Členství

Sparta Club Junior+

Sparta Club Junior+ je exkluzivní úrovní dětského členství. Každý registrovaný člen obdrží uvítací sadu s členskými dárky a členskou kartičkou. Sparta Club Vám také přinese mnoho zážitků, díky kterým budete ještě blíže klubu. Děti dostávají pravidelně pozvánky na sparťanské akce. V průběhu sezony si tak mohou odnést zážitky ze Dne otevřených dveří, Sparta opening, výjezdu na venkovní utkání, dětské tiskovky a mnoho dalšího! Dále děti získají výraznou slevu na nákup celosezonní permanentky, vstupenky za zvýhodněnou cenu 200 Kč či možnost soutěžit o vstupenky.

Kategorie Sparta Club Junior je určena pro děti od 0 do 15 let, které chtějí být blíže Spartě a čerpat základní benefity členství. Sparta Club Junior+ je určen dětem od 4 do 15 let, které chtějí získat uvítací box se sparťanskými dárky a více benefitů.

Informace k registraci

  • Registrace a platba je možná pouze ONLINE!
  • Registraci musí provádět rodič jakožto zákonný zástupce dítěte na základě již existujícího a platného SPARTA ID.
  • Po úspěšném vyplnění registračního formuláře a platby, obdržíte potvrzující e-mail s členskými údaji. Členské údaje naleznete také v profilu Sparta iD
  • Uvítací balíčky a členské karty jsou odesílané v 2týdenním horizontu od registrace.

Pro více informací sledujte FAQs nebo nás kontaktujte na clenstvi@sparta.cz.

SPARTA CLUB JUNIOR+

SPARTA CLUB JUNIOR+

Členství pro nejmladší sparťanské fanoušky od 4 do 15 let. Registrací děti získají uvítací balíček slevy na vstupenky a permanentky, pozvání na exkluzivní akce a mnoho dalšího.

Základní cena: 850 Kč

ZVÝHODNĚNÁ CENA: 750 Kč

Koupit Přehled benefitů