My jsme Sparta!

My jsme Sparta!

Kdo jsme?

  • Jsme nezlomná touha po vítězství.
  • Jsme ti, co nosí rudý dres.
  • Jsme pražská Letná více než 100 let.
  • Jsme statisíce hrdých fanoušků.
  • Jsme ti, kteří mají pouze ty nejvyšší ambice.
  • Jsme nejúspěšnější fotbalový klub historie českého a československého fotbalu.

36 cup Created with Sketch.

Počet ligových titulů

20 cup Created with Sketch.

Vítěz Českého poháru

3 cup Created with Sketch.

Vítěz Středoevropského poháru


MY JSME SPARTA
od 1893

Cesta je vítězství, hrdost je cíl.

Cesta je vítězství, hrdost je cíl.

Cesta je vítězství, hrdost je cíl.

Proč existujeme?

Věříme, že touha po vítězství z nás dělá lepší klub a naplňuje sparťany pocitem hrdosti a výjimečností.

Víme, že vítězí především ti, kteří mají odvahu být nejlepší a jejich touha po vítězství je nezlomná. A proto naše povaha vítězů nám nikdy nedovolí se vzdát ambicí, které Sparta měla, má a vždy budeme mít ty nejvyšší.

Jak fungujeme?

Každý, kdo pracuje pro Spartu chápe, že naplňovat sparťany hrdostí znamená pracovat víc než ostatní, jít do všeho beze strachu, nikdy se nevzdat a ctít následující hodnoty.


Ambice

Ambice

Toužit po vítězství pro nás není jenom fráze, je to nastavení v našich hlavách, je to základní kámen bytí Sparty. Sparta vždy musí chtít vítězit a být nejlepší ve všem co dělá, na hřišti i mimo něj.

Odvaha

Odvaha

Být součástí Sparty znamená vystoupit z řady a vzít na sebe zodpovědnost, překonat strach a postavit se přesile, stanovit si vysoké cíle a dosahovat jich. Mít odvahu vítězit a mířit za nejvyššími cíli.

Respekt

Respekt

Je to sparťanský postoj, jak se chovat k okolí, protože Sparta v “okolí” nevidí pouze zdroj příjmu a výhod, ale především potenciál k rozvoji klubu. Proto cítíme svoji odpovědnost a snažíme se pomáhat znevýhodněným skupinám, podporujeme sport pro děti a pečujeme o své bývalé hráče, kteří se ocitli v tíživé situaci.

Tradice

Tradice

Vše, co děláme, děláme s ohledem k historii a tradicím Sparty. Je to dědictví ve všech aspektech života, které se předává z generace na generaci již od roku 1893. Věříme, že respekt k minulosti nám dává sílu v přítomnosti a podmiňuje úspěchy v budoucnosti.