Často kladené otázky

Často kladené otázky

Obecné informace

Pro koho je sparťanské členství určeno?

Každý sparťanský fanoušek může mít sparťanské členství. Členství Sparta Club Basic, Classic a Premium jsou určeny pro fanoušky od 16 let. Členství Sparta Club Junior a Junior+ jsou naopak pro fanoušky mladší 16 let.

Jsou projekty členství závislé na vlastnění permanentky?

Členství není závislé na vlastnění permanentky.

Kolik členství si mohu pořídit?

Každá fyzická osoba může mít na své jméno pouze jedno členství. Pod svým účtem Sparta ID však může zakoupit svým rodinným příslušníkům, kamarádům apod. přidružené členství. Počet přidružených členství není omezen.

Co znamená přidružené členství?

Přidružené členství znamená, že na jeden účet Sparta iD je možné mít navázáno více členství pro různé osob (vztahuje se to na členství SPARTA CLUB i na dětská členství). Prostřednictvím Sparta iD je tak možné koupit členství i jiným osobám, např. jako dárek. Přidružené členství se vztahuje vždy k účtu Sparta iD kupujícího, který se tak automaticky stává kontaktní osobou a dostává na e-mail uvedený při registraci veškeré informace o členských akcích a výhodách. Pomocí autorizačního procesu ve Sparta iD lze však přidružené členství převést i na jinou osobu.

Je možné měnit v průběhu sezóny kategorie členství? 

Zakoupené členství již není možné změnit na jinou úroveň. Pokud si zakoupíte např. členství Sparta Club Classic není možné jej později změnit na Sparta Club Basic nebo naopak. 

 

Registrace

Kdy si mohu členství zakoupit?

Registrace do Sparta Clubu je rozdělena do třech částí. 

V období od 18. června (10:00) do 21. června (16:00) probíhá předprodeje pouze pro členy Sparta Clubu Premium ze sezóny 2020/2021.

V období od 22. června (10:00) do 28. června (16:00) probíhá předprodej pro všechny členy ze sezóny 2020/2021.

V úterý 29. června bude spuštěn volný prodej.

Kde si mohu členství zakoupit?

Registrace a nákup členství jsou možné pouze online přímo na webu Sparty. Registrace je podmíněna již existujícím a platným účtem Sparta iD. Platbu lze provést pouze prostřednictvím platební brány přímo na webu.

Co dělat když nemám SPARTA ID?

V případě, že nemáte svoje SPARTA iD, registrujte se.

Jak probíhá celý registrační proces?

Nejprve si musíte na webu www.sparta.cz zaregistrovat Sparta iD a následně se přihlásit. Jako přihlášený uživatel kliknete v sekci Členství na tlačítko “registrovat“, poté se Vám zobrazí registrační formulář. Po vyplnění registračního formuláře dojde k přesměrování přímo na platební bránu. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzující e-mail o dokončené registraci. Do 3 týdnů Vám na adresu uvedenou při registraci zašleme členskou kartičku a případně i uvítací balíček.

Jak dlouho platí členství?

Členství se vždy vztahuje k dané sezóně. Členství na sezónu 2021/2022 platí od 1.7.2021 do 30.6.2022. Členem se stanete v momentě úspěšné registrace a platby.

 

Informace pro členy SPARTA CLUBu 2020/2021 

Jak mohu jako člen SPARTA CLUBu ze sezóny 2020/2021 uplatnit přednostní možnost nákupu?

Přednostní prodej je ve dvou fázích (dle kategorií viz. výše) možný od pátku 18. 6. do pondělí 28. 6. Nejprve se musíte přihlásit do svého účtu Sparta ID. Jako přihlášený uživatel kliknete v sekci Členství na tlačítko “registrovat“, poté budete vyzván k ověření členských údajů ze sezóny 2020/2021. Následně úspěšnou platbou dokončíte registraci.

Co mám dělat, když již nemám (ztratil jsem, vyhodil jsem atd.) nebo nemůžu najít svoje členské údaje ze sezony 2020/2021?

Svoje údaje naleznete do 30.6.2021 ve svém účtu Sparta iD.

Na kolik členství se vztahuje možnost přednostního nákupu?

V předprodeji lze zakoupit pouze jedno členství SPARTA CLUB.

Jakou kategorii členství si mohu v předprodeji zakoupit?

V předprodeji si můžete vybrat jednu z úrovní Sparta Clubu. Své předkupní právo tak můžete využít na kategorii Sparta Club Basic, Sparta Club Classic nebo Sparta Club Premium a to do naplnění kapacity jednotlivých úrovní. V době předprodeje můžete také zároveň uplatnit nárok na zvýhodněnou cenu.

 

Dětské členství

K jakým změná dochází od sezóny 2021/2022?

Dětské členství se od sezóny 2021/2022 přesouvá přímo pod oblíbený projekt členství Sparta Club. V rámci Sparta Clubu můžete svým dětem vybrat jednu ze dvou kategorií, a to Sparta Club Junior nebo Sparta Club Junior+, které se liší především svým obsahem a částečně věkem.

Kategorie Sparta Club Junior je určena pro děti od 0 do 15 let, které chtějí být blíže Spartě a čerpat základní benefity členství. Sparta Club Junior+ je určen dětem od 4 do 15 let, které chtějí získat uvítací box se sparťanskými dárky a více benefitů.

Kdy a kde bude spuštěna registrace do dětského členství?

Registrace pro členy ze sezony 20/21 bude spuštěna 22. června na webu Sparty, volný prodej pak 29. června. Registrace a platba je možná pouze online.

Jak probíhá celý registrační proces?

Nejprve se zákonný zástupce musí na www.sparta.cz přihlásit do svého Sparta ID. Jako přihlášený uživatel kliknete na tlačítko “registrovat“, kdy se Vám zobrazí registrační formulář. Po vyplnění registračního formuláře na webu Sparty dojde k přesměrování přímo na platební bránu. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzující e-mail o registraci. Do 4 týdnů Vám na adresu uvedenou při registraci zašleme uvítací balíček s členskou kartičkou. 

 

Informace pro členy

Jak můžu změnit svoje osobní údaje?

Veškeré osobní údaje, vyjma e-mailové adresy, můžete v průběhu sezóny kdykoliv změnit ve svém účtu Sparta ID. Nebo nás kontaktuje na clenstvi@sparta.cz

Lze změnit e-mailovou adresu?

E-mailovou adresu bohužel není možné změnit.

Kde se dozvím informace o členských akcích?

Pozvání na akce Vám budeme zasílat na e-mail uvedený při registraci. Kontrolujte si prosím kompletně svoji e-mailovou schránku včetně hromadné pošty či spamu.

Jak zamezit zneužití členství?

Doporučujeme Vám nesdílet na sociálních sítích či jinými způsoby fotografie členských balíčků, především členské karty. Buďte opatrní i při používání či půjčování členské karty.