Často kladené otázky

Často kladené otázky

Obecné informace

Pro koho je sparťanské členství určeno?

Každý sparťanský fanoušek může mít sparťanské členství. Členství SPARTA CLUB je určeno pro fanoušky od 16 let. Dětská členství MINI KIDS CLUB, KIDS CLUB a JUNIOR CLUB jsou naopak pro fanoušky mladší 16 let.

Jsou projekty členství závislé na vlastnění permanentky?

Členství není závislé na vlastnění permanentky.

Kolik členství si mohu pořídit?

Členství může mít pouze fyzická osoba a na své jméno může mít pouze jedno členství. Pod svým účtem Sparta ID však může zakoupit svým rodinným příslušníkům, kamarádům apod. přidružené členství.

Co znamená přidružené členství?

Přidružené členství znamená, že na jeden účet Sparta ID je možné mít navázáno více členství pro různé osob (vztahuje se to na členství SPARTA CLUB i na dětská členství). Prostřednictvím Sparta ID je tak možné koupit členství i jiným osobám, např. jako dárek. Přidružené členství se vztahuje vždy k účtu Sparta ID kupujícího, který se tak stává kontaktní osobou a dostává na e-mail uvedený při registraci veškeré informace o členských akcích a výhodách.

Registrace

Kdy si mohu členství zakoupit?

V období od 3. června (12:00) do 16. června probíhá předprodej pouze pro členy SPARTA CLUBu ze sezóny 2018/2019. V pondělí 17. června ve 12:00 bude spuštěn volný prodej.

Kde si mohu členství zakoupit?

Registrace a nákup členství jsou možné pouze online přímo na webu Sparty. Registrace je podmíněna již existujícím a platným účtem Sparta ID. Platbu lze provést pouze prostřednictvím platební brány přímo na webu.

Co dělat když nemám SPARTA ID?

V případě, že nemáte svoje SPARTA ID, registrujte se.

Jak probíhá celý registrační proces?

Nejprve si musíte na webu www.sparta.cz zaregistrovat Sparta ID a následně se přihlásit. Jako přihlášený uživatel kliknete v sekci Členství na tlačítko “registrovat“, poté se Vám zobrazí registrační formulář. Po vyplnění registračního formuláře dojde k přesměrování přímo na platební bránu. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzující e-mail o dokončené registraci. Do 3 týdnů Vám na adresu uvedenou při registraci zašleme uvítací balíček s členskou kartičkou.

Jak dlouho platí členství?

Členství se vždy vztahuje k dané sezóně. Členství na sezónu 2019/2020 platí od 1.7.2019 do 30.6.2020. Členem se stanete v momentě úspěšné registrace a platby.

Informace pro členy SPARTA CLUBu 2018/2019 

Jak mohu jako člen SPARTA CLUBu ze sezóny 2018/2019 uplatnit přednostní možnost nákupu?

Přednostní prodej je možný od 3. 6. do 16. 6. 2019. Nejprve se  musíte přihlásit do svého účtu Sparta ID. Jako přihlášený uživatel kliknete v sekci Členství na tlačítko “registrovat“, poté budete vyzván k ověření členských údajů ze sezóny 2018/2019. Po vyplnění členského čísla a ověřovacího kódu se Vám zobrazí registrační formulář. Následně úspěšnou platbou dokončíte registraci.

Co mám dělat, když již nemám (ztratil jsem, vyhodil jsem atd.) nebo nemůžu najít svoje členské údaje ze sezony 2018/2019?

Svoje údaje naleznete do 30.6.2019 ve svém účtu Sparta ID.

Na kolik členství se vztahuje možnost přednostního nákupu?

V předprodeji lze zakoupit pouze jedno členství SPARTA CLUB.

Dětské členství

Kdy a kde bude spuštěna registrace do dětského členství?

Registrace byla 1. června na webu Sparty. Registrace a platba je možná pouze online.

Jak probíhá celý registrační proces?

Nejprve se zákonný zástupce musí na www.sparta.cz přihlásit do svého Sparta ID. Jako přihlášený uživatel kliknete na tlačítko “registrovat“, kdy se Vám zobrazí registrační formulář. Po vyplnění registračního formuláře na webu Sparty dojde k přesměrování přímo na platební bránu. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzující e-mail o registraci. Do 4 týdnů Vám na adresu uvedenou při registraci zašleme uvítací balíček s členskou kartičkou. 

Jak si mohu zakoupit zlevněnou dětskou permanentku?

Novou dětskou permanentku lze zakoupit pouze v Zákaznickém centru na základě předložení členské karty. V případě, že zatím nemáte členskou kartičku, nevadí. Registrace a platba členského poplatku však musí být provedeny nejpozději do 31. srpna 2019. Pokud tomu tak nebude, bude již dříve zakoupená permanentka bez náhrady a kompenzací deaktivována.

Informace pro členy

Jak můžu změnit svoje osobní údaje?

Veškeré osobní údaje, vyjmou e-mailové adresy, můžete v průběhu sezóny kdykoliv změnit ve svém účtu Sparta ID.

Lze změnit e-mailovou adresu?

E-mailovou adresu bohužel není možné změnit.

K čemu slouží ověřovací kód a kde ho najdu?

Ověřovací kód je další identifikační údaj člena a slouží především k nákupu vstupenek. Ověřovací kód naleznete ve svém účtu Sparta ID nebo také v e-mailu potvrzujícím úspěšnou registraci. Ověřovací kód slouží k vyššímu zabezpečení vašich členských výhod, proto není uveden na členské kartě.

Jak zamezit zneužití členství?

Doporučujeme Vám nesdílet na sociálních sítích či jinými způsoby fotografie členských balíčků, především členské karty a certifikátu, kde jsou zobrazeny vaše členské údaje. Buďte opatrní i při používání či půjčování členské karty.