté permanentky ze sezóny 2017/2018 uplatnit přednostní možnost nákupu?

Přednostní možnost nákupu je možný od 27.6. do 8.7.2018. Nejprve si musíte na webu www.sparta.cz zaregistrovat SPARTA ID a následně se přihlásit. Jako přihlášený uživatel kliknete v sekci Členství na tlačítko “registrovat“, poté budete vyzváni k ověření údajů z Vaší Zlaté permanentky 2017/2018. Po vyplnění čísla permanentky a ověřovacího kódu se Vám zobrazí registrační formulář. Následnou úspěšnou platbou dokončíte registraci.

Co dělat když nemám SPARTA ID?

V případě, že nemáte svoje SPARTA ID, klikněte na následující odkaz a registrujte se - https://id.sparta.cz/sign/up.

Na kolik Zlatých permanentek se vztahuje možnost přednostního nákupu členství?

Vzhledem k tomu, že jedna osoba může mít pouze jedno členství, tak přednostní nákup lze uplatnit pouze jednou. Tj. 1 zlatá permanentka = 1 členství ve SPARTA CLUBu.

Co mám dělat, když již nemám (ztratil jsem, vyhodil jsem atd.) svoji Zlatou permanentku ze sezony 2017/2018?

V tomto případě bohužel budete muset počkat na volný prodej.

Dětské členství

Kdy a kde bude spuštěna registrace do dětského členství?

Registrace bude spuštěna během července na webu Sparty. Registrace a platba bude možná pouze online.

Jak probíhá celý registrační proces?

Nejprve se zákonný zástupce musí na www.sparta.cz přihlásit do svého SPARTA ID. Jako přihlášený uživatel kliknete na tlačítko “registrovat“, kdy se Vám zobrazí registrační formulář. Po vyplnění registračního formuláře na webu Sparty dojde k přesměrování přímo na platební bránu. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzující e-mail o registraci. Do 3 týdnů Vám na adresu uvedenou při registraci zašleme uvítací balíček s členskou kartičkou.

Co se stane s dětským členstvím Kids Club a Teens Club?

Dětské členství je zachováno, včetně všech výhod a benefitů. Dochází však k úpravě věkových kategorií, kdy vznikly tři kategorie dětského členství Sparty – MINI KIDS CLUB (0-5let), KIDS CLUB (6-10let) a JUNIOR CLUB (11-15let). Webové stránky www.kidsparta.cz a www.teensparta.cz byly zrušeny, aktuální informace najdete na oficiálním webu Sparty.

Mohou členové Kids Club a Teens Clubu provést obnovu členství?

Obnova členství bohužel není možná. Členové dětských klubů ze sezóny 2017/2018 se musí znovu zaregistrovat do příslušné věkové kategorie. Nová registrace bude spuštěna v průběhu července přímo na webu Sparty. Stávající webové stránky www.kidsparta.cz a www.teensparta.cz budou zrušeny.

Jak si mohu zakoupit zlevněnou dětskou permanentku?

Novou dětskou permanentku lze zakoupit pouze v Zákaznickém centru na základě předložení členské karty. V případě, že zatím nemáte členskou kartičku, nevadí. Registrace a platba členského poplatku však musí být provedeny nejpozději do 31. srpna 2018. Pokud tomu tak nebude, bude již dříve zakoupená permanentka bez náhrady a kompenzací deaktivována.