Klubový magazín

Klubový magazín

Klubový magazín Sparta do toho! vychází od začátku sezony ke každému domácímu utkání FORTUNA:LIGY nově ve dvou verzích. Vedle tištěné také v elektronické, která je navíc zcela zdarma. Zápasový program si tak můžete přečíst, i když utkání nesledujete přímo v Generali Česká pojišťovna Areně. Těšit se můžete na nové interaktivní prvky, videa nebo zvukové stopy.

V digitální verzi mimo jiné najdete hlavní rozhovor s hráčem Sparty včetně jeho Spotify playlistu, slovo trenéra, novou rubriku Davida Novotného, zábavnou sekci a samozřejmě také informace o soupeři. Jediné co potřebujete, je váš fanouškovský účet Sparta ID.

Šéfredaktorem oficiálního klubového magazínu Sparta do toho! je Prokop Rímský. Na tvorbě magazínu se podílejí i redaktoři Lukáš Pečeně, Jaroslav Pešta, Jakub Pláteník, nebo Radovan Baroň.

Pořídit si můžete také tištěný magazín Sparta do toho! Na šestnácti stránkách bez reklam najdete rozhovor s hráčem, souhrn novinek z nedávného období, pokaždé nový dvoustránkový plakát, historickou sekci nebo informace o ženách, béčku či mládeži. Tištěný magazín zakoupíte před utkáním nedaleko Fanshopu Letná za 25 Kč.

Klubový magazín

NEJNOVĚJŠÍ DIGITÁLNÍ SDT

Všechny SDT Klubový magazín