Na Spartu do Betano Zone

Na Spartu do Betano Zone

Máte před sebou unikátní příležitost prožít fotbalový zápas na stadionu Sparty naprosto jedinečným způsobem! Zapojte se do soutěže o vstupenky do Betano.zone, kde budete mít možnost zažít utkání naprosto nevídaným způsobem.

V našem speciálním sektoru Betano.zone se můžete těšit na:

Nejlepší výhled: Uchvátí vás, když si sednete do pohodlného gauče téměř nad rohovým praporkem. Tím se stanete součástí každého okamžiku na trávníku. Ocitnete se prakticky na palubě dění, což vám přinese nezapomenutelný zážitek.

Privátní obsluha: Nemusíte se starat o nic jiného než o samotný zápas. Naše hostesky a personál se postarají o to, abyste měli co pít a jíst. Tím si budete moci naplno vychutnat každý moment zápasu.

Zážitek na místě, dárek domů: S sebou si odnesete nejen vzpomínky, ale také drobný dárek od generálního partnera klubu.

 

A co se týče možnosti, jak se dostat do Betano.zone, nabízíme dvě varianty:

  • Štěstí na stadionu: Během poločasové přestávky budou vylosováni dva šťastlivci přímo ze stadionu, kteří budou mít jedinečnou příležitost vstoupit do Betano.zone a prožít nadcházející domácí utkání jako nikdy předtím.

  • Sociální sítě Betana: Zapojte se do slosování na sociálních sítích Betana a můžete být jedním z těch, kteří si odnesou nezapomenutelný zážitek ze stadionu Sparty.

 Tuto příležitost si nenechte ujít a zkuste své štěstí! Následující zápas na stadionu Sparty můžete zažít naprosto jinak a unikátním způsobem v Betano.zone.

 

Pravidla soutěže: Betano Zone_Pravidla Souteze