Členství

Sparta Club

SPARTA CLUB je placené členství pro sparťanské fanoušky starší 16 let, které přináší unikátní uvítací balíček, řadu exkluzivních výhod a nezapomenutelných zážitků.

Zaregistrujte se již dnes a čerpejte tak výhody, které členství přináší! Každý registrovaný fanoušek získá uvítací balíček s členskou kartičkou a unikátními dárky určenými pouze členům. Dále pak výhody při koupi vstupenek, pozvání na speciální eventy a akce, magazín Sparta, do toho!, slevy na občerstvení na stadionu a mnoho dalšího.

Kapacita SPARTA CLUBu je omezená! Registrace probíhá pouze online na sparťanském webu a cena sezonního (platnost do 30.6.2019) členství je 1290 Kč. Uvítací balíček s členskou kartičkou obdržíte v horizontu 2-3 týdnů po úspěšné registraci.

Informace k registraci do SPARTA CLUBu

  • Návod k registraci najdete ZDE
  • Registrace a platba je možná pouze online na sparťanském webu na základě existujícího účtu SPARTA ID.
  • Po úspěšném vyplnění registračního formuláře a platbě obdržíte potvrzující e-mail.
  • Uvítací balíček s členskou kartičkou bude odeslán co v nejkratší možné době, nejpozději však do 3 týdnů od registrace.
  • POZOR! První rozesílka uvítacích balíčků proběhne až 11. 7. Z tohoto důvodu se může dodací lhůta pro první registrace prodloužit. (dodání nejdříve v druhé polovině července)

Pro více informací sledujte FAQs nebo nás kontaktujte na clenstvi@sparta.cz.

Benefity

Exkluzivní uvítací balíček

Set jedinečných klubových suvenýrů pouze pro členy Sparta Clubu.

O balíčku
Benefity

Prioritní nákup vstupenek

Možnost přednostního nákupu vstupenek na vybraná domácí utkání v 1. vlně prodeje, který lze uplatnit pouze online na www.ticketportal.cz prostřednictvím čísla členské kartičky.

Hospitality

Sleva na evropské poháry

Sleva minimálně 10% na vstupenky na domácí zápasy Evropské ligy od play-off. Slevu je možné uplatnit pouze online prostřednictvím www.ticketportal.cz na základě čísla členské kartičky.

Hospitality

Sleva na Stadium tour

Sleva 50% na Stadium tour s možností čerpání 1x za sezónu. Slevu lze uplatnit na základě předložení členské kartičky při koupi vstupenky v Zákaznickém centru na Letné.

O stadium tour
Hospitality

Sleva ve fanshopu

Sleva 15% ve sparťanském kamenném fanshopu na Letné. Slevu lze uplatnit na základě předložení členské kartičky při nákupu.

O fanshopu
Hospitality

Sleva na občerstvení na stadionu

Sleva 15% na občerstvení na vybraných stáncích při domácích zápasech Sparty v Generali Areně. Slevu lze uplatnit na základě předložení členské kartičky při nákupu.

Hospitality

Magazín Sparta do toho!

Tištěná verze magazínu k vyzvednutí zdarma před každým domácím utkáním na Sparta pointu (vedle pokladny č. 1).

O magazínu
Hospitality

Exkluzivní setkání s hráči a zástupci klubu

Beseda s hráči a vybranými zástupci klubu minimálně 2x za sezónu.

Hospitality

Speciální eventy a akce pouze pro členy klubu

V průběhu sezóny se členové mohou zúčastnit otevřeného tréninku, autogramiády, tréninku s hráči a mnoha dalšího!

Hospitality

Hlasování

Exkluzivní možnost spolurozhodovat např. o výběru osobností do Dvorany slávy či podobě výročního dresu ke 125. výročí klubu.

Hospitality

Slevy u partnerů

Exkluzivní slevy u vybraných partnerů klubu.

Více informací