My jsme Sparta!

Kdo jsme?

• Jsme nezlomná touha po vítězství.
  • Jsme ti, co nosí rudý dres.
  • Jsme pražská Letná více než 100 let.
  • Jsme statisíce hrdých fanoušků.
  • Jsme ti, kteří mají pouze ty nejvyšší ambice.
  • Jsme nejúspěšnější fotbalový klub historie českého a československého fotbalu.

37 cup Created with Sketch.

Počet ligových titulů

21 cup Created with Sketch.

Vítěz Českého poháru

3 cup Created with Sketch.

Vítěz Středoevropského poháru

MY JSME SPARTA
od 1893

Hrdí a nezlomní. S nejvyššími cíli.

Proč existujeme?

Touha po vítězství je to, co spojuje všechny sparťany. Je to součástí naší osobnosti, naší povahy. Jsme pevní a nezlomní.

Naše povaha nám nikdy nedovolí se vzdát ambicí, které ke Spartě vždy patřily a vždy patřit budou. Naše cíle budou vždy jen ty nejvyšší. Naplňuje nás pocit hrdosti a výjimečnosti z toho, že jsme součástí klubu, jakým je Sparta!

Jak fungujeme?

Každý, kdo pracuje pro Spartu chápe, že naplňovat sparťany hrdostí znamená pracovat víc než ostatní, jít do všeho beze strachu, nikdy se nevzdat a ctít následující hodnoty.

Ambice

Jsme sparťani a ze své podstaty chceme být nejlepší. Získávat trofeje, fandit těm nejlepším hráčům, radovat se z těch nejkrásnějších gólů. Chceme každý den, každou minutu naplňovat poslání Sparty, které tkví v tom být co nejlepší. Každý z nás, ať už na hřišti, nebo v hledišti, míří za těmi nejvyššími cíli.

Odvaha

Naši předkové měli odvahu dát klubu jméno Sparta po antickém městě plném bojovníků a hrdinů. Být součástí našeho klubu znamená odvahu vytyčovat si ty největší cíle. Odvahu jít ve stopách legend, jako byli Kvašňák, Berger, Nedvěd nebo Rosický. Máme odvahu vítězit a tvořit další a další legendy Sparty.

Respekt

Respektujeme své okolí. Víme, že s tradicí úspěchů a s reputací největšího klubu v zemi jde ruku v ruce odpovědnost vůči společnosti. Vnímáme okolí jako společenství, kterému chceme prospívat. Proto pomáháme znevýhodněným skupinám, podporujeme sportování dětí a pečujeme o své bývalé hráče.

Tradice

Každý náš čin a rozhodnutí bere ohled na historii a slavnou tradici našeho klubu. Sparta má za sebou památné zápasy v domácí soutěži i v evropských pohárech. Žije z fanouškovství, které se v rodinách dědí z otce na syna a ze syna na vnuka. Tradicí je i náš rudý dres, který Sparta nosí déle než sto let. Neustále musíme mít na paměti, že jsme největší a nejúspěšnější český klub a máme zodpovědnost vůči své slavné minulosti.