Hospitality

Hospitality

Nabízíme Vám možnost zažít speciální atmosféru na fotbalovém stadionu. Na hřišti můžete sledovat fotbalové utkání a v zázemí Vás a Vaše hosty čeká vynikající servis s rozsáhlým občerstvením.

Zpříjemněte si fotbalový zážitek, ať už soukromě s přáteli nebo se svými obchodními partnery. AC Sparta Praha Vám nabízí různé úrovně VIP prostor.

Pokud se i Vy chcete stát majitelem těchto VIP míst, získat netradiční dárek pro své blízké, udělat dojem na své obchodní partnery či navázat nové obchodní kontakty a zažít nezapomenutelné sportovní zážitky, neváhejte a kontaktujte nás: vip@sparta.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!

Hospitality

VIP Skybox

Fotbalové zápasy můžete sledovat z pohodlí luxusního Skyboxu s nádherným výhledem na hřiště. Každý Skybox má vlastní balkónek se sezením na tribuně. Kapacita boxů se pohybuje od 8 do 12 míst. O všechny Skyboxy se starají hostesky a personál cateringu včetně sommeliéra. Výjimečné jsou Skyboxy i nabídkou destilátů a servírováním jídla formou À la carte. Každý ze Skyboxů je přístupný výtahem, má vlastní sociální zařízení a je vybaven luxusním italským designovým nábytkem, televizní obrazovkou a vysokorychlostním WIFI připojením. Majitelé Skyboxu mohou při zápasech využít Limousine servis.

Více informací
Hospitality

VIP Lounge

VIP Lounge jsou prosklené boxy se skvělým výhledem na hrací plochu, s kapacitou 10 míst a možností sezení venku. Hosté mají přístup k vlastnímu cateringu a zároveň do vedlejší klubové VIP restaurace. I zde se o hosty starají hostesky a jídlo je servírováno formou À la carte.

Více informací
Hospitality

VIP Polster

VIP Polster nabízí svým majitelům polstrovaná sedadla k sezení přímo uprostřed hlavní tribuny s vůbec nejlepším výhledem na hrací plochu. Zároveň hosty opravňuje ke vstupu do VIP restaurace, kde lze využít kompletní cateringový servis. Catering v této kategorii obsahuje vícechodové bufetové menu s prvky živého vaření a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů.

Více informací
Hospitality

VIP Club

VIP Club opravňuje držitele k sezení na hlavní tribuně a zahrnuje vstup do cateringového stanu, umístěného nad velkým tiskových střediskem, vedle hlavní tribuny. Občerstvení obsahuje teplé a studené buffé, nealko nápoje, víno a pivo.

Více informací
Hospitality

VIP Studio

VIP Studio je nejlepší volba, pakliže chcete uspořádat skupinové setkání například s kolegy, klienty, obchodními partnery nebo jen tak s kamarády. Boxy jsou dva a jejich kapacita je 12 a 16 osob. K dispozici je sezení na hlavní tribuně a o péči hostů se stará personál cateringu. Samozřejmostí je teplé a studené buffé, pivo a nealko nápoje.

Více informací