Často kladené otázky

Často kladené otázky

Obecné informace

Pro koho je sparťanské členství určeno?

Každý sparťanský fanoušek může mít sparťanské členství. Členství SPARTA CLUB je určeno pro fanoušky od 16 let. Dětská členství MINI KIDS CLUB, KIDS CLUB a JUNIOR CLUB jsou naopak pro fanoušky mladší 16 let.

Jsou projekty členství závislé na vlastnění permanentky?

Členství není závislé na vlastnění permanentky.

Kolik členství si mohu pořídit?

Každá fyzická osoba může mít na své jméno pouze jedno členství. Pod svým účtem Sparta ID však může zakoupit svým rodinným příslušníkům, kamarádům apod. přidružené členství. Počet přidružených členství není omezen.

Co znamená přidružené členství?

Přidružené členství znamená, že na jeden účet Sparta ID je možné mít navázáno více členství pro různé osob (vztahuje se to na členství SPARTA CLUB i na dětská členství). Prostřednictvím Sparta ID je tak možné koupit členství i jiným osobám, např. jako dárek. Přidružené členství se vztahuje vždy k účtu Sparta ID kupujícího, který se tak stává kontaktní osobou a dostává na e-mail uvedený při registraci veškeré informace o členských akcích a výhodách.

Je možné měnit v průběhu sezóny kategorie členství? 

Zakoupené členství již není možné změnit na jinou úroveň. Pokud si zakoupíte např. členství Sparta Club Classic není možné jej později změnit na Sparta Club Basic nebo naopak. 

 

Registrace

Kdy si mohu členství zakoupit?

V období od 21. července (14:00) do 28. července (23:59) probíhá předprodej pouze pro členy SPARTA CLUBu ze sezóny 2019/2020. Ve středu 29. července ve 12:00 bude spuštěn volný prodej.

Kde si mohu členství zakoupit?

Registrace a nákup členství jsou možné pouze online přímo na webu Sparty. Registrace je podmíněna již existujícím a platným účtem Sparta ID. Platbu lze provést pouze prostřednictvím platební brány přímo na webu.

Co dělat když nemám SPARTA ID?

V případě, že nemáte svoje SPARTA ID, registrujte se.

Jak probíhá celý registrační proces?

Nejprve si musíte na webu www.sparta.cz zaregistrovat Sparta ID a následně se přihlásit. Jako přihlášený uživatel kliknete v sekci Členství na tlačítko “registrovat“, poté se Vám zobrazí registrační formulář. Po vyplnění registračního formuláře dojde k přesměrování přímo na platební bránu. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzující e-mail o dokončené registraci. Do 3 týdnů Vám na adresu uvedenou při registraci zašleme uvítací balíček s členskou kartičkou.

Jak dlouho platí členství?

Členství se vždy vztahuje k dané sezóně. Členství na sezónu 2020/2021 platí od 1.8.2020 do 30.6.2021. Členem se stanete v momentě úspěšné registrace a platby.

 

Informace pro členy SPARTA CLUBu 2019/2020 

Jak mohu jako člen SPARTA CLUBu ze sezóny 2019/2020 uplatnit přednostní možnost nákupu?

Přednostní prodej je možný od  úterý 21. 7. do úterý 28. 7. 2020. Nejprve se musíte přihlásit do svého účtu Sparta ID. Jako přihlášený uživatel kliknete v sekci Členství na tlačítko “registrovat“, poté budete vyzván k ověření členských údajů ze sezóny 2019/2020. Následně úspěšnou platbou dokončíte registraci.

Co mám dělat, když již nemám (ztratil jsem, vyhodil jsem atd.) nebo nemůžu najít svoje členské údaje ze sezony 2019/2020?

Svoje údaje naleznete do 30.7.2020 ve svém účtu Sparta ID.

Na kolik členství se vztahuje možnost přednostního nákupu?

V předprodeji lze zakoupit pouze jedno členství SPARTA CLUB.

Jakou kategorii členství si mohu v předprodeji zakoupit?

V předprodeji si můžete vybrat jednu z úrovní Sparta Clubu. Své předkupní právo tak můžete využít na kategorii Sparta Club Basic, Sparta Club Classic nebo Sparta Club Premium a to do naplnění kapacity jednotlivých úrovní. V době předprodeje můžete také zároveň uplatnit slevu 100 Kč na kategorii Sparta Club Classic. 

 

Dětské členství

Kdy a kde bude spuštěna registrace do dětského členství?

Registrace bude spuštěna 29. července na webu Sparty. Registrace a platba je možná pouze online.

Jak probíhá celý registrační proces?

Nejprve se zákonný zástupce musí na www.sparta.cz přihlásit do svého Sparta ID. Jako přihlášený uživatel kliknete na tlačítko “registrovat“, kdy se Vám zobrazí registrační formulář. Po vyplnění registračního formuláře na webu Sparty dojde k přesměrování přímo na platební bránu. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzující e-mail o registraci. Do 4 týdnů Vám na adresu uvedenou při registraci zašleme uvítací balíček s členskou kartičkou. 

 

Informace pro členy

Jak můžu změnit svoje osobní údaje?

Veškeré osobní údaje, vyjma e-mailové adresy, můžete v průběhu sezóny kdykoliv změnit ve svém účtu Sparta ID.

Lze změnit e-mailovou adresu?

E-mailovou adresu bohužel není možné změnit.

K čemu slouží ověřovací kód a kde ho najdu?

Ověřovací kód je další identifikační údaj člena a slouží především k nákupu vstupenek. Ověřovací kód naleznete ve svém účtu Sparta ID nebo také v e-mailu potvrzujícím úspěšnou registraci. Ověřovací kód slouží k vyššímu zabezpečení vašich členských výhod, proto není uveden na členské kartě.

Jak zamezit zneužití členství?

Doporučujeme Vám nesdílet na sociálních sítích či jinými způsoby fotografie členských balíčků, především členské karty a certifikátu, kde jsou zobrazeny vaše členské údaje. Buďte opatrní i při používání či půjčování členské karty.