Členství

SPARTA CLUB

SPARTA CLUB je placené členství pro sparťanské fanoušky starší 16 let, díky němuž budete ještě blíž klubu, získáte řadu exkluzivních výhod a nezapomenutelných zážitků. SPARTA CLUB se dle obsahu uvítacího balíčku a benefitů dělí na tři úrovně BASIC, CLASSIC a PREMIUM.  

Sparta Club Basic je nejnižší úrovní členství bez uvítacího balíčku, Sparta Club Classic je základní členství s uvítacím balíčkem navazující na členství ze sezóny 2019/20 a Sparta Club Premium je exkluzivní a limitovanou úrovní členství, kdy součástí uvítacího balíčku je i podepsaný dres vašim oblíbeným hráčem.

Vyberte si členství, které se vám nejvíce líbí, zaregistrujte se ještě dnes a čerpejte tak výhody, které členství přináší. Každý registrovaný fanoušek obdrží členskou kartičku s certifikátem člena a členové registrovaní do kategorie CLASSIC a PREMIUM také uvítací balíčky s unikátními dárky určenými pouze členy. Dále pak získáte výhody při koupi vstupenek, pozvání na speciální akce, slevy ve fanshopu a mnoho dalšího.

Kapacita SPARTA CLUBu je omezená! Registrace a platba probíhá pouze online přímo na webu Sparty. Cena sezonního členství (platnost do 30.6.2021) se liší dle kategorie -  Basic 990 Kč, Classic 1390 Kč a Premium 9990 Kč.

Fáze prodeje

I. fáze:

Předprodej:
do 28. 7. (23:59)
V této fázi lze uplatnit slevu 100 Kč na kategorii členství Sparta Club Classic

Volný prodej:
od 29.7. (12:00)
Stát se členem

Pro registraci do Sparta Clubu se nejprve přihlaste nebo registrujte do svého SPARTA ID účtu.

Informace k registraci do SPARTA CLUBu

  • Registrace do SPARTA CLUBu na sezónu 2020/2021 je rozdělena do dvou fází. První fází je předprodej pro členy ze sezóny 2019/2020 a druhou fází je volný prodej.
  • Předprodej pro členy ze sezóny 2019/2020 probíhá od úterý 21. července do úterý 28. července (do 23:59). K předprodeji se stačí přihlásit ke svému účtu Sparta iD, zvolit si jednu z úrovní členství, zkontrolovat své členské údaje a provést platbu.
  • Předkupní právo členů ze sezóny 2019/2020 platí na všechny tři úrovně členství. A jako poděkování za podporu v loňské sezóně a v rámci kompenzace získávají slevu 100 Kč na registraci do kategorie CLASSIC.
  • Volný prodej bude spuštěn ve středu 29. července ve 12:00. Registrace a platba je možná pouze online na sparťanském webu na základě existujícího účtu SPARTA ID. (odkaz na SPARTA ID).
  • Po úspěšném vyplnění registračního formuláře a platbě obdržíte potvrzující e-mail s vašimi členskými údaji.
  • Uvítací balíček s členskou kartičkou bude odeslán v co nejkratší možné době, nejpozději však do 3 týdnů od registrace.

Pro více informací sledujte FAQ nebo nás kontaktujte na clenstvi@sparta.cz.

SPARTA CLUB BASIC

SPARTA CLUB BASIC

Základní členství s přednostním nákupem vstupenek, s pozvánkami na akce a slevami. Součástí není uvítací balíček.

Cena: 990 Kč

Přehled benefitů
SPARTA CLUB CLASSIC Vyprodáno

SPARTA CLUB CLASSIC

Tradiční členství s uvítacím balíčkem, přístupem ke vstupenkám, pozváním na akce a dalšími výhodami.

Cena: 1 390 Kč

Přehled benefitů
SPARTA CLUB PREMIUM Vyprodáno

SPARTA CLUB PREMIUM

Limitovaná úroveň členství s uvítacím balíčkem, s podepsaným dresem oblíbeného hráče, vstupenkami zdarma na utkání proti Plzni a Slavii a pozváním na akce.

Cena: 9 990 Kč

Přehled benefitů
Sparta Junior Club