Často kladené otázky

Často kladené otázky

Obecné informace

Pro koho je sparťanské členství určeno?

Každý sparťanský fanoušek může mít sparťanské členství. Členství Sparta Club Digital, Classic a Premium jsou určeny pro fanoušky od 16 let. Členství Sparta Club Junior a Junior+ jsou naopak pro fanoušky mladší 16 let.

Jsou projekty členství závislé na vlastnění permanentky?

Členství není závislé na vlastnění permanentky.

Kolik členství si mohu pořídit?

Každá fyzická osoba může mít na své jméno pouze jedno členství. Pod svým účtem Sparta ID však může zakoupit svým rodinným příslušníkům, kamarádům apod. přidružené členství. Počet přidružených členství není omezen.

Co znamená přidružené členství?

Přidružené členství znamená, že na jeden účet Sparta iD je možné mít navázáno více členství pro různé osob (vztahuje se to na členství SPARTA CLUB i na dětská členství). Prostřednictvím Sparta iD je tak možné koupit členství i jiným osobám, např. jako dárek. Přidružené členství se vztahuje vždy k účtu Sparta iD kupujícího, který se tak automaticky stává kontaktní osobou a dostává na e-mail uvedený při registraci veškeré informace o členských akcích a výhodách. Pomocí autorizačního procesu ve Sparta iD lze však přidružené členství převést i na jinou osobu.

Je možné měnit v průběhu sezóny kategorie členství? 

Zakoupené členství již není možné změnit na jinou úroveň. Pokud si zakoupíte např. členství Sparta Club Classic není možné jej později změnit na Sparta Club Digital nebo naopak. 

 

Registrace

Kdy si mohu členství zakoupit?

Registrace do Sparta Clubu je rozdělena do třech částí. 

V období od 6. června (10:00) do 9. června (10:00) probíhá předprodej pouze pro členy Sparta Clubu Premium.

V období od 9. června (12:00) do 15. června (16:00) probíhá předprodej pro všechny členy.

V pátek 16. 6. (12:00) bude spuštěn volný prodej.

Kde si mohu členství zakoupit?

Registrace a nákup členství jsou možné pouze online přímo na webu Sparty. Registrace je podmíněna již existujícím a platným účtem Sparta iD. Platbu lze provést pouze prostřednictvím platební brány přímo na webu.

Co dělat když nemám SPARTA ID?

V případě, že nemáte svoje SPARTA iD, registrujte se.

Jak probíhá celý registrační proces?

Nejprve si musíte na webu www.sparta.cz zaregistrovat do Sparta iD a následně se přihlásit. Jako přihlášený uživatel kliknete v sekci Členství na tlačítko “registrovat“, poté se Vám zobrazí registrační formulář. Po vyplnění registračního formuláře dojde k přesměrování přímo na platební bránu. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzující e-mail o dokončené registraci. Do 3 týdnů Vám na adresu uvedenou při registraci zašleme členskou kartičku a případně i uvítací balíček. První distribuce bude zahájena okolo 11. července.

Jak dlouho platí členství?

Členství se vždy vztahuje k dané sezóně. Členem se stanete v momentě úspěšné registrace a platby.

 

Informace pro členy SPARTA CLUBu

Jak dlouho platí členství?

Členství se vždy vztahuje k dané sezóně. Členství na sezónu 2023/2024 platí od 1.7.2023 do 30.6.2024. Členem se stanete v momentě úspěšné registrace a platby.

Jak mohu jako člen SPARTA CLUBu uplatnit přednostní možnost nákupu?

Přednostní prodej je rozdělen do dvou fázích (dle kategorií viz. výše) a probíhá od úterý 6. června do čtvrtka 15. června. Nejprve se musíte přihlásit do svého účtu Sparta ID. Jako přihlášený uživatel kliknete ve svém ID na sekci Členství, vyberete si kategorii, zkontrolujete své údaje a registraci dokončíte platbou přímo skrze platební bránu.

Co mám dělat, když již nemám (ztratil jsem, vyhodil jsem atd.) nebo nemůžu najít svoje členské údaje?

Svoje údaje naleznete do 30.6.2023 ve svém účtu Sparta iD.

Na kolik členství se vztahuje možnost přednostního nákupu?

V předprodeji lze zakoupit pouze jedno členství SPARTA CLUB.

Jakou kategorii členství si mohu v předprodeji zakoupit?

V předprodeji si můžete vybrat jednu z úrovní Sparta Clubu. Své předkupní právo tak můžete využít na kategorii Sparta Club Digital, Sparta Club Classic nebo Sparta Club Premium a to do naplnění kapacity jednotlivých úrovní. V době předprodeje můžete také zároveň uplatnit nárok na zvýhodněnou cenu.

 

Dětské členství

Jaký je hlavní rozdíl mezi dětskými kategoriemi Sparta Club Junior+ a Sparta Club Junior?

Kategorie Sparta Club Junior je určena pro děti od 0 do 15 let, které chtějí být blíže Spartě a čerpat základní benefity členství. Sparta Club Junior+ je určen dětem od 4 do 15 let, které chtějí získat uvítací box se sparťanskými dárky a více benefitů.

Kdy a kde bude spuštěna registrace do dětského členství?

Registrace pro členy ze sezony 22/23 bude spuštěna 9. června na webu Sparty, volný prodej pak 16. Registrace a platba je možná pouze online.

 

Jak probíhá celý registrační proces?

Nejprve se zákonný zástupce musí na www.sparta.cz přihlásit do svého Sparta ID. Jako přihlášený uživatel kliknete na tlačítko “registrovat“, kdy se Vám zobrazí registrační formulář. Po vyplnění registračního formuláře na webu Sparty dojde k přesměrování přímo na platební bránu. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzující e-mail o registraci. Do 4 týdnů Vám na adresu uvedenou při registraci zašleme uvítací balíček s členskou kartičkou. 

 

Informace pro členy

Jak můžu změnit svoje osobní údaje?

Veškeré osobní údaje, vyjma e-mailové adresy, můžete v průběhu sezóny kdykoliv změnit ve svém účtu Sparta ID. Nebo nás kontaktuje na clenstvi@sparta.cz

Lze změnit e-mailovou adresu?

E-mailovou adresu bohužel není možné změnit.

Kde se dozvím informace o členských akcích?

Pozvání na akce Vám budeme zasílat na e-mail uvedený při registraci. Kontrolujte si prosím kompletně svoji e-mailovou schránku včetně hromadné pošty či spamu.

Jak zamezit zneužití členství?

Doporučujeme Vám nesdílet na sociálních sítích či jinými způsoby fotografie členských balíčků, především členské karty. Buďte opatrní i při používání či půjčování členské karty.