My jsme Sparta!

Kdo jsme?

• Jsme nezlomná touha po vítězství.
  • Jsme ti, co nosí rudý dres.
  • Jsme pražská Letná více než 100 let.
  • Jsme statisíce hrdých fanoušků.
  • Jsme ti, kteří mají pouze ty nejvyšší ambice.
  • Jsme nejúspěšnější fotbalový klub historie českého a československého fotbalu.

36 cup Created with Sketch.

Počet ligových titulů

20 cup Created with Sketch.

Vítěz Českého poháru

3 cup Created with Sketch.

Vítěz Středoevropského poháru

MY JSME SPARTA
od 1893

Cesta je vítězství, hrdost je cíl.

Proč existujeme?

Věříme, že touha po vítězství z nás dělá lepší klub a naplňuje sparťany pocitem hrdosti a výjimečností.

Víme, že vítězí především ti, kteří mají odvahu být nejlepší a jejich touha po vítězství je nezlomná. A proto naše povaha vítězů nám nikdy nedovolí se vzdát ambicí, které Sparta měla, má a vždy budeme mít ty nejvyšší.

Jak fungujeme?

Každý, kdo pracuje pro Spartu chápe, že naplňovat sparťany hrdostí znamená pracovat víc než ostatní, jít do všeho beze strachu, nikdy se nevzdat a ctít následující hodnoty.

Ambice

Toužit po vítězství pro nás není jenom fráze, je to nastavení v našich hlavách, je to základní kámen bytí Sparty. Sparta vždy musí chtít vítězit a být nejlepší ve všem co dělá, na hřišti i mimo něj.

Odvaha

Být součástí Sparty znamená vystoupit z řady a vzít na sebe zodpovědnost, překonat strach a postavit se přesile, stanovit si vysoké cíle a dosahovat jich. Mít odvahu vítězit a mířit za nejvyššími cíli.

Respekt

Je to sparťanský postoj, jak se chovat k okolí, protože Sparta v “okolí” nevidí pouze zdroj příjmu a výhod, ale především potenciál k rozvoji klubu. Proto cítíme svoji odpovědnost a snažíme se pomáhat znevýhodněným skupinám, podporujeme sport pro děti a pečujeme o své bývalé hráče, kteří se ocitli v tíživé situaci.

Tradice

Vše, co děláme, děláme s ohledem k historii a tradicím Sparty. Je to dědictví ve všech aspektech života, které se předává z generace na generaci již od roku 1893. Věříme, že respekt k minulosti nám dává sílu v přítomnosti a podmiňuje úspěchy v budoucnosti.