Hospitality

Hospitality

Nabízíme Vám možnost zažít speciální atmosféru na fotbalovém stadionu. Na hřišti můžete sledovat fotbalové utkání a v zázemí Vás a Vaše hosty čeká vynikající servis s rozsáhlým občerstvením.

Zpříjemněte si fotbalový zážitek, ať už soukromě s přáteli nebo se svými obchodními partnery. AC Sparta Praha Vám nabízí různé úrovně VIP prostor.

Pokud se i Vy chcete stát majitelem těchto VIP míst, získat netradiční dárek pro své blízké, udělat dojem na své obchodní partnery či navázat nové obchodní kontakty a zažít nezapomenutelné sportovní zážitky, neváhejte a kontaktujte nás: vip@sparta.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!

Hospitality

VIP Skybox

Fotbalové zápasy můžete sledovat z pohodlí luxusního skyboxu s nejlepším výhledem na hřiště. Každý skybox má i vlastní balkónek se sezením na tribuně. Kapacita boxů se pohybuje od 8 do 12 míst.

Více informací
Hospitality

VIP Lounge

VIP Lounge jsou prosklené uzavřené boxy s nádherným výhledem blízko hřiště, s kapacitou 10 míst a možností sezení i venku. Hosté mají přístup k vlastnímu cateringu a zároveň do vedlejší klubové restaurace.

Více informací
Hospitality

VIP Polster

VIP Polster nabízí svým majitelům polstrovaná místa k sezení přímo uprostřed hlavní tribuny s nádherným výhledem na celé hřiště. Zároveň opravňuje ke vstupu do klubové restaurace, kde lze využít kompletní cateringový servis, který je tvořen teplým a studeným buffé, nealko nápoji, vínem, pivem.

Více informací
Hospitality

VIP Club

VIP CLUB opravňuje držitele k sezení hlavní tribuně a vstup do cateringového stanu, umístěného nad velkým tiskových střediskem. Občerstvení obsahuje teplé a studené buffé, nealko nápoje a pivo.

Více informací
Hospitality

VIP Studio

VIP Studio je nejlepší volba, pakliže chcete uspořádat skupinové setkání například s kolegy, klienty, obchodními partnery nebo jen tak s kamarády. Boxy jsou dva a jejich kapacita je 12 a 16 osob. K dispozici je sezení na hlavní tribuně a o péči hostů se stará personál cateringu. Samozřejmostí je teplé a studené buffé, pivo a nealko nápoje.

Více informací